nedodali boží přestože objednávka byla potvrzena

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Objednali jste si u nás jeden kus Alu disk AEZ Wave 7x16, 5x98, ET25. Jedná se o výběhový typ alu disků a po prověření skladových zásob bylo zjištěno, že už se daný alu disk skladem nenachází.
    Kontaktovali jsme Vás emailem a vysvětlili celou situaci.
    Ještě jednou se velice omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

T.Baranová, PneuCentral.cz

• Přehlednost webových stránek, výborná komunikace a informovanost o objednávce.
    • -

Rychlá reakce, výborná komunikace s obchodním zástupcem, přesné informace o stavu objednávky, poradenství, rychlé dodání.

• Nabízí zboží,které nemá skladem

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Objednali jste si u nás jeden kus Alu disk DOTZ V 7x16, 5x112, ET48. Jedná se o výběhový typ alu disků a po prověření skladových zásob bylo zjištěno, že už se daný alu disk skladem nenachází.
    Kontaktovali jsme Vás emailem a vysvětlili celou situaci.
    Ještě jednou se velice omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

T.Baranová, PneuCentral.cz

• rychlost, profesionální jednání
    • příjemná a ochotná komunikace po telefonu
    • Nevím

super přehled , dodání, určitě doporučuji.

• Nízké ceny a okamžité dodani.

Doporucuji určitě nebudete také spokojeni.

• Ceny

Objednávka a dodání v pořádku. Nicméně jeden disk je poškozen (zjistili až v pneuservisu). Funkčnosti snad nebude vadit. Pneumatiku jsem nechal nasadit a vzduch drží.
    Zboží vracet nebudu. Nemám zájem někomu prokazovat, kdo disk poškodil, zda dodavatel nebo přepravce.
    Sice DAS je jiného názoru, ale řešit to nebudu.

• má širokou nabídku kvalitního zboží a rychlé dodání
    • obchod mi doporučil syn, je pravidelným zákazníkem

Pokud potřebujete rychle kvalitní značkové pneumatiky za slušnou cenu, doporučuji nakupovat v PneuCentral.cz
    Nakupovala jsem poprvé, na doporučení syna a překvapila mě především rychlost dodání, objednala jsem v neděli večer, v úterý ve 12 hod. bylo zboží dodáno. SUPER :-)

Spokojenost

• Komunikácia
    • Žiadne.

Objednal som pneumatiky a v ten ďeň mi volali že tovar príde až v pondelok čo mi nevadilo,mali veľa objednávok a kurierska služba bola vyťažená.Takže čo sľúbili,splnili.

Gumy GOOD YEAR Ultragrip 8 jsou vynikající, mám již druhou sadu, jen byly ve skladu pneucentralu asi špatně skladovány (zřejmě naplacato), protože přišly "placaté" a nešly v pneuservisu nafouknout -to byl jediný problém.

• Spolahlivost

Odporucam

• když zboží nebylo na skladě promptně vrátili peníze.
    • nabídli plnohodnotnou alternativu.
    • Na zákaznické lince byli schopni poradit

Výborná zákaznická linka
    Jsou schopni poradit. Přípdané problémy řeší okamžitě.

• Uváděné zboží mělo být skladem.Bohužel realita jiná-chyba na straně prodejce.Nebo spol Heureka.Po 2 dnech mi přišel email.Požadované zboží není skladem.A není možnost ho doobjednat.

Směrodatný pro mě byl prodejce který uváděl že pneu které nabízí jsou u něj na skladě.Bohužel tak to v tomto případě nybylo.Uvedeno 8x kusů,já chtěl jen 2x.Ale ani ty neměl skladem,ač tak uváděl.Zbytečné čekání a zavádějící info.

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Velmi se omlouváme. Vámi požadované zboží nebylo možné zajistit. Objednali jste si 2 kusy zimní pneu Dunlop SP Winter Sport M3 215/50 R17 95 H. Je to výběhový dezén, kde byla ukončena jeho výroba.

PneuCentral.cz

• Neskutečně dobrá komunikace na zákaznické lince, takovou ochotu jsem ještě nezažila.

• široký výběr
    • kvalita
    • možnost poradenství
    • žádny

doporučuji jako první volbu

• dodání bez problémů

• rychlé jednaní
    • krátká doba dodání

na strankach uvadi zbozi skladem a nemajiho, informace nejsou upne a pravdive, nabizi stare pneu

Reakce obchodu PneuCentral.cz

Stav skladových zásob se momentálně v zimní sezóne rychle mění.
    Zboží, které máme v nabídce, pochází z více zdrojů a proto není možné uvést na naší stránce věk pneumatik při konkrétních produktech.
    Pokud nás zákazník kontaktuje ještě před zadáním objednávky, rádi tuto informaci prověříme.

Omlouváme se Vám za všechny způsobené nepříjemnosti.

PneuCentral.cz

• kvalitní zboží
    • profesionální jednání
    • nevím o žádných

Obchod funkční a spolehlivý, super doporucuji