• Tak maximálně cena - ovšem na úkor kvaliti v mém konkrétním případě.
    • Kvalita zboží.

Nákupní košík má dle specifikace nosnost 10kg. Naložili jsme do něj při prvním použití - zdaleka ani ne 5kg - a košík to nevydržel a zlomil se (v místě kde drží ucho). Vzhledem k ceně poštovného za poslání balíku na reklamaci se ovšem toto nevyplatí, a místo reklamace jsem si košík vlastnoručně opravil a vystužil kovovým plátkem...

• Žádné
    • Nemohu si zboží osobně prohlednout a pokud nedávám pozor při vyběru zboží tak dostanu něco jiného, než jsem vlasně chtěl.

Protože jsem chtěl vyzkoušet nakupování z tepla domova, jak tyto obchody nabízení a moje hybnost je vzhledem k mojí nemoci omezena. Při vyběru zboží v nabídce jsem našel jedno vyobrazené madlo, dále byly vyobrazeny dvě madla přibližně za dvojnásobek ceny uvedené u jednoho a dále byly vyobrazeny tři madla. Vzhledšem k tomu, že jsem potřeboval dvě madla tak jsem si objednal vyobrazení dvou model. Jáke však bylo moje překvapené, když po otevření balíčku do kterého by se klidně vešli dvě bylo jenom jedno. Zboží jsem nevrátil proto, že madla skutečně potřebuji. Druhé si musím koupit v kamenném obchodě nebo spíše musím někoho požádát o koupi. Tímto také odpovídám proč tento obchod nedoporučuji ostatním, nabídka zboží není na první pohled úplně jasná.

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. Vzhledem k tomu, že jste si u nás objednal jedno madlo, tak jeden kus Vám byl také odeslán. V naší nabídce nemáme žádné jiné množstevní slevy. PRODUKTSHOP.cz

• prodává nekvalitní věci

jsou to nekvalitní věci

kdyby zboží nebylo v krabici rozbalené neměla bych problém!!

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. V případě, že přijde zboží poškozené přepravou, můžete na místě převzetí zásilky podat reklamaci.

• pohodlně z domova

• Objednala jsem velikost S, emailem jsem byla velmi mile upozorněna, že není na skladě. Operativně jsme se domluvili, že tedy vezmu M. A dorazilo XL....

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Omlouvám se a obratem posílám velikost M

• chtěla jsem každou podprsenku jinou a dostala jsem dvě a jednu

• Standartní e shop
    • Není moc položek na výběr

\nevím, asi jsou lepší e shopy

• netuším
    • neposílá zboží, jaké si zákazník přeje!

nejspíš to nebudu komentovat!

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. Pokud nebylo něco v pořádku, napište nám abychom mohli problém řešit. Děkujeme

• . výhodou je, že si vše v klidu doma promyslím
    • . některé zboží jsem v obchodech neviděla
    • . velká slabina - nemůžete si produkt řádně prohlédnout a vyzkoušet !!
    • . riskujete problémy s reklamací, což je vždy nepříjemné

. nakoupila jsem proto, že uvedené zboží jsem neměla možnost koupit jinde v obchodě
    . člověk je rozladěn, pokud zjistí některé nedostatky, které je možné zjistit až teprve ve chvíli, kdy si je doma řádně vyzkoušíte a prohlédnete
    . doporučil jen v případě, že chce risknout, že si zboží nelze před objednáním vyzkoušet a pak musí rozvažovat případně absolvovat proces případné reklamace

• Při koupi podprsenky nebyla uvedena velikost.Na obrázku byla černá a dostala jsem hnusnou béžovou !!!

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. Pokud zásilka nesplnila Vaše očekávání, kontaktujte nás prosím, abychom mohli obchod úspěšně dokončit. Děkujeme..

• pěkně udělané stránky na netu, i ceny nejsou snad až tak přemrštěné
    • již před 10 dny jsem objednala, 2x již urgovala, protože už další pracovní den po objednávce a placení předem vč. dopravy bylo avizováno, že je předáno k doručení a nic dosud nepřišlo

nevím, jsem hodně rozpačitá, protože na netu dost objednávám a pokud placeno takto ihned ( ale i na dobírku) např. kasa.cz objednáno jeden den cca kolem 18.h. dodali již následující den během dopoledne. Tomu říkám služby a bylo dovezeno poštou.

Reakce obchodu PRODUKT SHOP

Vážený zákazníku. Pokud zásilka nebyla doručena, kontaktujte nás prosím, abychom mohli obchod úspěšně dokončit. Děkujeme

• zboží jsem si objednala...zaplatila..ale žádné po 11dnech nedorazilo...

• Dodací lhůta neodpovídala uvedeným informacím,chybí telefonický kontakt.

Jsem velmi nespokojena s polštářem. Náplň tak silně páchla, že brzy mi zapáchal celý byt. Spát na něm nepříchazelo v úvahu, to by asi bylo silnější než narkóza. Náplň jsem vyprala, zápach již není tak intenzivní, ale přesto stále páchne. Nyní ho větrám stále v sušárce, tak uvidím, zda bude použitelný nebo skončí v kontejneru na odpad.

• Dlouhá dodací lhůta, zboží zřejmě nebude kvalitní.

• I přes to,že měl být produkt na skladě,nebylo možné jej obdržet

• výhoda objednání z domova
    • zajímá mně objednané zboží
    • dlouhé dodací lhůty

mám zájem o zakoupené zboží.
    zkušenosti nemám jelikož mmně zboží ještě od 5.10.2011. nedošlo.

• Nízké ceny.
    • Dlouhá dodací lhůta,špatná komunikace - stále nedostupná veškerá tel. čísla.

• Nabízí něco jiného než dodává, zboží je nefunkční nebo nekvalitní.

Zboží neodpovídá kvalitou ani provedením a funčností tomu co obchod inzeruje na swých stránkách. Některé položky jsou jiné než jsme objednali a nejsou plně funkční. ( např. HUG light - funguje jen jedna dioda, Bag organizer je jiného provedení, Cleavage Control Clip jsou jiné, Double Combs Cosmos nedrží vlasy a spadne při pohubu hlavy...)Doporučuji ponechat si originální obaly pro případ vrácení zboží.