• obchod má vyputé telefony a nekomunikuje

Zboží nedoručeno, na email nikdo nereaguje, telefon je nedostupný...moc mě to mrzí...

• Zboží ani po 12 dnech nedorazilo a podle sledování balíčku u pošty do dnes nebylo ani k přepravě na poštu dodáno

Velice dlouhá dodací doba pokud vůbec zboží dorazí

• Při prvním pokusu o odšroubování piercingu se oba rozpadli, ten jeden vypadal, hrozně, ani by se to nedalo nosit.

• Velmi arogantní přístup
    • Piercing přišel bez kamínků, takže mi je k ničemu.

Obchod rozhodně nedoporučuji, po napsání e-mailu s problémem, se mi dostala pouze arogantní odpověď a žádné řešení. Takže NE a NE a NE!!!

Reakce obchodu PiercingMania.cz

to opravdu myslíte váížně? Vy jste nám napsala rozčilený email, ve kterém jste psala jak jsme vám odeslali úplně jiné barvy zboží a piercing bez kamínků a za každou větou jste psala cca 3 x!!!. Tak jsem překontroloval objednávku a zjitil jsem že jsme vám odeslali přesně ty barvy které jste si objednala a to jsem vám napsal bez jakýchkoliv emocí do emailu. Dále jsme napsal přesně toto: Co myslíte tím že je růžový bez kamínku? Piercingy pečivě kontrolujeme a není možné aby jsme odeslali piercing bez kamínku.
    Tak by mě zajímalo, jak jste přišla na to že jsme byl arogantní? Normálně jsem vám odepisoval věcne a slušně. V dalším emailu vám byla slíbena náhrada za piercing bez kamínků, což je mi líto že se stalo, jelikož jsem byl přesvědčen že se piercingy opravdu kontrolují. Nicméně vy stejne jdete a stěžujete si že není žádné řešení?? Tomu opravdu nerozumím.

Piercing mel byt svitici,ovsem rozhodne nesviti,je svetlejsi nez na fotce,takze absolutni nespokojenost.

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Piercingovou kuličku kterou jste si koupila stačí nasvítit pod lampičkou a pak bude svítit ve tmě. To je standartní vlstnost těchto materiálů. Pokud se pořádně podíváte na obrázek a popis piercingu, tak zjistíte že na obrázku jsou 4 barvy, ale v nabídce jich je 7. Na konci popisu je psáno: (Na obrázku není všech 7 barev !!) Vy máte růžovou kuličku, která na obrázku vůbec není, tak jak může mít jiný odstín než na obrázku?? Ps: na obrázku je fialová kulička. Ps2: dřív než jste napsala toto nesmyslné hodnocení jste se mohla ozvat a zeptat se proč nesvítí a také zažádat o vrácení zboží. Místo toho nám dáváte negativní hodnocení absolutně neprávem.

• Nadherny tovar, perfektne usporiadany, super fotky a popis
    • Jedinu a to ze neposielaju na slovensko

Vsetkym ceskym zakaznikom doporucem a Slovaci, nasa skoda ze sme sa odtrhli

Miluju piercingy do uší, pro to jsem si vybrala tento obchod. Mají široký sortiment a přehledné stránky. Tentokrát jsem si objednala Piercing ucha Cartilage/tragus "Hvězda s lebkou" -ct22-. a bohužel musím říct že hvězda vypadala uplně jinak než na obrázku. Tak nějak zašle. Navíc tyčinka, která měla být šroubovací z obou stran, byla bohužel ulomená. Zboží vracet nebudu. Vyřešila jsem to vteřinovým lepidlem, ale moc si promyslím, zda si z tohoto obchodu ještě něco objednám ...

