• Naprosta spokojenost, prubezna informace o stavu objednavky, rychle doruceni a hlavne, kvalita zbozi perfektni, odpovida obrazku. Tento obchod ma ode mne jednicku s hvezdickou.

• Bohužel jsem objednal jinou velikost, jelikož to mám kousek, tak jsem si dojel šortky vyměnit a pán mi je naprosto bez problému a s úsměvem vyměnil, bez zbytečných papírů. Super přístup. Děkuji

Zboží nedorazilo ani za 10 dní od objednávky. Obchod nereaguje na emaily.
    Objednavka byla z mé strany
    v souladu z obchodními podmínkami obchodu zrušena.

• Výhoda žádná není
    • Žádná komunikace
    • Okrádají o peníze (zboží)

Objednala jsem si u prima-outlet bundu , vrátila jsem ji , protože mi neseděla velikost s tím , že bych chtěla vyměnit za menší (mezi tím jsem s pánem volala , a ten mi řekl , že není problém ať jí pošlu zpátky ), jsou to tři týdny od vrácení a nemám ani bundu ani peníze , Pán nebere telefony neodpovídá na email . Potom co jsem si přečetla recenze tady už ani nepočítám s tím , že bych měla zboží nebo peníze zpět . Takže určitě nedoporučuji a doufám , že ostatní lidé se vyvarují nákupu u tohohle eshopu .

• Komunikacie
    • Dobré ceny
    • Kvalitní výrobky
    • Žádná

• velky vyber zbozi
  • Zboží zatím nedorazilo. Takže nemůžu hodnotit zkušenosti s obchodem.

Jednu věc z objednávky neměli skladem, jako omluvu mi poslali hodnotný dárek navíc. Nevídanééé ! :-) Velmi milá komunikace. Doporučuji !

• Velký výběr oblečení
    • Super ceny
    • Delší dodací doba

Nemám, co bych vytkl, jen bych chtěl zmínit, že balík od služby PPL byl odeslán jako firemní a tím pádem se musel vyzvednout hned, nešel uložit na výdejní místo. Jinak chválím dobré zboží a super ceny, velikosti zboží seděly. Určitě znovu objednám!

• Zboží, které už se u nás nedalo sehnat.

Dorazila jiná velikost bot než byla objednána. Na krabici byl třetí úplně jiný rozměr... Vzhledem k tomu, že se jedná o dětskou obuv, tak větší bota o dvě čísla je opravdu rozdíl. Vracet je nebudu, snad mu budou příští rok. Ale znova si již zde obuv neobjednám. Bohužel. Dodací doba byla v pořádku.

Objednaná mikina přišla v jiné velikosti,než jsem původně chtěla

Už čekám opravdu dost dlouho na mikinu a furt nic

• objednané zboží dorazilo
    • jak bylo uvedeno - co není skladem, čekací doba cca 8-10 dní (doručení zabralo 10 dní), takže v pořádku

Krásně zboží.
    Nevěděla jsem, ze není na skladě.

• Velmi vstřícná komunikace a ochota řešit případné problémy.

Velikostní tabulky se ne vždy daří bezchybně sladit. Doručení zboží s ohledem na import ze zahraničí výborná, nicméně "ryze tuzemští" dodavatelé zde dodávají rychleji.

• Velký výběr značkového oblečení
    • Dobré ceny
    • Našel jsem zde oblečení, které jinde na eshopech nebylo
    • Rychlé doručení

Dobrý eshop se značkovým oblečením a velkým výběrem. Rychlé dodání. Doporučuji všem.

rychlé dodání, bezproblémová komunikace

Dobrý obchod se spoustou super kousků za přijatelnou cenu.

• jsem spokojená, vše došlo rychle a tento způsob nakuoování mi vyhovuje.

Maximální spokojenost, už jsem zlanařila i svoje kolegyně. Díky.