• Na miste majitele obchodu bych zrusil moznost nechat si dorucit zbozi pres ulozenku. Po 12ti dnech porad nemam to co jsem si objednal a komunikace zadna.

Zbozi vyskladnili, s obchodem problem asi nebude, jen si nenechavejte posilat zbozi pres ulozenku.

• Neskutečná rychlost dodání zboží!

Vše na 1

• Zdravím vás,obchod proběhl úplně v pohodě,nečekala jsem rychlost dodání jste fakt šikovní!Je to dárek pro dceru až pod stromeček,takže nevím jestli je hračka v pořádku a funkční,ale vypadá že ano.Děkuji a krásné svátky Vánoční
    • Žádné!

Dobrá cena,kvalitní zboží,rychlost dodání!Tak má vypadat kvalitní internetový obchod

• odběr na Uložence zdarma a to, že se za dobírku nemusí platit peníze navíc.

S nákupem jsem byla moc spokojena.
    I když jsem udělala nákup za cca 50 Kč, nemusela jsem platit žádné poplatky navíc. (za uloženku, dobírku)

• přehlednost
    • doba doručení
    • nevím

• Nekomunikují,neinformovanost zákazníka.
    • Zboží jsem obdržela za 3 týdny po objednání a to jsem musela neustále telefonovat jinak bych zžejmě zboží neobdržela dodnes.

Již tento obchod po mých zkušenostech ke svým nákupům nevyužiji.

• -cena
    • -solidnost
    • -doprava.
    • ačkoliv zboží bylo předáno dopravci/distributorovi velmi brzo, ten jej následně nemohl dohledat a doručit v očekávaný čas.I přesto, že to není chyb a obchodu,je zodpovědný za to,s kým spolupracuje.

• Nevím o žádných

• Dobrá cena,osobní odběr Praha - Uloženka - bez poplatku!!!

Rychlé dodání, naprostá spokojenost.
    Doporučuji.
    Bezproblémový obchod.

• zdál se mi nejvýhodnější a splnilo mé očekávání

zboží bylo nejlevnější, a v pořádku doručeno

• - nic

Před 3 týdny jsem si objednala zboží, bylo to v pátek, v sobotu mě přišel mail, že se moje objednávka vyřizuje. Tím komunikace zhasla.Upozorňuji, že měli napsáno zboží skladem. Zkoušela jsem je kontaktovat přes emailovou adresu, kterou měli napsanou na jejich stránkách, bez odpovědi. Až když jsem vzala telefon a zavolala, co se s objednávkou děje, bylo my řečeno, že už produkt nemají. Zaměstnanec, který se mnou po telefonu mluvil, se začal vymlouvat, že prý mi volali na číslo, uvedené v objednávce, což není pravda, nikdo mě nevolal. Další věc, která je zvláštní, že jakmile jsem hovor ukončila,na email okamžitě odeslali storno objednávky. Nechápu, proč mě tedy nekontaktovali na email před tím, když věděli, že produkt nemají.

• Dobré ceny
    • Dobrá komunikace

Doporučuji. Vše OK. Jedno zboží mělo výrobní vadu - bezproblémová reklamace.

• rychlost dodání
    • -

dobrá cena, rychlé dodání, perfektní komunikace s obchodem

• dostupnost zboží, přehlednost, zajímavé ceny

Doporučuji tento obchod.

• pohodlí nákupu

• Dobré ceny

Nákup v tomto obchodě doporučuji.

• bez problémů

Splnil očekávání - objednám, zaplatím, dorazí...

• Velký víběr
    • -