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Je mi líto že nejste spokojená, ale s tím že je piercing úplně jiný dost přeháníte. Koukám na fotku lebky a piercing v reálu a ano na fotce je lesklý, což v reálu zas tak není. Ale detaily jsou všechny stejné jako na fotce.
    To že má být šroubovací i lebka nikde uvedeno není. U piercingů do ucha je vždy šroubovací jen kulička, ozdoba je napevno.
    Pokud se vám ulomila, nebyl problém nás kontaktovat a zboží vyměnit, nebo vrátit peníze.

Piercing přišel špinavý nějakým černým sajrajtem. Kroužek byl odrbaný, o materiálu ani nemluvě. Výrobní cena všeho tak max do 20kč. Očekával jsem více, jelikož mi vaše stránka byla doporučována, ale kvalitu jsem poznal na vlastní kůži.

Reakce obchodu PiercingMania.cz

U jedné várky černých uzavřených kruhů byla barva nanesena dost nekvalitním způsobem a barva se dost loupala. Které to jsou se dá poznat až když se oloupou, takže je nedokážeme vytřídit. Sám píšete že "kroužek byl odrbaný" takže ten černý sajrajt bude asi barva?? Všechny piercingy jsou přímo z výroby a jediné co děláme, že je vyndáme ze sáčku od výrobce a dáme do nového čístého, sáčku, takže "černý sajrajt" nemůže být nic než oloupaná barva.
    Nakonec kdyby jste jako každý zákazník který není spokojený udržel nervy na uzdě a spíš než nás tady očernoval napsal email, tak by jsme se dohodli na výměně, nebo vrácení peněz. S čímž nikdy nemáme problém a vždy nespokojeným lidem jako Vy rádi vyhovíme. Což platí stále, takže klid a pište na [email protected]

Nekvalitní ! Objednávala už jsem několik piercingu (pupík) a vydrž tak cca 14 dní, už neobjednám. Nezminovala bych, kdyby se to stalo jednou, ale stalo se mi to už u 3 ks piercingů - vždy to samé.

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Jediné co jste ale neudělala je ozvat se nám a nechat si zboží vyměnit, nebo vrátit peníze. Což s radostí děláme. Stačí s námi komunikovat!! Problém by se tím vyřešil ke spokojenosti nás všech. Takhle jste nespokojená vy a nám tu kvůli tomu kazíte hodnocení :/

• Lacinost produktů
    • nekvalitní zboží

Když jsem si koupila piercing do pupíku, tak jsem si všimla, že chybí kamínek.

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Ano, laciné šperky bývají méně kvalitní. Nicméně víme o tom a proto není problém zboží vrátit nebo vyměnit, v případě že dojde k poškození. Stačí nám napsat email.

• Lacinost zboží
    • Zboží se neshoduje s fotografiemi z webu

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Není pravda že se zboží neschoduje s obrázky z webu. Obrázky jsou vždy přesně to co kupujete. Je možné že se trochu liší odstín barvy u některého piercingu, ale rozhodně né detaily piercingu. S tím nemohu souhlasit. Navíc pokud nejste spokojená se zbožím tak můžete využít naše víc než vstřícné služby a piercing vrátit, nebo vyměnit. Tuto možnost máte stále, stačí napsat na [email protected] a popsat váš problém.

Vysaci piercing do pupiku jsem mela jednou na sobe a cca po 2 hodinach se mi utrhnul.

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Dobrý den, tak to je mi velice líto, ale za prvé. Piercingy s vysací ozdobou se nemají nosit pod oblečením, takže pokud jste ho nosila pod oblečením, tak je velká pravděpodobnost že se ozdoba zadrhne a utrhne. A za druhé není problém vám vrátit peníze, nebo vyměnit piercing. Stačí napsat žádost o reklamaci na [email protected] a 100% vám vyjdeme vstříc.

