• Zboží mám již 3 týden objednané a jeste nedorazilo, dlouhá dodací lhůta a začínám počítat stín že možná ani nic nedoruci.

Reakce obchodu Piruch

Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Vámi objednané zboží není skladem ani u dodavatele, informovali jsem Vás o tom hned druhý den e-mailovou zprávou. Nedostali jsme od Vás žádnou reakci, 17. 3. jsme psali sms zprávu a pak si telefonovaly. Domluvili jsme se, že objednávku zrušíme a vy se znovu podíváte na náš e-shop, pokud by se Vám líbila jiná uzdečka, že objednáte znovu.
    Bohužel, situace momentálně je taková, že spousta zboží chybí, není k sehnání. Věříme, že na všem se dá domluvit a vstřícnost je základem spokojenosti na obou stranách, i když vše není tak, jak by jsme si představovali a přáli. Snaha je zákazníkovi maximálně vyhovět, ne vždy se to podaří. Moc bychom Vám přáli, aby jste našla obchod, kde Vám to bude vyhovovat a vždy budete spokojená.

Za tým obchodu Lenka Piruchová

• Ocakaval som cerstvo vyrobeny tovar, najma s ohladom na skutocnost, ze ide o liek. Napriek tomu, ze cas vyroby je 04/2011 prijaty tovar je pol roka pred expiracnym terminom t.j. 04/2014. Ocakaval som korektnejsie spravanie.

Ocakaval som cerstvo vyrobeny a dodany tovar, najma s ohladom na skutocnost, ze ide o liek. Napriek tomu, ze cas vyroby dodaneho tovaru je 04/2011 prijaty tovar je pol roka pred expiracnym terminom t.j. 04/2014. Ocakaval som korektnejsie spravanie a teda dlhsiu ako polrocnu dobu z mozných 36 mesiacov uzivania.

Reakce obchodu Piruch

Dobrý den, problém, který uvádíte, se týká Kaštanového masážního gelu od firmy Eliott. Jelikož jsem tyto výrobky dostala na sklad několik dní před expedicí Vám, poprosila jsem i o vyjádření výrobce, které přikládám níže:

"- Veterinární přípravky ELIOTT nejsou lékem, nýbrž schváleným veterinárním podpůrným přípravkem.

- 36 měsíců minimální trvanlivosti je lhůta, kdy je garance, že je výrobek 100% účinný dle své specifikace. Nelze se tedy domnívat, že výrobek zákazník nemůže používat i po této lhůtě. Z praxe jsou registrovány případy, kdy veterinární přípravky ELIOTT slouží svému účelu i několik dalších let po vypršení základní lhůty trvanlivosti.

- Pokud zákazník i přes tyto informace výrobek nechce, nechť ho vrátí a bude vyměněn. Podmínkou je ale neporušenost obalu a bezpečnostní pojistky na víčku.

Bc. Karel Novák, DiS. "