Objednala jsem si vybavení do postýlky. Vše přišlo v pořádku a tak jsem jako pořádná matka hned všechno přeprala. Bohužel materiál povlečení se trochu srazil a na mantinelu o délce 180 cm to udělalo celých 10 cm rozdíl. Molitanovou výplň jsem musela odstříhnout, abych ji mohla do povlaku vložit zpátky a na postýlku už přesně nesedí. Bylo by faj, kdyby s tímto problémem výrobce počítal a potah ušil o něco delší.

• velký výběr vzorů
    • slabý materíál u prostěradla a u rychlozavinovačky byly úplně špatně našity suché zipy, všechno jsem si musela opravovat. Navíc u rychlozavinovačky z kokosově vložky padá jakýsi nepořádek a je přes přes průhlednou látku vidět.

já si tam už nic nekoupím, chci kvalitu a a tohle je Polsko.

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

Dobrý den,pokud jste byla s produktem nespokojena,mela jste zavolat. Prostěradla jsou kvalitni,toto zboží prodáváme již 8.rokem a nikdy nebyla stížnost. Pokud byl špatně nasity suchý zip,zavinovacku by jsme vyměnili. Rozhodně se nejedná o nekvalitní zboží. Vzhledem ke strojove vyrobe mohlo dojít ke špatnému stehů. Stačilo zavolat a problém by jsme vyřešili. S pozdravem Penickova.

doporučuji obchod, naprostá spokojenost

Měl jsem nějaké prosby k objednávce,vše bylo rychle a kladně vyřízeno k mé plné spokojenosti

• nedodržené dodací lhůty-údajné zboží na skladě na skladě není
    • zboží jsme ani neobdrželi
    • komunikace-zavádějící a nepravdivé informace

V tomto obchodě jsem nakoupila a uhradila dva kusy zboží skladem, které bohužel do dnešního dne nemám ( cca 3 týdny-1 týden převod platby).Po delší době, kdy se nic nedělo, jsem obchod kontaktovala. Za 2 dny jsem obdržela informaci, že se můj balíček ztratil a že tedy byla podána reklamace.Když jsem žádala číslo reklamace, nebo podací číslo zásilky in time,abych si fakta ověřila, zjistila jsem, že in time čekal týden,až mu obchod zboží předá, ten to však ani po týdnu neučinil, proto in time případ uzavřel.Na můj dotaz ohledně údajné reklamace mi bylo sděleno, že jí kolegyně vlastně půjde podat až dnes raději osobně.Samozřejmě jako náhodou bylo mé zboží poslední na skladě a musím tedy počkat 2-3 týdny na nové (přestože na eshopu je stále vedené jako dostupné do týdne), nebo prý mohu koupit něco zcela jiného.. a dáreček samozřejmě jako omluvu dostanu .. .No již nikdy více a to nebudu mluvit o tom, že mi obchod zaslal s číslem mé zásilky taktéž dva archy zákazníků s jejich jmény,adresami a tel. čísly. Pro mě absolutně nepochopitelné..majitelé evidentně vlastní dva dětské eshopy, píšou také z několika emailů(mě chodí emaily z [email protected] a to jsem si tam nic neobjednala). Měla jsem si zde nejříve přečíst recenze na ten druhý eshop, kde jich je mnoho negativních. Bohužel, tak poučení pro příště.Teď budu pouze doufat, že obdržím zpět své peníze.

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

Informace uvedene v teto recenzi nejsou kompletní a poškozují naší spolecnost...paní uvádí jen část faktu a převádí naše informace do sve interpretace. k tomuto se nebudu rozepisovat. Toto nařčení se nezakládá na pravdě a vyse uvedene nařčení, že jsme lháři a pochybnosti,zda vrátíme platbu ještě probereme s naším právním zástupcem. Mimochodem paní aniž by vedela,uhradila platbu za zboží 2x, přeplatek ji byl ihned po našem zjištění poslán zpet. Paní se až po udělení komentáře divila,proc má týden zpet platbu za zbozi,ktere ceka...

