Obchod nabízí u zboží - ihned skladem, ale není to pravda. Zneužívá tímto prvních pozic.

Reakce obchodu PneuKING

objednáte si zboží v úterý a chcete garantovat, že zboží obdržítě ve čtvrtek, to v plné sezóně garantovat prostě nemůžeme. Je mezi námi a Vámi ještě přepravce. Příště doporučujeme objednávat s předstihem, anebo si můžete zajet přímo do pneuservisu.

• ceny
    • pneu nebyla nejčerstvější

Objednal jsem letní pneu, které bylo skladem. Platba předem se jim ale ztratila, a gumu poslaly až po urgenci - celkem 10 dní. Týden 12/16 znamená víc jak půl roku stará, i když chápu, že je po letní sezoně. To jsem mohl zrovna nechat obout v servisu a měl bych to dřív a novější. Jediné plus je cena.

Dobrý den p.Horňáček,
    a Vaše objednávka 1ks Dunlop Sport BluResponse 195/65 R15 91H za 1259,-. Vezmeme to pořadě: Objednával jste 10.10 ve 20.57 a zvolil jste platbu předem převodem, platba připsána dne 12.10. pneumatika odeslána 19.10. což je 5 prac.dnů, je ale třeba počítat s tím, že je zimní sezona v plném proudu a dostatečně na to upozorňujeme. Dále k servisu, 1ks by Vám neprodali, ale vnutili by Vám 2 kusy,! A poslední věc ohledně stáří/DOT, aby jste dostal ještě "teplé" zboží, do budoucna Vám doporučujeme si zajet do fabriky Dunlop a zeptat se na vrátnici, co dnes vyrábějí za rozměr a model a požádat je, aby Vám vyskladnili 1ks, určitě Vám rádi vyjdou vstříc!

Pneuking

• žádné mě nenapadají
    • nulová komunikace,dlouhá dodací lhůta

jsou to jenom překupníci psali že zboží je skladem a došlo za osm dní nedoporučuji.

• Přehledné stránky
    • Doručení zásilky a to je velice špatný

Doporučil, ale upozornil bych na doručení zásilky, které je hodně špatné

Reakce obchodu PneuKING

spedice posílá s dostatečným předstihem sms s přibližným časem doručení, čas si můžete sám přes sms upravit, pokud Vám nevyhovuje. V případě, že zákazník není na místě v předem oznámený termín, tak zákazníka volá a pokud např. neberete telefon, tak je samozřejmě pro spedici těžké Vám zboží doručit.

tým Pneuking

• Nevadi mi ze pneumatiky nemeli, ale vadi mi jejich tvrzeni, ze vsech 17 kusu prodali behem par hodin, i kdyz jsem mel 4 ks objednane a zaplacene a to proto, ze jsem neposlal potvrzeni o platbe. Celkem slusna arogance ze strany obchodu.

Reakce obchodu PneuKING

Při platbě předem převodem, dostanete v potvrzení objednávky jasné instrukce, že pneumatiky nejsou rezervované a žádáme Vás o potvrzení o převodu, abychom popř. pneumatiky pro Vás zarezervovali, což jste neudělal a tudíž při stavu 17ks za nejlepší cenu v ČR a SK se prostě a jednoduše pneumatiky vyprodali.

tým Pneuking

Koupil jsem pneu, ktere po doprave bylo ohnute tak, ze se s tim pri prezouvani v pneuservise prali hodinu. Buhvi jak byly skladovany. Nedoporucuji.

Zboží bylo skladem,slíbeno bylo dodáni do 2-3prac.dnů.Po týdnu jsem objednávku musela urgovat.Ale asi opravdu měli moc objednávek.
    Vše ostatní bylo v naprostém pořádku.

