• všechno

Objednala jsem si přes tento e-shop dvě stavebnice a zvolila platbu předem na účet. Lidi, nikdy toto v případě tohoto e-shopu nedělejte!
    Objednávku přijali a týden se nic nedělo. Po týdnu přišel e-mail, že přijali platbu (platbu, kterou museli mít na účetě minimálně už 4 dny). No a týden zase nic. Další e-mail obsahoval informaci, že byl balík předán přepravní společnosti PPL (sledovací číslo neuvedli). Čekala jsem jak pitomec na PPL a ta nikde. Musela jsem na obchod napsat sama, zda mi pošlou po týdnu sledovací číslo zásilky. Světe div se, (asi jednatel) p.M. mi napsal za dva dny, že sledovák nemá, protože nic neposlali. A začal maraton výmluv! Vždy slíbil něco, co následně nesplnil a už se neozval. Opět jsem se tedy musela ozvat já. Ozvýala jsem jsem takto asi 4x! Nakonec mi po mých výhružkách ČOI a právníkem pan jednatel slíbil, že mi obratem pošle peníze zpět na účet a ještě zcela ZDARMA zašle původně objednané stavebnice. To slíbil ve čtvrtek, peníze dorazily až následující týden v úterý, takže zase lhal! To mu jde velice dobře.
    Překvapivě doposud nedorazily ani ty stavebnice, které zcela ZDARMA slíbil. Ať se s nimi udáví, je to neseriózní člověk s velkou zásobou výmluv a lží!!
    Tento e-shop už nikdy více!!

pan majitel je pekny hajzl a at si me nepreje,co s nim udelam az prijedu do Prahy....ten bude Maly doopravdy

• Množství zbpží na skladě neodpovídá údaji na stránkách

Už zde nic nenakoupím .

• Nedodali zboží bez omluvy. Po telefonické urgenci už se neozvali, ač to sami slíbili.

• Zvolila jsem platbu předem a dle instrukcí čekala na zprávu a rezervaci zboží. Po 4 dnech jsem zasílala i dotaz a žádná odezva.

došlo sice k drobné komplikaci, ale prodejce dal iniciativně vše do pořádku a sympaticky kompenzoval zdržení v dodávce malým dárkem navíc.

• Pohoda nákupu z domova
    • Čekal jsem 10 dní na zásilku. Dělal jsem ve stejnou dobu objednávku v Anglii a dostal jsem ji za 5 dní.
    • To je velký paradox v přístupu a rychlosti.

Zboží došlo v pořádku,jen ta doba doručení.Prostě nechápu tu dobu doručení po Praze....

• Objednala jsem si zboží, zaplatila za něj, ale vůbec nepřišlo. Nikdo se již neozývá.

Velmi špatný přístup k řešení "problémů", nejdřív změnili způsob dodání (po domluvě se mnou, ok), následně jsem jednu položku z dodaného zboží vracela v 14denní lhůtě. Informovala jsem je předem mailem, že zboží vrátím, balík nikdo nepřevzal, po měsíci se vrátil zpět. Telefonovali jsme, proč si ho nepřevzali, omluva, příslib, že vše napraví, pro balík poslali PPL, peníze na účet ale nedorazily, až po opětovném telefonátu a varování, že věc postoupíme ČOI, peníze poslali. Jednu chyby bych chápala, tady jich ale bylo víc. Příliš si na dodržování pravidej "nehrají".

• Možnost vyzvednout na ulozence atp
    • Dodaci lhuta; je to jiz skoro 2 tydny a ackoliv je zbozi uvedeno jako skladem (dokonce vice kusu), dosud dorazil jen email s potvrzenim objednavky, jinak nic.

Zatim nemohu doporucit. Kdyby alespon dali vedet, kdy zbozi bude, popr. proc to tak dlouho trva. ..

