Vše v naprostém pořádku, rychlé dodání.

Reakce obchodu Piruch

Velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Momentálně jsme spustili nový web. Pokud by Vám cokoli chybělo, nelíbilo se, pokud by Vám stále chyběly fotky, prosím, pište. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu :-)

Jako vzdy vse v naprostem poradku :) hrozne rada zde nakupuji!

Super obchod

• Kvalitný tovar
    • Dobrá cena
    • Rýchle vybavenie
    • Milý personál a komunikácia

• Rychlá a příjemná komunikace

Potěšilo mne k objednávce poděkování s podpisem :) velmi děkuji za příjemný a rychlý nákup :) určitě doporučím dále

• vstřícnost ,rychlé vyřízení objednávky , cokoliv jsem objednala zboží přišlo v pořádku

• Vstřícnost ...

Supr! byl i zájem strany obchodu doručit mi zboží na dostihy do Brna na toto jsem bohužel nebyl stavu zareagovat včas ...

• Rychlé vyřízení
    • Dobrá komunikace

• rýchle dodanie tovaru :)

Rychlé dodání, bezvadná komunikace.

• Nakupuji zde už několik let a všechny mé objednávky byly vyřízeny vždy k mé úplné spokojenosti.

velmi ochotní

• Přehledné stránky
    • Skvělá komunikace
    • Možnost doobjednání dalších potřeb po emailu

Super jednání, objednané zboží v momentě objednávky nebylo na skladě, přesto bylo brzy dodáno.

Super jednání, rychlé dodání!

Ochota,profesionalita

• skvělá koma komunikace a ochota pomoc s výběrem zboží

• Rychlost dodani.
    • Konečná cena jiná, než při objednávce na internetu.

Doporučuji ale počítat s jinou cenou za dopravu... U mě o 60 Kč vyšší než u objednávky na netu... :-(

Reakce obchodu Piruch

Děkuji za toto hodnocení. Bohužel, cenu přepravy nestanovuji já. Zákazník si přál poslat objednávku jako doporučený dopis, velikost balíčku však přesahovaly rozměry povolené pro doporučený dopis musela jsem poslat jako balík. Proto navýšení o 60,-, bohužel, toto navýšení jsem nebyla schopna nijak ovlivnit. :-( Děkuji za pochopení.