Tento obchod nabízí moto pneu ve specifikacích podle výrobce (D), které jsou dražší než pneu bez specifikace, ale obdržel jsem pneu bez této specifikace. Obchod jsem kontaktoval, že spec. není na pneu uvedená, na to mi odpověděli, že spec. nic neznamená, proto ji výrobce na pneu neuvádí a že mnou objednaná pneu je dražší, protože je homologovaná i na zadní kolo. To je blbost, protože na této pneu je nápis FRONT. Zadní pneu do této sady jsem objednával jinde a specifikace na ní je označená, výrobce ji uvádí a tudíž něco znamená. Tento obchod tedy nedoporučuji z důvodu nekorektního jednání.

• Pneumatiky byly staré 2 roky a dva měsíce.

Vážený zákazníku,
    u Vámi objednaných pneumatik se nejedná v ČR o běžně prodávané pneu a pokud byly pneumatiky vyrobeny v roce 2011, tak se považují za nové a nejedná se o žádnou závadu a tento datum NEMÁ žádný vliv na jejich kvalitu!
    Pokud jsou pneu starší 3 let,tak to máme vždy uvedeno v popisu produktu.
    Dle nařízení EU se za nové považují pneu do stáří 5 let, které ještě nebyly nasazeny na ráfek, tedy nebyly použity,
    což se můžete dočíst např. i v odborné publikaci Tyres&Equipment

s pozdravem tým Pneuking.cz

• Ne vstřícnost při výměně zboží drze chování .

Zatím nejhorší zkušenost s nákupem přes internet velice špatně chování k zákazníkovi.chtel jsem zboží vyměnit a bylo mi zdeleno ze mám smůlu doslova a do písmene.Rozhodne tento obchod nedoporučuji.vase moto : hlavně zkasirovat prachy pak si vyliz prdel.

Reakce obchodu PneuKING

Podvodná objednávka od konkurečního eshopu www.pneuzone.cz s úmyslem poškodit nás nejen finančně,ale poškodit i naši dobrou pověst,více nemáme co bychom dodali.

tým Pneuking.cz

• fráza bežiace v hornej časti stánky: "zboží, které má status skladem, je skutečne skladem" nie je pravdivá.

Vážený zákazníku,
    hluboce se za celou situaci ještě jednou omlouváme,ale bohužel došlo k situaci,kdy jsme měli 16ks pneumatik skladem,ale při velmi výhodné ceně daných pneumatik jsme obrželi během 2 minut 2 objednávky s počtem 8ks a na Vás již bohužel nevyzbylo.

s pozdravem tým Pneuking.cz

V žádném případě nedoporučuji. Arogatní chování. Nakonec jsem pneu koupil v Pneutruck.cz

Reakce obchodu PneuKING

Další "Zákazník",který objednává zboží v čase 00.16 pátek i přesto,že je na stránkách napsáno,že probíhá údržba a při objednávce mu to hlásí error a i po několikanásobné omluvě,není schopen tuto skutečnost akceptovat.

• jhfjgtzk
    • rthrthfdj

tdhfrghfh

Reakce obchodu PneuKING

"Zákazník",který objednává zboží v čase 00.03 pátek i přesto,že je na stránkách napsáno,že probíhá údržba a při objednávce mu to hlásí error a následně se domáhá dodání zboží pod pohrůžkou "udání" na ČOI,není pro žádného obchodníka zákazník,ale pouze jedinec,který by se měl vyhnout nakupování na internetu,pokud neumí číst.

s pozdravem tým Pneuking.cz

Pociatocna komunikacia s obchodom bola dobra, ale len do chvilky kedy som objednavku nezrusila.
    Na zrusenie objednavky som na zaklade povrdujuceho mailu odpisala, ze ziadam o storno a velmi som sa ospravedlnila na co mi nasledne prisiel neprijemny mail, ze si mam precitat podmienky a ze som im sposobila vela problemov, nakolko oni uz pneu objednali a su na ceste. Ano tie podmienky som si precitala, ale zial uskutocnit storno podla ich pomienok je skoro nemozne, nakolko po vytvoreni obj. na ich stranke, mi potvrdenie o spracovani prislo asi do 3. minut a to bez akeho kolvek oslavenia, bez cisla objednavky, z coho usudzujem, ze toto potvrdenie je nastavene automaticky a teda sanca na storno podla podmienok je nemozna.
    Napisala som predajcovi este jeden mail na ktory sa mi uz nik neozval, ale nastastie ani ziaden tovar nebol doruceny.
    Urcite by som v tomto obchode uz viac nenakupovala, aj ked ceny maju dobre.

Vážený zákazníku,
    toto se nám zdá až neuvěřitelné!! Jak se říká za dobrotu na žebrotu,poskytli jsme Vám návod,jak ušetřit na poštovném
    a poradili jsme Vám i ohledně výběru pneumatik. Vy jste učinila objednávku,kterou jste po 5-ti hodinách od expedice vystornovala,za COŽ JSME VÁM NEUČTOVALI ŽÁDNÉ POPLATKY!!! A VEŠKERÉ NÁKLADY S TÍM SPOJENÉ PLATÍME MY!!! NENÍ PRAVDA??!!

tým Pneuking.cz

• Věci, které slibuje skladem dodává až po týdnu

Vážený zákazníku,
    zboží,které jste objednal v neděli dopoledne,jste obdržel ve čtvrtek,což jsou 4 prac.dny a jak máme uvedeno v popisu,zboží dodáváme do 3-6 pracovních dnů. Určitě to není nejkratší dodací doba,ale vzhledem k ceně,za kolik jste pneumatiky zakoupil,se určitě vyplatí 1-2 dny počkat.