• Na stránkách obchodu není uveden dot pneumatik. Po dotazu mi bylo obratem sděleno, že pneumatiky jsou více jak pěl let staré. Tento fakt má být uveden již na stránkách u konkrétních pneu! Děkuji

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Zboží, které máme v nabídce, pochází z více zdrojů a proto není možné uvést na naší stránce věk pneumatik při konkrétních produktech.
    Pokud nás zákazník kontaktuje ještě před zadáním objednávky, rádi tuto informaci prověříme.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

PneuCentral.cz

• Komunikativnu podporu a skvelý prístup.
    • Nemá žiadne slabiny

Vrelo odporúčam všetkým.

• Možnost nákupu na splátky, kvalitní zboží, perfektní komunikace
    • o žádných nevím

Perfektní a hlavně velmi spolehlivý obchod nákup velmi jednoduchý a rychlý

Nabízet mnoho let staré pneu jako nové (stáří nebylo dopředu uvedeno, pouze jsem na něj byl telefonicky upozorněn po uskutečněné objednávce) mi přijde neseriózní.

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

Tatiana Baranová, PneuCentral.cz

OK

• objednáno zboží nedoručeno
    • nikdo se neozval, že zboží není
    • informace o nedodání zboží bylo až po mé urgenci o stavu objednávky

Jsem velice zklamán, objednal jsem 2 ks pneumatik, které v době objednávky jsou uvedeny, že jsou na skladě. Následně jsem objednal tytéž v jiném obchodě, jelikož jsem potřeboval 4 ks. Jiný obchod bez problémů doručil a tento se ani neozval. Až po několikáté urgenci mi bylo sděleno, že nejsou. Nejsou schopni ani sami oznámit, že zboží není. V současné době mám 2 ks pneumatik, které jsou mi na nic. Je lepší když Váš portálový obchod zrušíte.
    Všude budu uvádět záporné hodnocení.

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Omlouváme se za komplikace.
    Při vyřizování Vaší objednávky bylo zjištěno, že skladem už je jen jeden kus a ne dva kusy, které jste požadovali. Telefonicky jsme Vás o této skutečnosti informovali.
    Dezén W401 od výrobce Hankook je již výběhový a není možné ho již naskladnit.
    Nabízenou alternativu jste odmítli.

PneuCentral.cz

• rychlost, profesionální jednání
    • nevím o žádných

rychlost, profesionální jednání, doporučuji

• Žádné
    • Dobrá cena

Obchod doporučuji

• Super nic víc nic mín.
    • Žádný

Takový se hledá těžko, super přehled , dodání určitě doporučuji.Prostě to nemá chybu.

• Žádné
    • dodací lhůta

Nedoporučuji

• příjemná a ochotná komunikace po telefonu

• Dobré ceny a když píšou, že mají skladem, tak mají.
    • Nevím

Vždycky je v životě co zlepšovat, ale dělají pro to maximum.

• iniciativní vstřícnost při reakci na můj dotaz

mám velmi dobrou zkušenost s tímto prodejcem

• Široký sortiment
    • Výber viacerýmí spôsombmi
    • Platba dobierkou
    • Termín dodania ked je na sklade
    • Vrátenie tovaru pri reklamacii
    • V ponuke chýba rok výroby

Platba tovaru pri doručení
    Možnosť tovar odmietnuť
    Doporučujem tovar kupovať ktorý nepotrebujem
    skúšať

velmi výhodné ceny jen je potřeba zlepšit výdej zboží

• nabízené zboží nemá

• Dobrá cena a termín dodávky

Obchod funkční a spolehlivý

• po vlozeni zbozi do kosiku, zaslani faktury a zaplaceni do dvou dnu (vas pozadavek), je vam oznameno, ze zbozi nemaji.
    • Zadate vraceni penez, po 14 dnech urgenci je vam zaslana zpatky na vas ucet cca o 25% nizsi suma, nez bylo zaplaceno.

Neplatte vic nez musite, ale zaplatite.

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Děkujeme za Vaši reakci. V tomto případě se jednalo o zákazníka ze Slovenska. Zboží nebylo dostupné, ale zákazník již platbu odeslal. Sumu, kterou jsme od zákazníka obdrželi (1221,00 Kč), jsme následně zaslali zpět. Prodejce nenese odpovědnost za bankovní poplatky.
    Zákazníkům doporučujeme ověřit si dostupnost a dodání zboží, před zasláním platby.

Děkujeme za pochopení.

Lenka Ivančová, PneuCentral.cz

• Neauktualizují web. Ukazuje skladem ač nejsou. Poté nabídnou jinou alternativu která je bohužel předražena.

To, že mají uvedeno skladem neznamená, že tomu tak je. Proto hned neposílat peníze. I když mě o tom informovali až za pár dní. Pokud Vám poté nabídnou jiné tak si zkontrolujte cenu. Mě nabídly pneu které jinde vyjdou o 2.500,-Kč levněji.

Rychlost dodani me velice prekvapila i pani ktera volala ohledne dodani zbozi a stavu objednavky..super doporucuji!