• bohužel nový majitel přinesl asi problémi nemá chuť do práce

• Žádné
    • Ztráta času
    • Ztráta důvěry
    • Velké riziko, že vám dodají úplně něco jiného, než je objednávka
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Neznají rozdíl mezi letní a zimní pneumatikou
    • GLS kurýr
    • Smluvní pokuta 450,-Kč :-)
    • Pravidlo slušného chování

Profi gum jsem vyřadil ze seznamu. Objednal jsem letní pneu 195/65/15, přišel zimní vzorek. Chybu udělá každý, já také, přiznám ji, obchod bez omluvy, po týdnu jsem se chtěl zeptat na stav objednávky (obyčejné Barumky Brillantis) na pevné lince paní schovávající se za "firmu" Profi gum...každý má své jméno, už toto mě odradilo a ukončil jsem hovor, na mail odpověděli v podstatě obratem. Objednal jsem jinde, za stejnou cenu a pneumatiky jsem měl druhý den. Není někde chyba ? Smluvní poplatek nikdo neplaťte-v rozporu se zákonem ! V žádném případě nedoporučuji tento obchod !

• nízké ceny
    • - po 8 dnech od potvrzení objednávky mně došla zpráva: Zboží je momentálně nedostupné a nemůže být dodáno v termínu do 10 - 30 dnů. Proto jsem obj. stornoval.
    • - 100,- Kč poštovné - to je dost...

Já osobně už od nich nebudu objednávat.

• Po týdnu objednávka zrušena, protože zboží není skladem. Na internetu je však stále skladem 20 kusů.

Prodejce sdělil v krátkém čase, že požadované zboží není ve skladu jak uváděl, proto objednávku zrušil. Po nahlédnutí do e-shopu skoro 14 dní po objednávce jsem zjistil, že prodejce nabídku nesmazal a zboží je stále v nabídce.

• Nedodají objednané zboží..

• Cena.
    • Dodali jiné zboží, než nabízeli, chybu přiznali, ale řešení nenavrhli, na moje návrhy nereagují a můžu zatim jen doufat, že nebudu složitě řešit vrácení zboží i peněz za něj.

• Výhodná cena?!
    • Kterou obchod nedokázal garantovat a objednávku zrušil
    • zboží bylo dle jejich stránek skladem a přesto bylo stornováno!
  • Absolutně bez komunikace. Po 14 dnech chtějí ohodnotit nákup a po měsíci zboží vůbec nedorazilo. PROTO NEDOPORUČUJI !!!

• Naprostá nespolehlivost dopravců, a naprostá nespolehlivost v komunikaci s obchodem!

• ceny
    • Zboží "skladem" nemá a po objednání pneu zrušil objednávku s tím že je neznámí termín dodání? Jak je to možné když "má" pneu skladem?

Nabízí u jednoho výrobku několik cenových možností a pokud zvolíte tu nejlevnější, ač třeba s delší dodací lhůtou, objednávku zruší s tím, že za uvedenou cenu nedokáží zboží dodat. Ostatní cenové nabídky produktů. jsou srovnatelné, ne li dražší, než u konkurence, která nemá s dodáním zboží nejmenší problém.

• Nespolehlivý, objednané zboží nedokáže dodat, objednávka je potom zrušena

• nemá zboží,které nabízí

• Lživá nabídka akcí a lživá odůvodnění ceny poštovného

nic tam nekupovat, nabízejí výhodnou cenu, ale pak vás informují, že zboží za tu cenu nemají. Ovšem na stránkách svého internetového obchodu zboží stále nabízí za skvělou akční cenu. Podle mě je to podvod a s takovým obchodem už nechci mít cokoliv společného.

• nevim
    • uvadi zboží které nesezene

v jinem obchodě poridite lepe

• Komunikace a termín dodání.

na internetu udávaly skladem 20ks. Pak tvrdily že není.

Pneumatiky byly zabaleny tak aby nebyl vidět datum/rok výroby. Nikde na stránkách není uvedeno, že prodávají 2 roky staré pneu. Pokud akční cena znamená 1/2 životnost měli by o tom informovat.
    Proto nedoporucuji