• Při objednávce na heurece bylo doručení DO 3 dnů. Zboží dorazilo po 6ti PRACOVNÍCH dnech...

Ze strany obchodu vše v pořádku kromě dodací lhůty, která pro mne byla bohužel rozhodující při výběru obchodu. Tato lhůta bohužel nebyla dodržena. Ačkoli mi bylo obchodníkem vysvětleno, že tato chyba je na serveru heureka a ne ze strany prodejce bohužel mě tohle velmi zklamalo.

• špatný výběr dodávkové služby -pošta

• Zdánlivě nízké ceny.
    • Zboží vyskladňuje dva dny. Má mezisklad ve stejné obci kde sídlí ale jinde než je prodejna. Takže objednané zboží musí přijít nejdřív do meziskladu a druhej den na prodejnu. prostě CHAOZ !!!.

Podvodníci !!! KTEŘÍ SI NECHAJÍ ZAPLATIT I OSOBNÍ ODBĚR cca 80 Kč Za kus. Já platil 316,-Kč.Za osobní odběr čtyř pneumatik. Nejvíc mě štve že ten osobní odběr je na jejich stránkách utajen !!!. Člověk se pak jen nestačí divit celkové ceně. U SOLIDNÍCH FIREM JE OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA !!!.

Reakce obchodu PNEU-LEVNE.net

Dobrý den, Vážený pane Kučera,

děkujeme za recenzi, ale o tom, že má náš eshop zpoplatněn osobní odběr jste byl informován celkem 3x.

1) vše je jasně a zřetelně popsáno na eshopu http://www.pneu-levne.net/article.php?articleId:7
    2) před potvrzením a odesláním objednávky jste jasně a zřetelně viděl konkrétní částku, kterou za osobní odběr uhradíte
    3) stejné informace Vám pak také dorazily do emailu při potvrzení objednávky

Zpoplatnění osobního odběru u ehopů, které nabízejí pneu za ceny, za které je nekoupíte ani ve velkoobchodě, je celkem logické. Bohužel zadarmo, nebo se ztrátou, to dělat prostě nelze.

Navíc jste od nás získal námi dotovanou cenu přezutí celého vozidla za 399 Kč, což je poloviční cena proti běžné ceně přezutí.

Ano naše společnost má více fyzických skladů, ale zboží "skladem" standardně chystáme k odběru do 24 hodin. Samozřejmě v případě, že zboží objednáte v pozdních odpoledních hodinách, což je i Váš případ, jej bohužel nelze převézt, nebo vychystat ještě týž den. Je třeba si uvědomit, že neprovozujeme kamennou prodejnu, ale eshop, který je primárně určen k zasílání zboží s možností osobního vyzvednutí. To však NEgarantujeme okamžitě.

Také je třeba si uvědomit, že je v tuto chvíli sezóna přezouvání na letní pneumatiky v plném proudu, takže je bohužel nemožné Vám automobil přezout okamžitě, tzn. bez sjednání termínu.

Vaši recenzi považujeme za naprosto neadekvátní, poškozující naše dobré jméno a žádáme o její přehodnocení či úplné stažení.

Děkujeme

• Nejlevnější ceny, které jsem na internetu našel.
    • Nevím, jak to bylo u ostatních, ale já si objednal nějaké pneu a po krátké době mi bylo řečeno, že pneu, které jsem si objednal už není, ale že by mi mohli nabídnout obdobné, za stejnou cenu, podobné kvality. Soulasil jsem, ale dorazil trochu jiný rozměr. Už jsem to nechal být, ale doporučuji, aby pánové ve skladu dávali lepší pozor.

• protektorované pneu. jsou nekvalitní!

• Zaujala mě cena, ale cena není kvalita - pneu nekvalitní.
    • Špatná přehlednost stránek, nevím zda je o kvalitě vše pravdivé.

Nákup mě zaujal cenou - ta je příjemná, ale kvalita objednaných pneu špatná - bojím se na nich jezdit, nešlo vyvážit, budu brzy měnit.

• Žadne

Špatny

• Dodání pouze přes Českou poštu, jiný způsob prodejce nenabízí!!! Což mělo za následek ztrátu objednávky, čekací lhůty 14 dní a nakonec jsem celou objednávku zrušil, protože bych pneumatiky neměl dodnes.

U konkurence jsem v den zrušení objednal pneu a druhý den mi jej DPD bez problému dodalo.

Nemam zadne info kdy ty gumy dojdou , nevim zda mam cekat nebo objednat rychle.Jinak doporucuji nejdrive dodat zbozi pak posilat dotaznik o spokojenosti

Reakce obchodu PNEU-LEVNE.net

Dobrý den Vážený pane Gistr,

opětovně Vás žádáme o odstranění recenze, jelikož se netýká našeho eshopu. Vaše objednávka byla po telefonické dohodě s Vámi stornována hned druhý den po objednání (25.4.). Následně jste nám písemně potvrdil, že se Vaše recenze týká jiného eshopu.

Děkujeme