• Pozor! eshop nema pristupnou sekci Uzivatelskeho uctu po vytvoreni a nelze zmenit heslo k uctu. Doporucuji nevytvaret ucet!

vše v pohodě, bez problémů

Dobrá komunikace.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen(a) i nadále.

Váš tým Prima-Outlet

• Zboží nedorazilo, žádné informace o stavu objednávky

Reakce obchodu prima-outlet.cz

pevně věřím, že Vám zboží v pořádku dorazilo. Pokud ne, určitě se obraťte na naši zákaznickou linku, vše vyřešíme. Velmi se omlouvám, že se Vám nikdo ohledně případného pozdního dodání zboží neozval. Určitě se dlouhodobě snažíme být s našimi zákazníky v kontaktu, a v případě jakéhokoliv zpoždění v dodávce zboží, je co nejdříve informovat. Pokud se tak u Vás nestalo, tak se ještě jednou za celý tým omlouvám.

• Příznivá cena

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za Vaše pěkné hodnocení a za doporučení obchodu! Jsme rádi, že jste nakoupil(a) právě u nás. Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen(a) i nadále.

Váš tým Prima-Outletu

Na stránce produktu se objevuje na 4 fotkách batoh.
    Proto v domnění, že si kupuji batoh,
    přišel jen nějaký reflexní potah na batoh(k ničemu), za bezmála 500,-Kč.
    Můj nejhorší kup v životě. :(

Reakce obchodu prima-outlet.cz

za nedostatečné případně zmatené informace o výrobku se Vám velmi omlouváme. Samozřejmě není naším nejmenším cílem přivést zákazníka v omyl. Bohužel dostáváme data za velké množství produktů přímo od našich dodavatelů a ne na všechny chyby od nich přijdeme hned. Samozřejmě nás to neomlouvá a velmi nás tato situace mrzí.

Výrobek je samozřejmě možné do 14 dnů od koupi bez udání důvodu vrátit. Do dnešního dne není u Vaší objednávky zaznamenána žádná reklamace, ani jiný požadavek týkající se zakoupeného zboží. V tomto případě Vám samozřejmě vyjdeme vstříc i po 14 denní době a máte možnost zboží bezplatně vrátit.

Ještě jednou velká omluva.

• Neuvěřitelně dlouhé dodací lhůty
    • Zboží se údajně “ztratilo”
    • Objednávku bez čehokoliv stornují a popřejí vám hezký den

Na zboží jsem čekala 3 týdny a poté mi přišel email, že se moje zásilka ztratila a byla stornována.

Dobrý den Terezo,

Vaše recenze nás velmi mrzí. Bohužel opravdu, jak píšete, jsme měli nečekané problémy se zásilkou, která se nám ztratila na cestě od dodavatele k nám. I přesto jsme se snažili všechny naše zákazníky informovat vždy, když jsme měli jakékoliv podrobnější informace ať už od dodavatele, nebo dopravce. (Bohužel tady nedokážu zkontrolovat, jakým způsobem jste byla kontaktována přímo Vy. Na základě Vaší recenze bohužel nedokážeme identifikovat Vaši objednávku).

Bohužel se nám to u jednoho z dodavatelů stalo v krátkém období několikrát a situaci jsme ihned řešili a nabídku tohoto dodavatele jsme do vyřešení problémů vyřadili z naší nabídky. Pevně věříme, že tyto problémy jsme dokázali s dodavatelem záhy vyřešit a k podobným případům už bude docházet opět pouze v minimální míře.
    Za vzniklé nepříjemnosti se ještě jednou velice omlouváme.

Váš tým Prima-Outletu

• výborné jednání,hned odpověděli na otázky

Dobrý den Iveto,

velmi Vám děkujeme za krásné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Uděláme vše proto, abyste byla takto spokojen i příště.

• doba dodán

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás bohužel nepotěšilo. Na rychlosti dodání zboží intenzivně pracujeme každý den, bohužel ne vše můžeme vždy ovlivnit.
    Ve Vašem případě opravdu došlo k výraznému zpoždění dodání, než je obvyklé. Bohužel některé přepravní společnosti měly v těchto dnech problémy s včasným doručením zásilek, což ovlivnilo trvání doručení zboží od našeho dodavatele. Hned jak jsme se toto dozvěděli, naše kolegyně ze zákaznické linky Vás telefonicky kontaktovala s omluvou a vysvětlením, abyste o zpoždění věděla co nejdříve, a případně mohla objednávku zrušit (což bychom samozřejmě nechtěli). Za celé zpoždění se Vám ještě jednou velmi omlouváme.

Váš tým Prima-Outletu

Super a ze to prislo za 10 prac. dnu jsem vedel dopredu nez jsem tricka kupoval takze spokojenost

Dobrý den, Marku,

velmi děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Budeme se těšit na Váš další nákup v našem e-shopu.

Váš tým Prima-Outletu

Osvědčený e-shop. Dobré zkušenosti s nákupem doporučuji.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za Vaše krásné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že s námi jste spokojen už delší dobu a určitě uděláme vše, aby tak zůstalo. Budeme se těšit na Váš další nákup v našem e-shopu.

Váš tým Prima-Outletu

Rychlé jednání i dodání zboží.
    Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Uděláme vše proto, abyste byl(a) naprosto spokojen(a) i příště

• zboží dorazilo bez problémů, sice za 2 týdny, ale s tím jsem počítala
    • u některých produktů nejsou obrázky dost detailní

Reakce obchodu prima-outlet.cz

moc děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Uděláme vše proto, aby Vaše hodnocení příště bylo ještě lepší. Na zlepšení detailů dlouhodobě usilovně pracujeme.

• Kvalitní zboží,dobré ceny
    • neznám

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen i nadále.

• Naprostá spokojenost

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za doporučení obchodu a pěkné hodnocení, které jste nám dala! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu naprosto spokojena i nadále.

Váš tým Prima-Outletu

Dodavatel zboží nedodal včas.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Je pravdou, že ze všech zásilek jsme jich bohužel v předvánočním období letos 16 nestihli doručit ve slíbeném termínu. Tímto se ještě jednou omlouváme jak Vám, tak všem ostatním. Velmi nás to mrzí! I přes veškeré sliby dodavatele, že nám vše doručí včas, se tak nestalo. Samozřejmě budeme dělat vše proto, abychom příště doručili zásilek v původním termínu ještě více. Ještě jednou se omlouváme.

Váš tým Prima-Outletu

• rychlejší dodání, než bylo uvedeno
    • kvalitní zboží

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za Vaše pěkné hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že děláme něco dobře. Budeme se těšit na Váš další nákup v našem e-shopu.

Váš tým Prima-Outletu

Dobrý výběr zboží a rychlé vyřízení a dodání objednávky.

Váš tým Prima-Outletu

Velmi dobrá komunikace obchodu a ochota!

Reakce obchodu prima-outlet.cz

velmi děkujeme za doporučení obchodu a pěkné hodnocení, které jste nám dal(a)! Věříme, že budete s nákupy v našem e-shopu spokojen(a) i nadále.

Plavky jsou hezké.

Reakce obchodu prima-outlet.cz

děkujeme Vám za Vaše pěkné hodnocení a za doporučení obchodu! Jsme rádi, že jste nakoupil právě u nás a že se Vám plavky líbí. Věříme, že budou dělat radost ještě dlouho.