• Paní nezvedá telefon, nechce řešit zásilku u které popletla adresu.

• Nikdo mě zatím nekotaktoval v jakem stavu je moje objednávka. Pouze mě informovali,že 6.11.17 (týden po objednání), pneu poptávají u výrobce. A dosud nic...

Nekupujte zde nic, ceny jsou sice nízké. Ale veškerá komunikace a informace žádná.

• Nebyli schopni objednane pneu dodat za nabizenou cenu. Nabydli stejne pneu za cenu o 1300Kč na kuse dražši.

• Přehled most stránek
    • Potvrzení dodávky, po opakovaném oddálení dodání a zvýšení ceny.

Nemvim.

• Osobně už si u Vás nenakoupím obchod který prodává tak nekvalitní pneu už nebudu opakovat
    • nic proti obchodu , ale protektory které jsem koupil by obchod neměl prodávat jsou nekvalitní už si je nikdy nekoupim poučení do budoucna (na každém kole 200 g závaží na vyvážení a neskutečná házivost

• ne
    • nemají aktualizované zboží co je a co není skladem

špatná skušenost bylo uvedeno že je skladem proběhla obědnávka a poté mejl že není skladem,byli my nabídnuty jiné pneu za cenu obědnaných ale ty mají ve skutečnosti za nižší cenu,tak jsem zrušil oědnávku a koupil jinde.

• Two days stuck in flat for waiting, still nothing!!!!
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Pokud pneu nemaji skladem,rozhodne u nich nic neobjednavat.Dlouhe dodaci doba.

• Nabízejí zboží, které nejsou schopní dodat.
    Obchod rozhodně nedoporučuji !!

Pneu byli z roku 2013.Jiné obchody nabízí podobné pneumatiky z velkou slevou.

• Klamání zákazníka,
    • Neochota,
    • Neaktuální eshop

Je spoustu lepších

• Nekvalitne zbozi
    • Nekvalitne zbozi

• Prosím neprodavejte tyto zmetky od tohoto dodavatele. Pneuman

Vím, že protektory se nemohou plně vyrovnat originálním pneumatikám, ale mě dodané Pneuman MS4 185/60 R14 82T byly velmi, velmi nekvalitní. Na obvodu přílehajícím k rafku, nedokončená vulkanizace, visely otřepy gumy, snad to nebude mít vliv na trvanlivost a bezpečnost pneumatiky, Bohužel, došlo se na to až v servisu, kdybych byl při přebírce pošty osobně,tak to VRACIM Zpět.

Prosím obchod , neprodavejte tyto zmetky od tohoto dodavatele.

• V e-shopu nemají počty kusů skladem, zřejmě se jedná o překupníky.

• nevim
    • Komunikace, zmatky, spatne oznaceni zbozi

Cekal jsem snad 14 dni, nez pneu dorazila, bohuzel mi poslali jiny typ, nez jsem si objednal (dokonce nesedela faktura na zbozi), takze jsem ji musel vratit a nasledujicich 14 dni urgoval, aby mi poslali penize zpet.

• Dodací lhůtu a odpovědi až kdyz jsem jim napsal.

Dlouho to trva

• Žádná komunikace do dne 26.10.2015 ze strany dodavatele.
    • Po zrušení objednávky dne 26.10.2015,dodavatel zrušení nebere na vědomí.

1/na internetu vypadal seriozně.
    2/uvedená dodací lhůta uvedená 3 až 5 dnů
    nedodržena ,žádná komunikace od 16.10 do
    26.10.2015
    3/nedoporučil
    4/viz uvedené výhrady ,po zrušení objednávky
    dne 26.10.2015 obchod toto zrušení nebere na
    vědomí.

• přehledné webové stránky
    • Dodal mi pneu z 2014 tudíž už minimálně rok starou!!!!!