• Dobrá cena

• poměrně dlouhá dodací lhůta

doporučil
    dobrá informovanost od obchodu

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Děkujeme za Váš příspěvek.

Velmi se omlouváme za zdržení, ujišťujeme Vás, že jsme pro doručení Vaší zásilky udělali maximum.
    Delší dodací lhůta byla způsobena tím, že zboží bylo zasláno z externího skladu. Po zadání objednávky jsme Vás kontaktovali a sdělil jste nám, že Vám vyhovuje termín dodání v pondělí 4. 5. 2015, reálně bylo doručeno 5. 5. 2015. Velmi se omlouváme za nedodržení termínu, které bylo způsobeno kurýrní službou.

Lenka Ivančová, PneuCentral.cz

• možnost osobního odběru v Praze

Komunikace, vstřícnost o.k. jen řidič prý byl u nás včera a neozval se předem jako jindy u PPL ráno. I SMS by stačila, takhle musí k nám znovu v pondělí...

• dobrá komunikace,
    • rychlost dodání
    • nevím o žádných

• Pohodlí při nákupu

Bezvadná komunikace s paní na telefonu. O každé změně okamžitě informovala. Doporočuji tento obchod.Je spolehlivý.

• Komunikace a zájem o zákazníka
    • Přepravní společnost spolupracující s obchodem

Dobrý obchod s prozákaznickým přistupem.

• informace o každé změně stavu objednávky
    • komunikace
    • dodržení termínu doručení(zboží bylo na skladě mimo ČR)

vřele doporučuji

• detailni informace
    • moznost srovnani
    • velky vyber
    • rychlost dodani
    • uvital bych v kosiku specifikaci DOT pro konkretni pneu

spolehlivy prodejce
    dobre ceny
    vyborna komunikace

• Dobré informace
    • Sklad v Modleticích

Po objednávce čtyř 20" disků skladem mi bylo sděleno paní ze zákaznického servisu, že se omlouvají ale mají pouze tři - o které jsem ale i tak projevil zájem a čtvrtý jsem už mezitím objdenal jinde (eshop zjevně čekal, že obchod stronuji). Následně ovšem mi paní opět s omluvou sdělila, že bohužel vlastně skladem nejsou, protože se jedná o výběhový model a "nemůžou garantovat za tuto cenu čtyři, když jsou jenom tři" a nakonec mi byla dle specifik disku 'učiněna' jiná nabídka na disky za zcela standardní a nezajímavou cenu, přestože jsem opakoval že o ty tři mám zájem, mimo to mi jiný shop mi potvrdil, že disky k dodání jsou a proto jsem si u nich ten čtvrý disk (byt' za vyšší cenu) objednal.

Pochopil bych, kdyby mi paní řekla na rovinu, že se někdo spletl například s cenou, ale toto mlžení ne.

Paní jsem upozornil, že až dorazí požadavek na hodnocení z Heureky, budu nucen napsat tuto zkušenost a sdělila mi, že s tím počítají, takže osobně nedoporučuji, chaotické jednání ve slovenském jazyce, špatný přehled o skladu, neúplné informace.

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Omlouváme se za komplikace, které byly způsobeny technickými problémy. Zboží není reálně na skladě a z tohoto důvodu, nebylo možné Vaši objednávku vyřídit.

Děkujeme za pochopení.

Lenka Ivančová, PneuCentral.cz

• Vše OK. Objednal jsem nevhodný typ. Výměna proběhla rychle a bez komplikací.
    • Nenašel jsem

• jasná, přehledná a srozumitelná nabídka zboží
    • Vyhovovala mi prezentace a nabídka zboží na Vašich webových stránkách .

• nevim
    • nevim

doporucuji

• horší komunikace,

běžný internetový obchod

Byl jsem spokojen,doporučuji.

• Cena u pneu nebyla pravdivá!

Do druhého dne od objednání se nikdo neozval. Po mém zavolání mi bylo řečeno, že za uvedenou cenu mi pneumatiky dát nemohou. Paní mi dala na výběr, připlatit si za ty samé nebo vybrat jiné bez náhrady za chybu. Bohužel pneu potřebuji co nejdříve, tak jsem objednávku zrušil a radši koupil jinde.

Reakce obchodu PneuCentral.cz

děkujeme Vám za Váš názor. Vysvětlili jsme vám, že v době zadání Vaší objednávky (9. 2. 2015 o 21:23h.) byla na naší webstránce akciová cena, která byla nastavena na zboží staršího data výroby. Na toto zboží jsme měli ještě jednu objednávku, proto reálně jsme Vaši objednávku za tuto akční cenu nedokázali vyřídit.

Omlouváme se Vám za způsobené nepříjemnosti.

T. Baranová, PneuCentral.cz