jEŠT.Ě NEVÍM ZBOŽÍ JSEM NEDOSTAL

• spokojenost s kvalitou

Zboží mi nebylo dodáno z důvodu ,že již nebylo skladem.

Zakoupeno povlečení a froté prostěradlo které mělo být vyšší kvality lux a přišlo mi průhledný hadr který by nestal ani 90 Kč v Jysku. Co se týče povlečení deklarované bavlněné povlečení má být 80% bavlna a 20% polyester tenký průhledný hadr který nemá ani dírky na knoflíky U polštáře koukají z toho nitě Prostě kvalita otřesná za ty peníze jsem pochopitelně nečekala žádný zázrak nicméně tohle je až úsměvné kdyby to nebylo spíše k pláči . Představa že to zase balím a posílám zpět a zaplatím 150 Kč za poštovné tak jsem to radši vzala a dala jsem to známýmu do kamionů ať to po cestě někde vyhodí až to zamaže. Možná jsem měla pouze smůlu ,ale silně o tom pochybuji.

Obchod je v pohodě,vstřícné jednání i rychlé doručení ze strany obchodu.Kvalita zboží výborná,s tím jsem naprosto spokojená. Bohužel jim hodně kazí kurýrní služba (123kurýr),která je nespolehlivá,pokud se vám nedovolají,tak ani nemají snahu doručit,a když jim voláte vy,tak lžou a jsou arogantní,velké zklamání z takového jednání.

první zkušenost s obchodem

• v pořádku
    • nevím

• Perfektní komunikace.

Zboží je skvělé. Mou jen vřele doporučit.

Velice spokojen s komunikací obchodu, rychlosti vyřízení objednávky a dodání zboží

První objednávka, zboží přišlo v pořádku, malinko horší komunikace obchodu v porovnání s ostatními. Ale je možné, že z důvodu blížících se vánočních svátků. Uvidím jak bude sloužit objednané.

• Rychlé služby
    • Sice přišlo jiné povlečení, ale po zavolání nebyl problém. Paní mě poradila jak postupovat a pak už to jelo rychlým tempem. Povlečení je doma už to co jsem chtěla .

I když řádil šotek při výměně povlečení, tak vše dopadlo k mé velké spokojenosti.

Vše v pořádku.

• Rychle vyřízení objednávky

Přišel mi pouze automatický email o přijetí objednávky. Na dotaz o dalším průběhu zatím nikdo neodpověděl. Zákaznický servis žádný.

2x jsem zde nakoupil a vždy dorazilo.

Vše v pořádku.

Zboží,které jsem platil kartou hned jsem dosud nedostal a ani nereagují na maily?!

• reaguji pružně

Pouze mně zklamalo, že jsem prosila o přiobjednani ještě 2 kusů a byla jsme odkázána na další novou objednávku..., kterou jsem už neudělala.

Dobrá komunikace s obchodem, rychlé vyřízení objednávky, spokojenost.

Škoda jen, že v dnešní době se už krabice nezavazují i provazem - velká krabice by se tak z Balíkovny odnášela mnohem pohodlněji...