• Opravdu rychlé odeslání a dobré ceny. Vždy jsem moc spokojená.

Už několik jsem si objednala a vždy jsem byla spokojená a zboží dorazilo v pořadku

Čočky z tohoto eshopu jsem objednávala několik let a vždy vše OK. Nyní velké zklamání. Objednávku, kterou jsem uhradila předem, jsem po měsící musela urgovat. Nakonec dorazila, ale namísto 6ti ks čoček balených standardně v jedné krabičce dorazily čočky zabalené v bublinách, z toho jen 2ks požadovaných. Další 2 ks jiné a pak už nic. Na emaily nereagují, peníze nevrátili. Nedoporučuji.

vše OK, dobré ceny

• Cena a rychlost dodání.

• Výhodné nízké ceny
    • Velmi kvalitní obchod

Nakupuji zde již několik let. Vždy vše perfektní. Nemám problém platit předem na účet. Obchod vřele doporučuji.

V tomto obchodě kupují opakovaně, vždy jsem spokojená. Ochotné jednání, dobré ceny.

• slušné a odborné jednání při nákupu

• Platba proběhla on-line 12.5., 17.6 urgovano. Zatím bez reakce a zboží.

Dobrá komunikace, ochotné jednání, dodržené termíny dodání.

S obchodem jsem velmi spokojená, rychlé dodání i skvělé jednání

Naprostá spokojenost - objednáte, zaplatíte a za cca 2 dny vyzvednete - co chtít více :-) ...?

chybí informace o stavu objednávky

• 100% spokojenostc

• Hlavně cena

• spolehlivost a platba při doručení na prodejnu bez poplatku

• Vstřícné jednání s paní z doručovatelské firmy. Velká ochota pomoci.
    • Psali, že objednávka dorazí do max 5 dnů, objednávka dorazila 10.den a je to opakovaně opožděně. Už si odtud neobjednám. Pokud firma ví, že čočky dováží z Maďarska a garantuje dovoz do 5 dnů a standardně to nezvládá, ať toto přestane tvrdit na svých webovkách. Je to klamání zákazníka.

Zbozi melo dorazit 2 dny po objefnavce,dnes je to ctvrty den a nic.Ikdyz jsem se dotazovala,kdy mi zbozi dorazi,neobdrzela jsem zadnou odpoved.Nehoraznost.

• Už několikrát jsem si objednala a zboží přišlo v pořadku

• Kvalitní zboží
    • Velmi spolehlivý obchod
    • Rychlé doručení

V obchodě jsem nakoupil již několikrát vždy k naprosté spokojenosti. Bez obav lze platit předem převodem na účet, což obvykle nedělám.