• Ustretovost riesit vec, ochota, mila obsluha, kratkost dodania. Na urovni.
    • Vysoke postovne

Byl to můj první nákup.

• Super pristup

• Skvělá komunikace
    • Milá a zkušená obsluha, která poradí

• Rychlé dodání zboží
    • Kvalita
    • Objednala jsem potah na helmu lila a přišla mi tmavě fialová

Komunikace + Rychlost dodani.

• Dostanete odpoved na vsechno kolem objednavky.
    • Objednavka do Rakouska za 3 dny

Naprosto skvělá domluva, ochota, ráda doporučuji.

Rýchlosť, komunikácia,

Jsem velmi spokojený , skvělá komunikace a super servis kvalitního zboží, které je vždy obratem doručeno. Tento obchod vřele doporučuji !!!

• Výborná komunikace.

• Nikdy nevím, jakou cenu poštovného mám zvolit. Nejsem si totiž jista, jak bude zboží zabaleno.

Deku pod sedlo jsem objednávala v listopadu jako dárek k Vánocům. Paní se mi hned ozvala, že mnou požadovaná velikost a barva dorazí za týden až 10 dní, a to pro případ, že když by nákup spěchal, abych si vybrala jinou barvu. Skvělá komunikace.

Reakce obchodu Piruch

Velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Bohužel, každý dopravce počítá jinak cenu za přepravu. Pokud chceme zůstat férový k zákazníkovi, započítat cenu za přepravu, která je skutečná a ne paušalizovaná ( což je pro některé zákazníky výhoda a pro jiné zase nevýhoda ) , je to složité. Velmi rádi Vám kdykoli poradíme, prosím, ptejte se, pište, kontaktujte nás. Za obchod Lenka Piruchová

• Rychle jednanie, super komunikacia, mozem len odporučiť

Reakce obchodu Piruch

Velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení.

Vždy vše v pořádku a rychle dodané. Super!!!

Reakce obchodu Piruch

Velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Opravdu nás těší Vaše spokojenost :-)

ok

Reakce obchodu Piruch

Velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení.

• Tovar bol rychlo naskladneny
    • Rychla a ochotna komunikacia s predajcom
    • Vela produktov, ktore sa na jednom internetovom obchode na SK nedaju zohnat

Viac fotiek pri roznych farbach produktov

Reakce obchodu Piruch

Velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Momentálně jsme spustili nový web. Pokud by Vám cokoli chybělo, nelíbilo se, pokud by Vám stále chyběly fotky, prosím, pište. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu :-)

rychlé jednání :)

Reakce obchodu Piruch

Velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Momentálně jsme spustili nový web. Pokud by Vám cokoli chybělo, nelíbilo se, prosím, pište. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu :-)

Vše proběhlo tak, jak má.

• příjemná komunikace
    • vstřícný přístup paní majitelky

velmi spolehlivé