Reakce obchodu PneuKING

zboží jste objednávala v pátek večer a obdržela během 5ti pracovních, ano uznáváme není to ideální, ale v současné době to bohužel nejde rychleji, z důvodu velkého objemu objednávek.

tým Pneuking

• Zboží má skladem,ale dlouho dodací lhůta
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Přehledný e-shop, zajímavé ceny pneu.
    • Bohužel pneu dorazili hodně placaté takže buď byly špatně skladovány nebo je přepravce někde slisoval, když jsem je viděl říkal jsem si, že muselo dojít k záměně rozměru.. Absolvoval jsem cestu do pneuservisu kde se nestačili divit a pokusili se gumy nazout, gumy byly na ráfku tak placaté, že by se na něj vešli dvě a nebylo v silách pneuservisu gumy jakýmkoliv způsobem nafouknout, tak jsem se vypravil do dalšího, kde jsem absolvoval ten samý pokus a kde se pokusili gumu tzv. podstřelit což se také nepovedlo, jediná možnost že vyzkouší vložit do pneu duše a nechat nafouknuté nějaký den aby se vrátily do původní šíře. Takže zbytečná cesta do pneuservisu a několik dní pokusů a čekání. Dnes se konečně podařilo pneu nazout na ráfek. Bohužel nejsem schopen říct jak se to projeví na jízdních vlastnostech, ještě jsem neměl čas je na auto nazout. Tahle sranda mi místo ušeřených peněz zvýšila náklady na přezutí+cestu víc jak dvojnásobně. Za mě veliké zklamání a další objednávku u rozhodně riskovat nebudu. Pneuking komunikoval a v případě, že by se nazutí nepodařilo byl ochoten uznat reklamaci.

Muj první pokus s nákupem zde, bohužel špatná zkušenost. Někdo jiný může mít víc štestí;)

Reakce obchodu PneuKING

celá věc nás samozřejmě velice mrzí, ale jak jsme Vám již odpovídali, tak pneumatiky jsme odesílali v bezproblémovém stavu. Problém vznikl na straně spedice, která bohužel při přepravě nechala pneumatiky dole a zatížila je asi težším zbožím. Jak sám níže uznáváte, tak jsme Vám okamžitě nabídli možnost uznání reklamace.

• prolhanost
    • nevychovanost
    • hulvatsvi
    • povodne jednani
    • neschopnost
    • drzost
    • nemoudrost

Pan majitel nemá problém Vám říci, že přestože Vám objednané zboží nedodal, byť už si vybral peníze, že nemá chuť se s Vámi bavit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SPROSTEJ HULVÁT kam se hrabe Zeman

Pane Koubku

Jelikož vše proběhlo zcela jinak než zde popisujete, musím reagovat na vaši recenzi a uvést vše na pravou míru.

Při velkém množství vyřizovaných objednávek došlo na naší straně k chybě a záměně dvou ze čtyř Vámi objednaných pneu za jiný,podobný rozměr. Jakmile jsem tuto chybu zjistil, okamžitě jsem Vás kontaktoval a nabídl, že vám správné pneu okamžitě osobně dovezu na místo a v čase, které si sám určíte a dle vašich slov dříve než byl váš termín objednávky v pneuservisu. Bohužel, Vaše téměř hysterická reakce že jde o život a chci zabít Vás i Vaši rodinu znemožnila jakoukoliv dohodu a konstruktivní řešení problému. Dále jste mi řekl že nemáte chuť dál se se mnou bavit a a pneumatiky Vám mám dopravit na vaši adresu druhý den v 06.50 hod. Přesně v tomto čase jsem přijel a vy jste mi řekl že již pneumatiky nechcete a koupíte si je jinde a levněji. Na místě jsem Vám vrátil celou vámi zaplacenou částku!

Lituji, že došlo k této chybě ale z nás obyčejných smrtelníků není nikdo zcela neomylný,tedy kromě Vás! Doporučuji vám tedy pro příště využít služeb jiného obchodu,kterého je mi již teď líto!

