• obchod má vyputé telefony a nekomunikuje

Nevýhoda - opravdu netuším, asi možná super ceny - nevěděla jsem co dřív vybrat :-)
    Výhoda - super ceny, obrázky u každého zboží, popis velikosti a zároveň vysvětlení jak se naušničky mají správně změřit, velký výběr zboží...

Bohužel dle vyjádření majitele je podnik v likvidaci.

Nejvetsi spokojenost urcite doporucuji se mnou osobni domluva po tel se zamestnancem ktery nesl zasilku na postu k odeslani coz jsem presne vedel diky jeho pristupu a mozna az nadstandartni pece o zakaznika spojenim se po telefonu ... Myslim ze rozhodne stoji za byzkoseni a nakup ktery ja osobne samozrejme znovu vyuziju diky

Zboží nedoručeno, na email nikdo nereaguje, telefon je nedostupný...moc mě to mrzí...

• dostanete navíc dárek, obchod se krásně trefil do toho, co se mi líbí :)

piercing do nosu modrý no20 vlastně není vůbec modrý, je to taková vyšeptalá zelená :)

Většina zboží byla vyrodaná, ale našla jsem za ně alternativy, což je uspokojující, ale ne výborné :-D Obchod mě nikdy nezklamal, takže za mě spokojenost. Jen mě mrzí fakt dloooouhá čekací lhůta doručení objednávky. Komunikace s obchodem trochu vázla, ale nakonec jsme se domluvili. ... na zboží bohužel stále čekám :-(

• Zboži odpovídá nabídce na webu.
    • K nákupu jsem vždy dostala dárek:-)

• Zboží ani po 12 dnech nedorazilo a podle sledování balíčku u pošty do dnes nebylo ani k přepravě na poštu dodáno

Velice dlouhá dodací doba pokud vůbec zboží dorazí

• Rychle vyřízení objednávky.

U sortimentu jako např. Kruhy,nebo podkovy mi chybí, větší výběr, co se týče průměru materiálu, tzn.tak do 1 cm,jinak dobry☺

• Při prvním pokusu o odšroubování piercingu se oba rozpadli, ten jeden vypadal, hrozně, ani by se to nedalo nosit.

• v porovnání s ostatními českými obchody - velký výběr
    • dobrá kvalita za dobrou cenu
    • komunikace

• Rychle dodani
    • Skvělý výběr zbozi

Doporučuji!!!

Super obchod

Spokojenosr

Super rychle dodání

• Spokojenost

Byl to můj první nákup v tomto obchodě.

Super ryhle dodani :-)