• Nabízené zboží mi až po dvou dnech odmítli dodat, že není.

• Nedodržuje termíny doručení a lže, celkově chování k zákazníkovi extrémně nevhodné, doslova je to křupan a nevychovanec

Záměrně uvádí doručení do 24h, aby získal objednávku, zboží ale nemá a pak lže, že jste si objednali zboží, kde bylo uvedeno doručení 2 - 5 dní a ještě zákazníka hrubě uráží. Rozhodně nakupte kdekoliv jinde.

Obchod nabízí zboží, které nemá a není schopen jej zajistit

• slíbí na eshpu 3 dny, a potom nemají zboží.

jako každej druhej eshop - nabízí ZBOŽÍ SKLADEM, a ve skutečnosti je teprve začnou schánět, až mají objednávku a peníze doma.

Objednal jsem pneumatiku na skůtr, kterou jsem nutně rychle potřeboval. Zboží jsem zaplatil bankovním převodem, protože jinou možnost obchod nenabízel. Několik dní jse nic nedělo, obchod jsem proto kontaktoval. Večer mi poslali e-mail, že pneumatiku nemají skladem a není u dodavatele. Jestli to teda mají zrušit. Obratem jsem odpověděl, že objednávku ruším a požaduji bezodkladné vrácení peněz. Zase se několik dní nic nedělo. Až jsem se tam dovolal, bylo mi řečeno, že žádný můj e-mail nedostali, ale, že mi teda peníze vrátí. Napsal jsem pro jistotu další e-mail a peníze mi vrátili zpět. Můj příběh sice není žádná pohroma, nicméně slušné a úspěšné e-shopy dnes fungují poněkud jinak. V opačném případě přicházejí o zákazníky a o peníze.

• poptaval sem 2 pneu ani jednu nemeli skladem a uvadeli ze maji...priste jinde

Inzerované pneu vůbec neměli skladem a nabízeli mi pneu o které jsem neměl zájem.
    Objednávku jsem zrušil a objednal jinde. Škoda ztraceného času.

• Na portále ,,skladem,, ve skutečnosti nedostupné

co inzerují, nemají, přišla jen zadní pneu, výměna v parnerském servisu s Praze 1.400 za zadní pneu. Dost drahé!!!

Obchod naprosto ignoruje, kdyz tam zakaznik volá. Ze 79.000 pokusu ani jeden uspesny!!! Kdyz jsem se konecne dovolal tak pan byl arogantni a ze zrovna nemuze mluvit, protoze ridi auto. Duvod nekomunikace po telefonu uvedl, ze toho ma moc a ze nestiha. Upozornuji, ze jsem volal v oteviraci dobu, kterou maji napsanou na svych strankach, tudiz jsem neobtezoval mimo pracovni dobu.
    Poprosil jsem o zruseni objednavky a to probehlo uspesne.
    Tento obchod nedoporucuji.
    Kostenko

Objednal a zaplatil jsem pneumatiku, kterou měli skladem. Další den přišel email, že pneumatiku nemají. Objednávku jsem zrušil, ale peníze mi ještě nevrátili.

• Zboží označeno "skladem" (doručení 3-5 dní)...skladem samozřejmě nebylo, doručení na neurčito
    • Velmi pomalá komunikace
  • Dobrý den,
    obchod inzeruje pneu, kterou nemá skladem a pak nabízí skladovou alternativu. Řekl bych, typický příklad chování E-shopu inzerovat zboží, které nemá (a není zřejmě momentálně nikde k dispozici) a pak nabízet zákazníkovi něco jiného... Pavel Kareš

• slibotechna

Při pondělní objednávce pneu označené skladem s dodáním 48hod.
    V úterý v mailu: "objednané zboží bude od čtvrtka pro Vás připraveno. Dáme Vám vědět, jak bude zboží na prodejně". Já ve čvrtek moto na hever, sundané kolo a čekám..... dnes je pondělí před polednem a ještě jsem se nedočkal. Takže asi tak...

• Pneu skladem
    • U popisu pneumatiky v eshopu nebylo uvedeno, že se jedná o pneu starší než 3 roky (DOT 10/2019)!

Prodej motopneu starších než 3 roky bez upozornění a uvedení v popisu či názvu! :-(

• pneumoto rozdává slevové kupóny ale slevu vám nakonec stejně nedá !!

"pravá ruka neví co dělá levá" :-(

Kecaj.

Objednal sem si pneu s příplatkem a rychlim dodáním. Do 24 hodin mi měl obchod potvrdit objednávku. Dnes je to týden a nic. Po emailu sem stornoval objednávku a také nulová odpověď. Každopádně zde již nakupovat nebudu. A podle recenzí nejsem sám komu se tadyto stalo.

• Zavádějící informace o dodací lhůtě

Pneumatiku jsem si schválně objednala u tohoto obchodu, jelikož jako jediný hlásil, že ji mají na skladě a doručení do 2-5dnů (při platbě do cca 15h zaručovali dodání do 24h). Pneumatiku jsem objednala, jako možnost platby jsem si vybrala převod na účet (jediný způsob, který nebyl zpoplatněn). Po přijetí objednávky okamžitě přišel mail s potvrzením a s údaji pro platbu. Peníze jsem hned poslala okamžitou platbou. O dva dny později, kdy mi nepřišlo ani potvrzení, že platbu přijali nebo že balíček poslali, jsem se jim rozhodla zavolat. V telefonátu mi bylo řečeno, že platba nejspíše proběhla, ale že to ještě pro jistotu zkontroluji a případně se ozvou. Ještě ten den večer mi napsali mail, že u této pneumatiky vázne delší dobu dostupnost a nabídli mi jinou. Další den jsem tam zavolala a požádala o vracení peněz, které v pořádku přišli zpět.
    Pokud u něčeho vázne delší dobu dostupnost, tak to nemají na internetu mít označené skladem… Popřípadě, že to zjisti až u objednávky, podle mě by se měli ozvat a omluvit se, a ne dělat mrtvého brouka…
    Oceňuji milou a vstřícnou komunikaci, a že nedělali problémy ohledně vracení peněz.