• super ceny
    • spousta zboží
    • piercingy jsou zřejmě z kvaliutově horších materiálů, již v minulosti se mi stalo, že se mi kulička po jednom dni nošení rozpadla, dala jsem obchodu druhou šanci, zboží objednala znovu a při prvním nasazování se mi tentokrát plastová kostička opět rozpadla v ruce

radši si piercingy nakoupím v kamenném obchodě, kde budu mít jistotu, že něco vydrží, reklamace v tomto případě nemá moc cenu, pokud by mi bylo zboží vyměněno, jeho trvanlivost by byla opět stejná

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Je mi líto že jsme vás takhle zklamali, nicméně reklamace se dá vyřešit i vrácením peněz. Takže se klidně ozvěte a vrátíme vám peníze.
    S tím kameným obchodem ale nemáte pravdu. Piercingy kupujeme všichni od cca 3 dodavatelů, takže kvalitu máme všichni stejnou.

Díky Piercing-manie, konečně mam svůj vysněnej ear-industriálek ^^

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Koukám že nás pozitivně hodnotítem ale dala jste že náš eshop nedoporučujete. je to jen překlep, nebo je za tím nějaký problém?

• níuká cena
    • přehlednost
    • nekvaita plastových výrobků!!

Ve tomto obchodě jsem nakupovala podruhé a naposled, vše je naprosto v pořádku až na kvalitu zboží. Stejně jako mé první plastové piercingy se i ty z mého druhého nákupu hned během prvního dne používání rozpadly na kousky. Cena skvělá, doprava v pohodě, přehlednost objednávek super, ale co kvalita?!

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Je mi líto že nejste spokojená, máte pravdu že některé kuličky praskají když se moc utáhnou, každopádně máte možnost reklamace. Reklamaci vám téměř jistě uznáme.

• Nekvalitní zboží, horní kulička se rozpůlila.

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Pokud vám praskla kulička tak není problém zboží reklamovat.
    Napište váš problém na [email protected]

• zbozi neodpovidalo obrazku az po tom co se obrazek rozklikl tak trochu ale podle popisu plazovy balon se nikdo nikdy ridit nebude

at klidne kupuji ale dvakrat se radsi podrobne podivaji co vubec kupuji

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Promiňte ale na obrázku je jasně vidět že je kulička pruhovaná aniž by jste ho musel rozkliknout. Tuto labretu si koupilo několik desítek lidí a nikdo nikdy netvrdil že vypadá jinak než na obrázku.
    Navíc jsem vám psal že není problém zboží vrátit pokud nejste spokojen, ale vy jste nechtěl namísto toho si tady stěžujete.
    Kdyby jste měl trochu vůli zboží odeslat zpět tak jste mohl mít dávno vrácené peníze i s poštovným.

• Bohužel,do dnešního dne jsme neobdrželi daňový doklad.Neznáme ceny zboží.

Dlouhá dodací lhůta,chybí doklady.

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Vy jste nám psala že jste ještě neobdržela fakturu, ano vím. Když jsem se snažil vaši objednávku dohledat a zjistit proč náš systém fakturu neodeslal, tak jsem objednávku prostě nenašel. Programátor mi dohledal, že když jsme hromadně měnili stav objednávek, tak se sytsém přetížil a z nepochopitelných důvodů smazal cca 10 objednávek a mezi nimi i tu vaší..
    Omlouvám se za toto pochybení a fakturu vám ještě dnes vyplním podle emailu který jste od nás také obdržela.
    Jen nechápu vaše hodnocení dodací lhůty ?? Zásilka byla podle poštovního vyhledavače podána 16.7. a dodána 17.7. to se vám zdá dlouhá dodací lhůta ??
    A ceny piercingů máte také v emailu který jste obdržela ihned po zadání objednávky ;)

s obchodem dobrý, s dodáním taky dobrý. ale piercingy se po 3 hodinách v ustech celý sloupali a jsou oba jen bílé. bohužel nejsem spokojená s kvalitou vašich výrobků.

Reakce obchodu PiercingMania.cz

Mluvíte zřejmě o pozlaceném piercingu, nebo o perličce. Ano je pravda že s těmito piercingy je takovýhle problém, ale jde jen konkrétně o tyto 2 druhy.
    Nicméně vám nic nebrábí zboží vyreklamovat ;)