Zboží došlo v pořádku. Při objednání mi přišel akorát email s platebními instrukcemi. Po zaplacení už mi žádné potvrzení nepřišlo, ani se mnou obchod nekomunikoval, přitom má možnost komunikace přes WhatsApp a přes mesenger. Čekala jsem na nějakou reakci přes 10 dní. Nakonec mi přišel email, že zboží bylo předáno přepravci a druhý den doma

Spokojenost

• Doručeno domů, vše bez problémů, vidím jen samé výhody

Jsem spokojena, též i s rychlostí dodání.

• Výběr z klidu domova.

Velice oceňuji vstřícnost a ochotu k dodatečnému rozšíření mé objednávky po telefonu na zákaznické lince.

• Přehledný eshop
    • Výborná komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Super ceny

S eshopem jsem byla velmi spokojená, od objednání, následné komunikace s obchodníkem až po rychlé doručení a kvalitně zabalené zboží. Vřele doporučuji!

Skvělá komunikace s obchodem, spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky. :)

• Super

Celkově jsem spokojená jen delší doba dodání. Lepší s tím počítat je to zřejmě z důvodu naskladnění zboží od výrobce.

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

Omlouváme se za delší dodací lhůty v tomto období,způsobené složitějším transportem zboží ze zahraničí.
    Pomalu se již vracíme do běžného provozu a zboží na objednávku expedujeme do 10 pracovnich dnů, jak je uvedené u dostupnosti.
    Sortiment SKLADEM odesilame následující pracovní den.
    Děkujeme za Váš nákup i reakci.
    Za postylky-vybaveni.cz Naďa Pěničková

• Pestrý výběr zboží

• Skvělá a rychlá komunikace i když nastanou problémy. Vše ochotně vyřešeno!

• Krásné a kvalitní věci, super komunikace. I když mají na webu na zakázku, zboží přišlo něco málo po týdnu
    • Dokupovala jsem ještě prostěradlo které neodpovídá barvě ve vzorníku ale spíše barvě vedle
    • Chybí návod na instalaci držáku nebes

• avizovaná platební brána nefunguje

• Po uzavření objednávky a potvrzení, přišel email s požadavkem na doplacení manipulačního poplatku 100,-Kč i když se jednalo o osobní odběr, navíc o poplatku před objednávkou nebyla ani zmínka. Na mou připomínku, že se jedná o nefér praktiky, mi bylo odpovězeno, že už se pracuje na zařazení poplatku na webové stránky. Nic méně dle zákona na dodatečný poplatek, po uzavření objednávky, obchodník nárok nemá a proto to považuji za velký mínus.

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

Dobrý den, ohledně poplatku je informace v obchodních podmínkách a v sekci dopravy. Zavedení informace o poplatku není při uzavření objednávky,kdy se automaticky nepromitne váhová položka zboží při osobním odběru. Na této funkci se pracuje. Ohledně platby svozoveho poplatku jsou však zákazníci informováni před uzavřením objednávky,jen jste to bohužel asi nepročetl,jen potvrdil souhlas s obchodními podmínkami.

Zboží odpovídá fotografiím na webových stránkách, jsem spokojená.

• komunikace s obchodem super
    • vše přišlo tak jak jsem si objednala

• Polské zboží

mohu posoudit až po dodání zboží

• Velký výběr, dobrá cena.
    • Dlouhá dodací lhůta a absence podrobnějšího návodu na sestavení (musel jsem si dost domýšlet co kam přijde).