L.Singer Pneuking

Při objednávce jsem udělal poznámku, že požaduji pneumatiky z aktuální produkce 2014. Prodejce mi sdělil, že má pouze pneumatiky rok výroby 2012/13. Požadoval jsem pneu max. do roku stáří, protože s autem moc nenajedu a za čtyři roky bych jezdil na sedmiletých pneumatikách. Zrušil jsem tedy objednávku. Oceňuji ovšem seriózní komunikaci a informaci o stáří dodávaných pneu.

Reakce obchodu PneuKING

v tomto případě tedy dost dobře nerozumíme Vašemu, že "Nedoporučujete" Informovali jsme Vás předem o stáří pneu, jak jste požadoval, a jelikož se Vám asi nechtělo platit za pneumatiky v rozměru 295/30 R20 o běžných 2500,-/ks více,
    tak jste sám objednávku vystornoval. Proto by jste neměl mít ani nárok tuto transakci hodnotit! Příště Vám doporučujeme si zajet na přezutí přímo do Porsche, tam s Vámi totiž nebudou vůbec diskutovat!

s pozdravem tým Pneuking

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Velka nabidka

Gumy dorazily v terminu,ale datum vyroby zac.2012 !!!!! Obchod me o tom neinformoval!!!!

Dobrý den p. Smolan,
    pokud kupujete pneumatiky a v popisu produktu je jasně napsáno, že se jedná o "výběhový model" pneumatik, což znamená a každého trochu normálně uvažujícího člověka napadne, že se tyto pneumatiky již nevyrábějí a proto je ani nemůžete dostat s datem výroby 2014!!! Do budoucna Vám doporučujeme nekupovat to nejlevnější v dané kategorii a neočekávat to nejlepší, takto to prostě nefunguje. S dalšími objednávkami se již obracejte na jiné eshopy, jelikož jste s námi byl nespokojen.

s pozdravem tým Pneuking.cz

• Dobrá cena, bez dalších poplatků, přehledné stránky, dovolání v pracovní době vždy na první pokus.
    • Prodej zboží staršího data výroby (DOT 3012 tzn. 07/12 - tedy 1 rok a 9 měsíců) bez jakéhokoliv upozornění i navzdory otázce přímo na tuto skutečnost pŕi telefinickém kontaktu před objednáním - tohle vidím jako neseriozní jednání a hlavní problém. Slib odeslání zboží při telefonickém kontaktu, pak oznámení že skladník omylem neodeslal (dodání na 4 prac. den po objednávce, tedy lhůta 3-4 dny deklarovaná na webu splněna, v mé situaci to znamenalo týden zdržení, proto jsem volal a prosil o odeslání týž den kdy obchod zboží naskladnil).

• Dodací lhůta..... Zboží skladem nedodají do druhého dne....
    • Komunikace s prodávajícím .... Neochota pomoci zákazníkovi.

Vážený pane Brožovský,
    nejdříve jste chtěl objednávku vystronovat, následně po telefonickém rozhovoru jsme Vás požádali o komunikaci a storno emailem, nacož jste vůbec nereagoval, tudíž jsme s expedicí čekali do dalšího pracovního dne, kdy jsme zboží expedovali a k Vám bylo doručeno do 48ti hodin.Není již pravda?

s pozdravem tým Pneuking.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• poškození pneumatik zřejmě v důsledku jejich nevhodného skladování

nízká cena se nemusí vyplatit...

Reakce obchodu PneuKING

vůbec nerozumíme této Vaší recenzi. Pokud je se zbožím cokoliv špatně, tak je to samozřejmě důvod k reklamaci a to obzvlášt u pneumatik!! Které jsou jak píšete poškozené,ale my netušíme co u Vás znamená "poškozené", jelikož jste nás žádným způsobem nekontaktoval a tudíž ani nedokážeme posoudit závažnost závady. Rozhodně Vám nedoporučujeme tyto "poškozené" pneumatiky používat a celou věc řešit formou reklamace.

s pozdravem tým Pneuking.cz

• Dle tel. rozhovoru prodávající garantuje max. 2 roky staré pneu. Konkurence dodává pneu jen 3 měsíce staré ;-)