Moc dlouhá doručovaci doba

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, veškeré informace ohledně doby doručení předem uvádíme, mrzí nás, pokud došlo k nedorozumění. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Nato, že jsem zboží zaplatil 23 března doposavad nic nemám! Tak po mně nechtějte, abych vás doporučil!!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

V breznu jsem si objednala a ihned zaplatila 2 rousky,dodnes nemam zadne zbozi,jsem velmi smutna a s nimi uz nikdy vice !!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

• zaplatila jsem bankovním převodem předem a dosud jsem nedostala objednané roušky ze 17.3.t.r.,platba 18..3. u ob a jednávky 12 00 126 980 a u objednávky 12 00127 006,kdy jste potvrdili platbu 18.3. a nic neposlali ,ani jste to nevysvělili,ani se neomluvili ani jste neposlali peníze zpět!!!!!!,tak, jak to činí jiné firmy

Inzerovali jste,že pokud se objednají roušky do 18.3. a zaplatí předem,že je budete distribuovat 30.3.2020!Splnila jsem obě podmínky,ale dodnes jsem ze 2 objednávek vždy po 2 rouškách v ceně 498 Kč,celkem za 996 Kč,jsem nedostala nic,ani informaci,ani vysvětlení,ani omluvu,ani vrácení peněz!!!!!Takto lákáte ze zákazníků peníze sliby,které neplníte a při posledních vašich inzerátech uvádíte,že roušek máte dostatek a dáváte na ně slevu!!!!!Výše jsem vám napsala čísla objednávek a potřebné údaje.Už jsem v ám psala mailem opakovaně,jen jste sdělili předtištěné obchodní podmínky dodání zboží,atd.Pekárková Julie ,Vimperk,Zižkova 161,Vimperk,385 O1 PSČ,telefon 606 317 728,k vám se nelze dovolat,automat odkáže na internet a operátor se neozve!!!!!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, dle našich informací Vám již bylo zboží z obou objednávek doručeno dne 15. 4. Jestliže máte jakýkoliv dotaz, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Z tohoto obchodu jsem objednala šaty, tašku a boty. Ani jeden výrobek neodpovídal buď ceně nebo kvalitě. Proto se asi musí platit předem.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že Vám zboží nevyhovuje. Toto zboží nám samozřejmě můžete zaslat zpět. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně případné reklamace, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. S reklamací Vám samozřejmě pomůžeme.

• Velmi lákavá nabídka z pohodlí domova
    • Bohužel tentokrát zboží neodpovídá nabídce a to ani velikostí, střihem a délkou nabízených šatů. Prostě malér !!! Ale jako noční košile to ujde.

Je to prostě sázka do loterie. Ale špatný kup jsem udělala poprvé, jinak prozatím vždy spokojenost a zboží, sice s dlouhou dodací lhůtou, vždy došlo.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Nevyhovující zboží nám samozřejmě můžete zaslat zpět. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně případné reklamace, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Můžete nám napsat e-mail na [email protected] nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím facebooku. S reklamací Vám samozřejmě pomůžeme.

• Nedoruceni zaplaceneho zbozi

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• Tento shop nedoporučuji !!!! Žádná komunikace ,tel stále obsazený samé problémy , zloději peněz !!! Zboží vám nedorazí ,možná tak za rok !!!

Nejhorší webová stránka kterou jsem kdy navštívil ,nejen že pošlete peníze a zboží vám nedoručí ,jsou tak dementní že vám budou zasílat další eamily aby jste zboží zaplatili ,vrchol všecho je že žádné zboží nedorazilo a peníze v prrrrr ,takže ještě jednou NAPIČU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doufám že demneti a zloději téhle stránky chcipnou na ten vyjebanej covid ,peace :?-D

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Prosím, obraťte se na náš zákaznický servis. Pokud jste se k nám nedovolal, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Celou situaci prověříme a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

• dlouhá doba dodání

nejsou spolehlivi,dodavka dlouho trva a stejne neprijde vsechno co mate objednano

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud Vaše objednávka obsahuje více položek, je obvykle každý kus odeslán zvlášť v jiném balíčku. Lhůty potřebné na doručení se tedy mohou u jednotlivých zásilek lišit. Jestliže máte jakýkoliv dotaz, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• dlouhé čekání na zboží

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, veškeré informace ohledně doby doručení předem uvádíme, mrzí nás, pokud došlo k nedorozumění. Jestliže máte jakýkoliv dotaz, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

web není funkční, nahlásila jsem je dokonce na policii, nereagují, absolutně neprofesionální

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Odpovídáme na všechny e-maily. Prosím, zkontrolujte také ostatní schránky ve své poště, občas naše e-maily končí v hromadné nebo nevyžádané složce. Případně nám, prosím, napište e-mail na [email protected] znovu nebo nám napište zprávu na facebooku. Jistě se nám podaří celou situaci vyřešit.

Peníze mi byly vráceny.

Platba předem a zboží nedorazilo. Pod variabilním symbolem
    1200132854

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, u Vaší objednávky je vše v pořádku, již byla vyexpedována a zásilka je na cestě. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Hnus

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojený. Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.

+ nízké ceny, obsáhlý sortiment
    - dlouhá dodací lhůta

Respirator do 2 mesicu neprisel ani penize zpet

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Prosím, obraťte se na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Celou situaci prověříme a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

Měsíc jsem čekal na dodání. Koronavir? ??