• Dobrá komunikace, ochota
    • Nemožnost platby kartou

• Nedodržuje termíny doručení a lže, celkově chování k zákazníkovi extrémně nevhodné, doslova je to křupan a nevychovanec

Záměrně uvádí doručení do 24h, aby získal objednávku, zboží ale nemá a pak lže, že jste si objednali zboží, kde bylo uvedeno doručení 2 - 5 dní a ještě zákazníka hrubě uráží. Rozhodně nakupte kdekoliv jinde.

• Rychlost doručení zboží

• Zatelefonovali mi s upřesněním pneumatik, kupoval jsem DEMO, částečně použité

• dobrá cena

• vše proběhlo tak, jak má...na jedničku

Obchod nabízí zboží, které nemá a není schopen jej zajistit

• slíbí na eshpu 3 dny, a potom nemají zboží.

jako každej druhej eshop - nabízí ZBOŽÍ SKLADEM, a ve skutečnosti je teprve začnou schánět, až mají objednávku a peníze doma.

Naprostá spokojenost rychlé dodání do dvou dní guma doma. Vstřícné jednání.

Dobrá zkušenost, rychlost dodání. Doporučuji

• Nikdy nebyl problem. Loni nam Pneumoto pomohlo v Budejicich vstřícně vyřešit SOS defekt na dovolené.

Nakupuji od Pneumoto uz asi 15 let a jsem spokojen.

Komunikace rychlá, zboží dorazilo v pořádku, plášť je vyrobený letos, žádná stará šunka.

• Sortiment, servis, komunikace

Objednal jsem pneumatiku na skůtr, kterou jsem nutně rychle potřeboval. Zboží jsem zaplatil bankovním převodem, protože jinou možnost obchod nenabízel. Několik dní jse nic nedělo, obchod jsem proto kontaktoval. Večer mi poslali e-mail, že pneumatiku nemají skladem a není u dodavatele. Jestli to teda mají zrušit. Obratem jsem odpověděl, že objednávku ruším a požaduji bezodkladné vrácení peněz. Zase se několik dní nic nedělo. Až jsem se tam dovolal, bylo mi řečeno, že žádný můj e-mail nedostali, ale, že mi teda peníze vrátí. Napsal jsem pro jistotu další e-mail a peníze mi vrátili zpět. Můj příběh sice není žádná pohroma, nicméně slušné a úspěšné e-shopy dnes fungují poněkud jinak. V opačném případě přicházejí o zákazníky a o peníze.

OK

• poptaval sem 2 pneu ani jednu nemeli skladem a uvadeli ze maji...priste jinde

pneu byly skladem jak psáno, to není v každém obchodu pravidlo

• Eshop a servis k tomu