Objednavku jsem objednala 21.3. Doba dodani je 15 až 40 dni (max 60 dni) to je moc ne tahle čekací doba....tak snad to přijde co nejdříve!!!!!!!!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, veškeré informace ohledně doby doručení předem uvádíme, mrzí nás, pokud došlo k nedorozumění. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• Objednala jsem si Dámské kalhoty LPAL267 602sm
    výška 172
    pas 90 cm
    čekám na výzvu k zaplacení a číslo účtu, kam peníze poslat, ale již je to možná týden a nic se neděje ?

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Prosím, obraťte se na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Celou situaci prověříme a sdělíme Vám potřebné údaje.

S tímto obchodem jsem spokojená,několikrát jsem objednala a vše v pořádku

• za ty peníze mám doba pěkný věci

• spokojená

• spokojenost se vším, nakoupím znovu (někdy :) )