• nepravdivé informace
    • nespolehlivost

Velké zklamání. Neochota komunikovat. Telefon uvedený jako kontakt,buďto nikdo nezvedá, nebo je nedostupný, případně se po několika zvoněních ozve obsazovací tón. Při jednom jediném zvednutí (ke kterému došlo pravděpodobně omylem),mi bylo slíbeno, že mi během odpoledne zavolají, zjistí proč objednávka doposud neodešla a zjednají nápravu. Už se nikdo, nikdy neozval a mé další pokusy dovolat se, byly všechny neúspěšné.

• super

• dobré ceny
    • odběrná místa
    • odběrná místa jen nabízí
    • není možnost nechat si poslat na pobočku odb.místa i když hlavní odb. místa a pobočky toto nabízí v ceně jen bylo od vás potřeba vytisknout správný štítek
    • a v tomto ohledu špatná komunikace a neochota
    • zavádějící informace o možnostech dodání

Reakce obchodu play-hracky.cz

Vaše objednávka byla expedována 2 pracovní den od objednání. Výdejní místa Uloženka.cz jen nenabízíme. Na námi nabízených výdejních místech je možné zboží také vyzvednout ! Budeme velmi rádi, když náme konkrétně sdělíte, v čem jste byla nespokojena a v jakém ohledu byla špatná komunikace. Na našem eshopu nabízíme 16 poboček Uloženka.cz na které je možné zboží zaslat a kde je možné si je vyzvednout. V žádném případě neuvádíme žádné zavádějící informace o možnostech dodání !!!

Ocenuji rychlost a cenu

velká spokojenost

Naskoupila jsem dvě sady,dodavatel zaslal špatné sady, což jsem ještě pochopila, neb výrobce nabízí různé sady pod jedním číslem. Okamžitě jsem na vlastní náklady zboží vrátila. Dodavatel měl jen jeden druh na výměnu (mnou požadované zboží), To dorazilo po urgenci. Za zbytek jsme se domluvili na vrácení peněz. Krásné telefonáty o tom, jak mi je vrací. Ale peníze nejsou doposud na mém účtu.

• dlouhá dodací lhůta, o které mě nedokázali pracovníci informovat
    • po týdnu a mé telefonické urgenci zboží druhý den dorazilo

• mají dobré ceny a dostupnost LEGO
    • komunikace a sliby

Nakupoval jsem zde už asi třikrát vždy bez problému.
    Ale při poslední objednávce jsem se spletl a potřeboval jsem část zboží za cca 1200Kč vrátit. Ihned po obdržení zboží 4.11.2014 jsem obchod kontakotval emailem a druhý den mě volali, jak mám při vrácení postupovat.
    Takže si říkam, vše OK. Zboží jsem odeslal 7.11.2014 přes ČP. Ale 10.11. byla má zásilka uložena na poště(adresát nezastižen). Po týdnu od uložení (17.11.) jsem už nevydržel a volal jsem, proč si zásilku nevyzvedávají. A dostalo se mi odpovědi, že teď jde na poštu, že si balík vyzvednou a peníze pošlou na účet. Ale zase se týden nic nedělo. Takže 25.11.2014 volám opět, že balík mají pořád na poště. Odpověď, že to dnes zařídí a vše bude v pořádku. Ano, balík konečně 26.11.2014 někdo vyzvedl. Po DEVATENÁCTI dnech od odeslání! Tak si říkám, že po takovémhle průtaku s vyzvednutím pošlou peníze ještě ten týden, ale ouha. V listopadu to nestihli a prosinec je v eshopech hektický, tak jsem je již nekontaktoval a čekal, že se ozvou. Ještě 30.12.2014 jsem psal email s připomenutím, že stále nemaji vyřízeno vrácení peněz s očekáváním, že se na to v novém roce podívají. Mailem žádná odezva. Máme 12.01.2015 a já stále nemám peníze a dnes opět po telefonu sliby. Ale těch už bylo!

• dobré ceny zboží

Rychlé vyřízení objednávky, neustálý přehled o zboží, takže můžu jen doporučit.