• Velký výběr vzorů na povlečení
    • Uvedené vzory nemají, o čemž mě informovali až po zaplacení obejdnávky

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

dobrý den, ze 45 vzorů došly u dodavatele látky na 2 vzory, tuto informaci jsme bohuže dostali opožděně. tímto se kupujicímu omlouváme

• Špatná komunikace se zákazníkem. Do dnes nevím kdy zboží dorazí a jestli vůbec dorazí.

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

dobrý den, pracujeme na odstranění delší dodací lhůty. vzhedem k velkému množství objednávek nestíháme se současným počtem zaměstnanců pokrýt poptávku a následnou expedici dostatečně rychle.během několika týdnů bude situace upravena. děkujeme za pochopení

• žádná komunikace se zákazníkem o stavu objednávky
    • objednávka po 10 dnech ještě nepřišla

Příšerná komunikace s dodavatelem. Neustále výmluvy, že nedodrželi dodací lhůtu, protože je před vánocemi. Tvrdili, že zásilku poslali, po týdnu na můj dotaz, kde je zboží mi odpověděli, že ho zapomněli poslat. V žádném případě nedoporučuji!!!

• Po deseti dnech od objednávky , nevím jestli mi postel bude vůbec dodána.

• pomalá komunikace obchodu, neplní dodací lhůty

• Co mě neuchvátilo, je kvalita výrobku. Píšete luxusní, já bych řekla materiál nic moc - spousty nití, dost slabé až průhledné, žehlila jsem hodinu. Příště už bych si neojednala, vždy je lepší tu kvalitu vidět.

• dlouhá dodací doba

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

Dobrý den, dodací lhůta je opravdu delší, pracujeme na změně. Děkujeme za pochopení

• špatná komunikace se zákazníkem
    • dlouhá doba doručení(slibují do 14 dnů a zboží mi dosud nedorazilo a mám objednáno již 20 dnů)

nedoporučuji,sortiment dobrý,ale dodací lhůty strašné a ani vám nikdo nedá vědět co se děje,musíte se zajímat sami!

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

Velmi se omlouváme za delší dodací lhůty u některých objednávek. Snažíme se maximálně zrychlit doručení. Vzhledem k tomu, že jsou sady šité na zakázku dle objednávky a množství objednávek je velké, nestíháme to tak, jak jsme měli v plánu. Do měsíce bude rychlejší výroba, více hotových vzorů skladem a tím i rychlejší dodání. V případě dotazů na dodací lhůtu prosím volejte na číslo 773969300 nebo pište na e-mail [email protected] . Odpovíme jak nejrychleji to půjde / maximálně do druhého pracovního den/. Děkujeme za pochopení.