• nedodržení dodací lhůty , zboží nebylo dodáno ani po 10 dnech

• Zboží je doručeno do místa bydliště

Na zboží jsem čekal asi 14 dní.V dnešní době asi drželo" kanténu".Musím pochválit Českou poštu-to bylo O.K.

Vše OK, spokojenost.

Zboží bylo dostupné tak jsem objednal a čekal. No. Po několika dnech přišel email se stornaci objednávky. Neříkám ale, že se to nemůže stát.

• super

• objednávka byla vyřízena velmi rychle

určitě nakoupím znovu

Komunikace, sortiment

ochota doporučuji

• super

Pri objednavce bylo avizovano doruceni 3-5 dni a i presto ze tvrdili ze zbozi je skladem ,tak neni jelikoz mi po 10 dnech prisel email kde prosi o strpeni,ze zbozi jeste neni naskladneno.k tomu jeste chaoticky zpusob jakym objednavka probihala ,kdy jsem objednal na dobirku a prisel mi mail kde pry cekaji na zaplaceni bankovnim prevodem.v tu chvili jsem uz prestal doufat ze objednavka vubec probehla a uz od nich nic neobjednam.kdyz neco chci ,najdu si zbozi skladem protoze ho potrebuji co nejdriv a ne za 14 dni.nikdy uz tu nic nekoupim a vam radim to stejne,je to jen jedna z mnoha verzi stranek stejneho majitele ktery je jen prekupnik ze zahranicnich skladu

• V pondělí jsem objednávku zaplatil, v pátek jsem měl zboží u sebe.
    Telefon mi sice nezvedali, ale na email reagovali hned.
    Se zbožím jsem spokojen.

• dobré ceny
    • rychlé vyřízení objednávky

Rychlé doručení pneumatik.

• objednávka potvrzena, upřesněn termín , od té chvíle nulová komunikace, na maily nereagují, telefon permanentně obsazený a zboží nedoručeno

• Velmi solidní

Obchod jsem vybrala i přesto že byl dražší než ostatní, ale narozdíl od ostatních měli gumu skladem - což je fajn, když máte auto na rezervě. Takže po objednání a zaplacení mi bylo sděleno, že gumu objednají u zahraničního dodavatele!!!! fakt pecka... takže pokud nepospícháte a nevíte co s penězi.. tak hurá do toho!

Objednáno s tím že maji pneumatiky na skladě dne 17.12.2019 , dne 18.12.2019 obdržena zpráva, že jsou u zahraničního dodavatele a že je objednají , kdy by při objednávce bylo napsáno, že to musí prověřit u zahraničního dodavatele tal bych nikdy neobjednal.Objednal bych jinde. A ještě napíšou, že objednávka je zavazná a nelze zrušit.Do současné doby zboží nedorazilo a ani se nikdo neozval

Klamava reklama,nabizi zbozi ktere nemaji na sklade ani u vyrobce

• Obchod má v nabídce pneumatiky, které se již nevyrábí (což ale při objednání nevíte) a nemá je ani skladem - na toto vás nikde neupozorní. Když si je objednáte, obchod Vaši objednávku zruší. Takhle fungují bohužel ještě další 3 internetové obchody, mám podezření, že se jedná stále o jeden obchod (nebo vlastníka) pod různými názvy. U 3 obchodů je dokonce i naprosto stejná grafika stránek.

NEDOPORUČUJI - obchod má stále v nabídce pneumatiky, které se již nevyrábí a nemá je (ani mít nebude) skladem.

firma nedodržela podmínky nakupu. gumy jsem objednal 11 a ještě nedorazili a to je 24 psali přitom 3 az 7 dni za me poslední nakup u této firmy

• Až když jsem si objednal, přišli na to, že tu pneumatiku nemají.