rychlost

dobrá kvalita za rozumnou cenu.

rychlé dodání, dobrá cena

• Jednoduše vybrano
    • Bohužel některé obrazy zboží nespovidaji, skutečnosti takže sklamani

Po mé osobní intervenci mi to doručili, ale 2 hodiny jsem pak dokončoval jednotlivé latě aby třísky se nezapichovaly do matrace.

Vše v pořádku doporučuji obchod..žádné skryté figle ..

rychlé dodání

Objednávala a zaplatila jsem v neděli, do středy nic, tak jsem tam odpoledne volala a paní mi arogantně sdělila, že to před hodinou zabalili a za cca 2 hodiny předají dopravci....Objednala jsem plachtu a je na ní malý flíček - bohužel jsem si toho všimla až po vyprání, řešit to nebudu, ale naštvalo mě to. Naštestí je to blízko gumy, tak to snad vidět moc nebude....

Reakce obchodu Povleceme.cz

omlouvám se za prodlení v expedici objednávky a pozdější odeslání zboží. Moc mne mrzí, že kolegyně ze zákaznické podpory na Vás působila odměřeným dojmem. Dle záznamu hovoru kolegyně jednala profesionálně a veškeré informace se snažila sdělit.
    Rádi Vám nabídneme kompenzaci za vadu na prostěradle - stačí nás kontaktovat na www.povleceme.cz/sos.

Krásný den

Lucie z Povlečeme.cz

• Vše OK, rychlé dodání

• Cenová dostupnost, dobrá komunikace, velký výběr zboží.
    • Kvalita zboží zatím se uvidí co vydrží.
    • Kurýrní dopravce 123

S prodejcem jsem byla spokojená, předání kurýrní službě velmi rychlé, komunikace bez potíží. Při otevření krabic na bočnicích postele kosmetické vady a ušpiněno, musela jsem omýt, ale smola bohužel dolů nešla. Jinak návod na montáž a složitelnost pro i méně manuálně zručné v pohodě, po složení vypadá tak jak je vyobrazeno na obrázku, pěkný vzhled i bytelnost materiálu.

Tragédie, hlavně že mají na webu odesíláni do 24h, po týdnu žádné info, žádná zpráva, nic, rozhodně odsud už nikdy nic

• Obchod avizuje expedici objednávky v určitém termínu. Po osmi dnech po uplynutí data termínu dodání zboží zákazníkovi ještě nebyl schopen ani uhrazenou objednávku zpracovat.....Něco je špatně, přátelé.

Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží

Rychlá reakce.

• Kladné,bez problému

• Dlouhá dodací doba 7-10 dní. 10 dnů uplynulo a zboží podle paní asi ani nemají na skladě.

• možnost další objednávky

• dlouhá dodací lhuta

Rychlé vyřízení objednávky.

• rychlost doručení, výběr zboží a přijatelné ceny