• absolutně žádné
    • komunikace, laxnost, lživé podávání informací, plané sliby.

Objednala jsem hračky 13.12., objednávka byla týden ve stavu vyřizuje se, majiteli jsme několikrát volali co je s objednávkou a řekli, že něco nemají tak to tam visí. Tak jsem jim řekla co z toho chci a co ne. Neustálé sliby, že zboží pošlou a zavolají. Nakonec zboží po několika urgencích došlo na štědrý den. Tento shop už nikdy!

• přehledný obchod velký výber

náup zde rozhodně doporučuji

Vše proběhlo naprosto bez problémů, rychlé zaslání, bezproblémová komunikace. Uvítala jsem možnost osobního vyzvednutí na ulozence zdarma.

• Nákup z pohodlí domova.
    • Náhodou jsem na internetu našla váš obchod, kde jste nabízeli mnou hledanou hračku.

Jsem velice spokojená, moje objednávka byla rychle vyřízena a zboží dodáno v pořádku a v termínu.
    Určitě tento internetový obchod doporučuji.

• rychlost, přehlednost, dostupnost zboží
    • žádné neznám

vysoká míra spokojenosti

• cena a osobni vyzvednuti
    • platba kartou na prodejne je zpoplatnena 2% z ceny.

• Rychlost a spolehlivost.
    • Slabiny jsem nezjistil.

Doporučuji.

• Dobrá cena a možnost vyzvednout si zboží v Zásilkovně.
    • Nevím.

• pružnost, dobrá komunikace, velký výběr
    • nemá

plně doporučuji

• Výhodou je rychlost dodání

• dobrá nabídka

super obchod, doporučuji

• velký výběr

• dobrý výběr, výborné ceny

Krásné hračky za rozumné ceny, dá se vybrat dárek i do 100 Kč, což v kamenném obchodě opravdu nehrozí.

• Obchod je v patře, tudíž se do něj nelze dostat s kočárkem.

V obchodě byli vstřícní a vše proběhlo hladce.

• dobré ceny
    • hodně nabídek skladem
    • - zcela nedostatečné balení zboží- dorazilo jen v průhledném sáčku,nezajištěné proti poškození či ztrátě, zřetelně viditelný obsah balíčku.
    • - bez českého návodu

když se polepší s balením zboží a bude ke zboží vždy přiložen český návod, pak budu spokojený zákazník, zatím je co zlepšovat.

• Jsem naprosto spokojená. Rychlé doručení a to na uloženku zcela zdarma. Super byla i cena zboží. Všem doporučuji!

Jedním slovem: super!

Dne 10.12.2014 jsem objednala panenku pro dceru, téhož dne jsem obdržela potvrzovací mail s číslem účtu atd. a abych peníze odeslala do 3 dnů od obdržení mailu, že mi zboží rezervují a po připsání platby ihned odesílají. 12.12.2014 jsem peníze odeslala a od té doby se nic nedělo!když jsem se po týdnu začala zajímat,jak to vypadá s mojí objednávkou,tak mi bylo sděleno, že musí zjistit, jestli vůbec zboží mají.Zarážející!když již měli peníze na účtě, teprve zjišťovat, jestli mají zboží. když jsem ho objednávala, tak bylo na skladě.poté zboží po mé urgenci opomněli zaslat a najednou bylo pondělí 22.12.a zboží stále nebylo odesláno. po mém opětovném telefonátu mi bylo sděleno,že poštou mi již nestihnou zboží odeslat a zboží odešlou PPL.takže jsem si zaplatila poštu a nakonec zboží dorazilo PPL, což jsem prodělala na poštovném. takže mě to stálo provolané peníze, prodělané peníze na poštovném a nějaká omluva z jejich strany nikde. Po této zkušenosti s nezájmem z jejich strany, obchod NEDOPORUČUJI!

• kvalitní výrobky za rozumnou cenu
    • hodně slev
    • neinformují o zpoždění zásilky
    • zásilka přišla o 3 dny později
    • musela jsem si sama zavolat

kvalitní výrobky za rozumnou cenu
    nedodržujete slíbený čas doručení
    neinformujete o zpoždění zásilky
    moje zboží mělo být připraveno k odběru 10.12. volala jsem 12.12. po zavolání na heureka point mi nebyli schopni říci, kdy zásilka dorazí ani kde se právě nachází!!!

• Hrozna komunikacia. Tovar som si objednala 7.12. S tym ze do Vianoc to jednoznacne pride ale dnes je 22.12.a ziadna odozva zo strany obchodu.
    • Som zvedava ci vobec tovar dorucia.

Hrozne

nepříjemný přístup, neochota, pozdní dodání bez jakékoliv omluvy