• rychlost doručení
    • informace o stavu zásilky

Obchod zboží odeslal rychle a dostala jsem opravdu hodně informací o tom, v jakém stavu objednávka je.
    Boty ale bohužel přišly lehce zdeformované - asi chyba ve skladu.

Spokojenost,našla jsem v obchodě co jsem potřebovala a hledala.

• Rýchle dodanie aj na Slovensko
    • Nesedela veľkosť v EU s veľkosťami v UK a US

• Výběr zboží, které jinde za tak nízké ceny neseženu.

Jsem s nákupem spokojená, dobrá komunikace, nemám co vytknout. Doporučuji

• dobrý ceny,všechny velikosti v pořádku a rychlost dodávky přiměřená vzdálenosti

Určitě to nebude moje poslední objednávka,doporučuji.

• Pořád ještě podniká

Zboží nedorazilo, na můj dotaz kdy zboží dorazí nikdo neodpověděl. Má to být dárek pod stromeček.

super

• Zboží bylo včas a v pořádku doručeno.

Doporučuji všem zákazníkům,vše bylo O.K.

před 12 dny mi přišel balíček, koupila jsem 3 kusy zboží, jedno bylo v pořádku, druhé bylo úplně jiné i jiná velikost a třetí špatně ušité, po 3 zprávách žádná odezva...

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Dříve jsem psal recenzi o zlodějiích - dnes už je konečně vše vyřešeno a peníze mám zpět. Ale tyto potíže byli opravdu neskutečné a zbytečné. Nakonec vše dobře dopadlo. Smazat recenzi nejde tak alespoň píšu další.

Zboží dorazilo v pořádku, jen se musí opravdu počítat s delší dodací lhůtou

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zadne nejsou JSOU TO PODVODNICI
    • Nekomunikuji
    • Okradaji o penize
    • Zlodeji
    • Za zadnych okolnosti nenakupovat
    • Najdete si radeji jinou firmu, zde jsou zlodeji

Okradli me o penize za obednavku a nekomunikuji. 100% zlodejove. Nastesti mam DAS a premyslim i o černých ovcích.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

Dobrý den
    zaslali jsme Vám všechno zboží, které jste si objednal
    v pořádku, této recenzi nerozumíme¨
    potřebujeme vysvětlit tuto recenzi
    nevíme jak na ni reagovat
    nikoho jsme nikdy neokradli

• V tomto obchodě nakupuji stále, vždy spokojenost. Jen dodací lhůty by mohly být kratší, ale chápu, že z Anglie to trvá déle a těžko mohou dopravu ovlivnit.

Mají zboží, které jinde neseženu, za dobré ceny a proto si ráda chvíli počkám. Nestalo se mi, že by mi s výběrem a velikostí neporadili. Vždy jsem se setkala s ochotou.

• obednal jsem si mikinu a přisla uplně jina než jsem chtěl i velikost

sklamanej .ted nevim kdo zaplati spatečni dopravu a jak proběhne vraceni penez.murin 723940326

• objednala jsem si plavky ktere mi poslali jen vršek,no asi nejspis to je normalnni dole byt bez,no stale čekam jestli se teda dočkam nevím?
    • Nedočkala se žadne odpovedi

objednavam a kupuji na internetu často ale s timto jsem se ještě nesetkala objednala plavky a přišel mi jen vršek a ještě vel.o číslo menši než jsem si objednala!!!!!!!!a komunikoace se nedočkam nikdo neodepisuje!NEDOPORUČUJI

• Dodrželi co slíbili
    • Zboží jsme dostali jaké jsme si objednali

Po odeslání objednávky dobrá komunikace a devátý den jsme vpořadku obdrželi co jsme objednali i barva a velikost seděly.Trochu mě mrzí ,že ne všichni jste měli také štěstí co my.Díky a příjemné nakupování

• Super rychlé dodání

Doporučuji tento obchod, proběhl bez problémů a rychle.

• absolutně nic
    • - délka doručení
    • - odkládání odeslání
    • - komunikace s majitelem (buď nereaguje, nebo cpe zákazníkovi absolutně neprofesionální informace)
    • - navyšování ceny bez předešlé informace

Dne 13.7. jjsem objednávala zboží. Dodnes nemám. S obchodníkem jsem se snažila spojit telefonicky, emailem - marně. Dne 28.7. mě kontaktoval s tím, že trávil dovolenou na vodě a odešla mu sekretářka a že mnou objednané zboží není na skladě. Což mi oznámil po 15ti dnech od objednávky (termín doručení na stránkách do týdne). Příběh pokračuje dále. Sdělil, že hned 31.7. bude odesílat. Až dnes 3.8. mi přislo potvrzení o odeslání. Čekání tedy zřejmě na doručení v týdnu od 7. Do toho mi majitel firmy ani neoznámil, že když produkt v barvě, kterou jsem si vybrala není, tak jiná barevnost produktu je v ceně vyšší - o 100,- Kč. No prostě...je to kouzelník co má pod čepicí. Takže pokud na něco spěcháte, tudle firmu určitě nevolte. Majitel se samozřejmě ohání tím, že je to zboží z dovozu za babku a co že bysme jako chtěli. Takže...rádi bysme asi profesisonílnější, solidnější a mravnější přístup!