• Velký výběr, rozumné ceny

• výběr sortimentu, který nikde jinde nemají
    • rychlá komunikace
    • přehlednost stránek
    • udáno, že přepravní služba je PPL, ale balík vám přitom doveze IN TIME, který zrovna nepreferuji
    • nevím, zda to byla chyba e-shopu nebo IN TIME, ale krabice byla na jedné straně otevřená (rozšklebená a špatně zalepená) a byl vidět obsah balíku, naštěstí nebylo nic poničené ani nic nechybělo

Vcelku jsem spokojená, zboží naplnilo má očekávání a DOPORUČUJI tento e-shop ostatním. Nebýt poničené krabice a mylného udání dopravce, tak jsem spokojená na 100%.

• - zboží, které jinde nebylo
    • - hezké věci

• ceny jsou přijatelné
    • ochota personálu
    • nevím, je to můj první nákup

lidové ceny
    moc příjemný personál

• Velká nabídka zboží
    • Skvělá komunikace

Zaujala mně cena postýlky,kterou jsem si objednala.
    Obchod bych určitě doporučila známým!
    Jak jsem psala výše-velká nabídka zboží,přijatelné ceny,skvělá komunikace!

• Přehlednost stránek a velký výběr.

Všem doporučuji

• Perfektní přístup majitelů, rychlá komunikace, rychlé řešení problému. Rychlé dodání zboží kvalitním dodavatelem in time. Objednala jsem si postýlku a sadu povlečení do postýlky. Povlečení je opravdu nádherné mohu všem jen doporučit. Postýlka byla poškozena z výroby - ihned jsem obdržela náhradní nový díl a slevu, vše na náklady obchodu. Na všem jsme se velmi rychle dohodli. Opravdu skvělá komunikace.

Doporučuji!

Vše jak má být :-)

• přehledné stránky, velké množství zboží, osobní odběr a dobrá komunikace s obchodem...

• příznivé ceny
    • doručení zboží ve lhůtě, která je uvedena na stránkách
    • hezké a kvalitní povlečení

• velký výběr krásného zboží

můžu vřele doporučit a už se tak i stalo

• Množství výrobků
    • Dlouhé dodací lhůty a jeden kus povlečení byl jiný než jsem objednala.

dostatečný.

• Super ceny
    • 6ádné zvláštní slabiny nevidím ;)

Super, byla jsem spokojená s obchodem, nicméně s objednaným zbožím moc ne (ale za to nemůže obchod, pouze výrobce) kryty na rohy stolů jako zábrana pro malé děti Baby Ono, které jsem objednala, nejsou moc kvalitní, pořád se odlepují a to při běžné manipulaci jako posunutí stolu.Skoro se jich nedotýkám a jsou pořád na zemi, lepící kolečka prostě nedrží!!! Příště bych určitě objednala jiné. Nebo je mohu zkusit navrtat :D no, raději ne.

obchod je přehledný a zboží odpovídá. Jsem spokojená! Doporučuji

• dobrá cena , nic víc
    • slibuje to, co nedodržuje.

koupila jsem zboží s dodávkou do 7 dnů.. Čekala jsem přesně měsíc , mezitím jsem několikrát zboží urgovala...Zboží bylo objednáno 11 prosince a doručeno 12.ledna.. Rozhodně spokojená nejsem, ani s kvalitou zboží...

Reakce obchodu postylky-vybaveni.cz

Těžko se hajit,pokud zákazník vystupuje jako anonym. Pokud dojde k doprodej zboží u výrobce v předvánočním obdobi, informujeme o tom zákazníka včas. K teto situaci muže bohužel před svátky dojít a také k ni dochází. Dáváme zákazníkovi jako omluvne slevu nebo dárek. Není nic jednoduššího než po informací o delší lhůtě objednávku stornovat. Jsme prodejci a bohužel neumíme ovlivnit rychlost výroby u vyrobce,kdy je navyseni objednávek několikanásobný. Pouze můžeme zákazníka informovat a je na nem zda objednávku ponechá či nikoliv. O svátcích výroba stoji. Po zahájení provozu je pote zboží naskladneni a nasledne po potvrzení expedováno zákazníkovi. Děkujeme za pochopeni