• Dobrá cena a komunikace se zákaznikem.
    • Přepravce zboží.Špatné chováni řidiče,moc nechybělo a gumy mohly jet zpět.

Gumy jsem si obědnal schválně až v pruběhu zimy a ne před zimní sezonou,abych nedostal gumy vyrobené v lonském roce.Ale stejně mi to nepomohlo.Gumy byly staré víc než jeden rok.Příště si raději připlatím ,ale budu vědět co kupuji.

Uvedeno zboží skladem, a asi nebylo, objednávka stornována, ani nezavolali, jen přes email

Reakce obchodu Profi gum

maximálně u extérního dodavatele MUSÍ SE OBJEDNAT!!!!!!!
    ukažte mi internetový obchod kde vám neustále volají....v internetovém obchodě se vše řeší většinou přes email!

• uvádějí na Heurece av ESHOPU nepravdivé informace, že zboží mají skladem,

nevím zda je jejich poznámka na objednávce i na ESHOPU " Při neodebrání a nestornování objednávky zboží se odběratel zavazuje zaplatit smluvní pokutu 450 Kč " v souladu se zákonem

Reakce obchodu Profi gum

Vážený pane vše v našem ESHOPU je v souladu se zákonem!!!!A to že jsou skladem u EXTÉRNÍHO DODAVATELE TAM MÁTE JASNĚ NAPSÁNO JEN TO CHCE DOČÍST POŘÁDNĚ!!!!a každého zákazník informujeme telefonicky!!!!Pěkný den

• Neseriózní.

• Má v nabídce zboží s dobrou cenou, které stejně nikdy nedodá

Zbytečná ztráta času už po několikáté. Zboží mi nikdy nebylo dodáno.

• Dlouhá doba dodání.
    • Zvýšení ceny zboží.

Reakce obchodu Profi gum

Na dobu dodání upozorňujeme telefonicky!!!a pokud pneu jsou vyprodané tak jiné levnější nevyčarujeme!!!!

• nemaji zbozi co nabizeji

nemaji zbozi co nabizeji ,nebo za cenu co uvadeji.

Reakce obchodu Profi gum

Je třeba si přečíst od kud zboží objednáváte pokud je tam extérní sklad tak je to u dodavatele který nazásobuje jen nás!!!

• Nízká cena
    • Nekomunikují přes email, dostupnost uvedená na stránkách neodpovídá skutečnosti, ačkoliv ujišťují, že každému volají, nezavolali mi ani jednou ze 3 pokusů o objednání zboží, vždy jen po pár dnech zrušili objednávku.

Pokud jste ochotni nechat si několikrát zrušit objednávku kvůli ceně o zhruba 10 Kč levnější než spolehlivá konkurence ( pneu-kvalitne.cz ), u které jsem potom nákup bez problému a a s velmi rychlým doručením uskutečnil, tak do toho.
    Ostatním obchod doporučit nemohu.

Reakce obchodu Profi gum

to taky musí někdo zvednout telefon!!!

• doba dodání

zboží mělo být skladem, ale nebylo a zatím nedošlo

• Slibuje pneumatiky za nízké ceny a následně zruší objednávku bez udání důvodu, přesto že na skladě uváděli dostatečné množství.

Reakce obchodu Profi gum

Tak se tam podívejte znovu kde jsou skladem!!!!Lidi musíte číst EXTÉRNÍ DODAVATEL MUSÍME OBJEDNAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Nekomunikuje,a na tel má jen záznamník,ostuda.

Jděte honem rychle jinam

Reakce obchodu Profi gum

bohužel na našich telefonech záznamník není

• nic jsem nenašel
    • překupníci, amatéři... zboží jim na mikroskladě došlo a dodávka je možná za vyšší cenu od jiného dodavatele? trochu amaterismus - nenakupují přímo od výrobce? navíc potvrzená objednávka :(

raději nijak, ať se daří...

Reakce obchodu Profi gum

Škoda že takový borci jako vy se nepodepíší!!!neznám dle vašich slov mikrosklad ...pouze extérní sklad který neslouží jen pro náš obchod a tudíž je možné že zboží se vyprodá!!!Ano dodavatelů máme víc kdybychom nakupovali přímo od výrobců tak si připlatíte 3x tolik vážený pane!!!

• Nabízí zboží,které není schopen dodat,má telefony které vyzvání a nikdo je nebere.

Obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Profi gum

telefony zvedáme všechny !!!!pokud to zboží není dostupné nedá se nic dělat bohužel holt ten kdo vše nechá na poslední chvíli....a pak nadává nám:-))))Pěkný den

• Snad ceny, které však nebyly dodrženy.
    • Nedalo se dovolat, na e-maily nereagoval.

Rozhodně nedoporučuji - nejsou schopni komunikace - dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu Profi gum

Vážený pane na každý email reagujeme telefony zvedáme!!!Tak si tu laskavě nevymýšlejte!!!

• Špatná komunikace, neaktualizované údaje na stránkách

Objednal jsem si 2ks zimních pneu (na skladu uváděli 5ks), po třech dnech se ozvali že pneu nejsou, ale že do 14 dnů určitě přijdou. Po 14 dnech jsem zkoušel nekolikrát volat, bez vysledku. Tak jsem objednávku zrušil, objednal pneu jinde a do dvou dnu jsem je měl doma. Tento obchod už nikdy víc.

Reakce obchodu Profi gum

Pokud jsou v xtérním skladu a je tam 5ks tak to není jen náš dodavatel!!!!a mohl je objednat někdo pře námi!!!!

• orientace v nabídkách pneu
    • vyhledávání dle zadaných parametrů
    • nabídku nemá naskladněnou pouze nasmlouvanou
    • nemožnost sledovat průběh zakázky

Místo objednaných pneumatik mi obchod zaslal jiný typ,což bohužel zjistili až v pneuservisu, takže jsem musela zaplatit celé přezutí auta. Poté jsem zboží musela vracet, znova vyřizovat nové poslání, brát si znovu volno v práci, abych mohla zásilku převzít. Ve firmě mi slíbili nějakou kompenzaci za vzniklé problémy, neposlali vůbec nic a neobtěžovali se ani omluvit!! Poslala jsem jim email, ale ani neodpověděli. Opravdu hrozné jednání.

• -
    • Paní na telefonu mi potvrdila, že zboží je na skladě (tak rychle, že se ani do počítače nemohla stihnout podívat. Tzn. hlavně mu to odkývat, hlavně ať zaplatí.) Objednávka 2. den zrušena shopem pro nedostatek zboží na skladě. Další den to samé zobží na webu za vyšší cenu.

Dělají z lidí blbce. Budou to pěkný šmejdi.

Cena

• Sliby a pak nic!