Obchod e snad v pohodě, ale doprava bohužel vázne! (Česká pošta)

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. Prověřili jsme vyřízení Vaší objednávky a můžeme potvrdit, že byla v pořádku odeslána a dnes ji přepravce České pošty doručuje. Podací číslo jste obdržel zprávou hned při odeslání zásilky. Pokud bude jakýkoliv problém s doručením i nadále, neváhejte nás kontaktovat. Zákaznická podpora WWW.PRODUKTSHOP.CZ

Obchod potvrdil odeslání vcelku brzy, ale jednalo se o avízo poště. Skutečné předání zásilky asi přišlo mnohem později.

• Dne 24.6. udělaná objednávka a zaplaceno,dne 27.6.info že objednávka do hodiny opouští jejich sklad,až 28.6.info že objednávku předali dopravci české pošte.Dne 28.6. dotazoval jsem se na zboží ,jelikož nemám žádné info že by česká pošta převzala mou zásilku.bez reakce!Dne 3.7. opětovné dotazováno a voláno na tel kontakt,který ,jsem získal na netu( samotny e-shop telefon neuvádí na svém e-shopu,jen formulář na který můžete napsat,bohužel musíte potvrdit souhlas se zasíláním jejich nabídek!Telefon nikdo nezvedá ani žádná jiná rekce!

Nedoporučuji!

Zboží jste pravděpodobně odeslali jako doporučený dopis, takže poštovní doručovatelka mi jen hodila do schránky oznámení a ani se nenamáhala zazvonit. Jsem celý den doma, neb nemohu pořádně chodit. Proto jsem si objednala kolenní návlek. Balíčky jako takové mi doručují v pohodě. Na poštu se tedy nedobelhám a elektronicky mi to nejde poslat.

Komunikace s e-shopem výborná(snad vydrží,celou zakázku jsem vracela a čekám na peníze),ale kvalita tapet hrozná.Nedrží potisk,setře se...Škoda

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. Pokud jste použil lihový čistič na odstranění proužku lepící pásky, jak bylo uvedeno ve zprávě od Vás, tak není divu, že se Vám vzor tapety rozmazal. Hezký den zákaznická podpora PRODUKTshop.cz

• Kva
    • Kvalita podkolenních pásku nic moc. Dárek, uvedený na krabičce pásků, masážní gel, jsem nenašel.

• Česká pošta

Objednávku nebyla Česká pošta ani po několikáté doručit.
    Peníze vráceny na účet.

Zboží bylo doručeno celkem rychle, ale po prvním vzetí se páře, takže drek

Přišel nám úplně jiný výrobek než jsme si objednali a byl fakturován.

• Bohužel není jiný dopravce než česká pošta, která vůbec nedorazí, měli jsme balik do ruky a za dva týdny jsme nedostaly ani listek od pošty, ani žadnou zpravu.
    • nemají dopravce na výběr než česká pošta

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. Prověřili jsme vyřízení Vaší objednávky a můžeme potvrdit, že byla v pořádku odeslána 12.11.2020 a 16.11.2020 uložena na pobočce České pošty jako doporučená zásilka, nikoliv jako Balík Do Ruky. Přepravce Vám následně poslal SMS zprávu s podacím číslem zásilky. www.PRODUKTSHOP.cz

Není možnost výběru doručení. Nad 500 kč je doprava zdarma českou poštou. Vždycky si vybírám doručení domů protože nemůžu chodit. Tady ta možnost není, ale zboží jsem nutně potřebovala a jinde jsem nesehnala, tak jsem objednala. Platila jsem převodem, přišel mi email, že platba došla a ojednávka je vyřízena a dál nic. Asi po dnech jsem obchod kontaktovala a poslali mi kód, přes který můžu zboží sledovat. Z toho jsem se dozvěděla, že zboží bylo uloženo na poště, ale bohužel bez jakéhokoli upzornění, takže by po pár dnech nezájmu bylo vráceno zpět a já bych to vůbec nevěděla. Zaplacenou částku bych zřejmě už taky neviděla. Takže příště se tomuto obchodu vyhnu.

• možnost reklamace protože je to špatne zboží

Společnost PRODUKT SCHOP prodává nekvalitní zboží. Neoprenový pás na cvičení po třetím použití na několika místech popraskal a stal se nepoužitelným.

• Vážení ,protože mám s chrápáním problém již dlouho , zhotovil jsem si podobnou ale funkční pomůcku .Ta mi slouží , ale už by potřebovala udělat nová . Objednal jsem si vámi dodávanou pomůcku s tím že si ušetřím práci.Tu dodanou si sami zkuste .jak dlouho vám vydrží nasazená. Nikdo z těch kdo to vyrobil jí neměl nasazenou. Tak jak je navržená je nefunkční . Pavel Marek Kralupy nad Vltavou mob.605486392

Nemôžem niekoho hodnotiť pokial mi nedoda tovar ktory som si objednal.

• dlouhá doba doručení
    • nemám zpětnou vazbu na objednané zboží, chybí tištěná faktura

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. Děkujeme za Vaše hodnocení. Zásilky expedujeme vždy do 24h a fakturu přikládáme ke každé objednávce. Doručování zásilky zajišťuje přepravce České pošty, který má na doručení jisté termíny, které musíme respektovat. Děkujeme WWW.PRODUKTSHOP.CZ

• Zboží je nekvalitní

V obchodě jsem nakoupila poprvé a zároveň naposled. Velmi nekvalitní zboží

• Nelze vrátit produkt, protože adresa uvedená ve formuláři na vrácení není aktuální!!!!!!!!!!!!!!!

magnetické pásky pod koleno ,bohužel bez magnetů
    ale zato asi vy nemůžete

• Magneticke pasky pod koleno jsou absolutne k nicemu ! Vůbec mi pripada , ze v pascich není vůbec zadny magnet. Trochu drahe na obycejny pasek.

Jsem velmi zklamana. Nedoporucuji !