7.3. zaplacena objednávka, teprve 15.3. se mi obchod ozval, že nemají zboží, které jsem chtěla a nabídli mi jediný jiný produkt. Souhlasila jsem. Zboží dodáno až 23.3., z toho jeden produkt, který jsem nechtěla. Ovšem vrchol všeho je, že ono zboží, na které mi psali, že není již metráž, stále nabízejí k dodání do 5 dnů!!!!!!!!!!! NEDOPORUČUJI!!!!!!

Bohužel jsem objednala zboží 12. 3. 2022, kdy mi bylo sděleno prodejcem, že požadované povlečení není skladem, což jsem samozřejmě chápala a plně respektovala. Na obchod jsem několikrát volala a kontaktovala písemnou formou - obojí bez úspěchu. Požadovala jsem navrácení finanční částky, která mi do dnešního dne nepřišla. Jediné co mi bylo sděleno, že objednávka je stornovaná. Velice mě tento přístup mrzí...

• Je deset dní od mé objednávky, zboží stále nemám. V době tak velké konkurence?

• Zboží, které jsem si původně objednala, nebylo na skladě, musela jsem měnit objednávku a taky dlouhá čekací lhůta na dodání, dnes je to 11 den a zatím zboží nedorazilo

• Přehledný web

12.2.jsem objednala zboží, které bylo skladem, 15.2. mi přišel mail o zaplaceni, dodnes zboží nepřišlo, eshop neposlal mail třeba o zdržení nebo o výrobě - což bych pochopila. Kvalitu zboží zatím hodnotit nemůžu, spíš mě mrzí ta komunikace.

9.2. 2021 objednáno zboží, 10.2. 2021 email o zaplacené objednávce, od té doby nic, dnes 23.2. 2021 stále zboží nemám !

Velmi nespokojená s tím to obchodem. Ani po 14 dnech mě obchod neinformoval o stavu mojí objednávky a až po zaslání e-mailu této společnosti mi laskavě oznámili, že zboží nemají. Další týden jsem pak čekala na zaslání e-mailu se zrušením objednávky a vrácením peněz. Načež i pro tyhle informace jsem se musela dožadovat e-mailem.

• Po 10 dnech zboží stále nedorazilo, obchod nedoporučuji.

Bohužel, moje objednávka byla ze strany obchodu zrušena z důvodu vyprodaného zboží a výrobce neměl látku na skladě.

• Po objednávce zboží na stránkách obchodu s tím, že ho mají skladem, mi bylo následně pracovnicí obchodu sděleno, že zboží nemají. Seriózní obchody upravují informace o dostupnosti zboží na stránkách v závislosti na aktuální stav objednávek zákazníků.
    Nejedná se o seriózní obchod a při jakékoliv objednávce z tohoto obchodu bych doporučoval obezřetnost. Kdo ví, jaké překvapení ještě může zákazníka potkat.

13.8.2019 jsem si objednal vlněnou přikrývku a od té doby se nic nestalo, nikdo mě nekontaktoval a zboží do dnešního dne 24.8.2019 nedošlo.
    Jediná komunikace ze strany obchodu byl email s textem: stav vaší objednávky byl změněn na POTVRZENÁ. Nevím zda objednávka ještě platí - už nehodlám doma čekat na případný dovoz zboží.

objednáno před 14 zatím nic

• Šidí zákazníka
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

obchod nabízí zboží, které nemá jeho dodavatel na skladě

Dobý den,
    děkujeme za Vaši recenzi obchodu, bohužel došlo k naprostému vyprodání povlečení, přičemž zákaznice byla obratem informovaná s náhradní variantou. Tímto se omouváme, ale v předvánočním shonu při tomto počtu nabízených dezénu může nastat tato situace
    peknepovleceni.cz

jiné zboží poslali, než bylo objednáno

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Jelikož si nejsme vědomi žádné záměny, byla kontaktována zákaznice, aby nám vysvětlila celou záležitost. Nedopatřením u povlečení byly naimportovány dvě fotografie, přičemž jedna z fotografií byla staršího dezénu. Tímto se velice zákaznici omlouváme a samozřejmě bylo nabídnuto vrácení povlečení. Předem děkujeme za odstranění tohoto hodnocení, které bylo ze strany zákaznice navrhnuto.
    peknepovleceni.cz

Při objednávce 14.9.2017 byla deklarovaná délka dodání 5 dnů, skutečnost byla 10 dnů!!

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Bohužel se musíme ohradit tomuto negativnímu hodnocení !!!!! Objednávka byla uskutečněná ve čtvrtek večer na atypické povlečení a následující čtvrtek (tj. 5 den) byl zákazník informován s dotazem, zda zásilku můžeme expedovat tentýž den přepravcem PPLa to z důvodu dřívější expedice ( 6tý pracovní den po uskutečnění objednávky) . Bohužel zákazník nás informoval, že na zásilku nepospíchá a abychom expedovali zvolenou dopravou zákazníka. Je nám líto, že následně a neopravnění jsme obdrželi toto hodnocení !!!!!

Zboží ještě nedorazilo. 12 dní od objednávky, zboží nikde, ale hodnotit obchod chcete...

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Zásilka již v době tohoto hodnocení byla na pobočce zásilkovny,přičemž následně byla vyzvednutá po dalších 5ti dnech. Po tel. komunikaci se zákazníci a neoprávněném hodnocení bylo přislíbeno úprava hodnocení, přičemž se nestalo !!!!
    peknepovleceni.cz

• Obchod vůbec nekomunikuje nic mi nepřišlo a už nic nechci. Vůbec
    nedoporučuji.

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Děkujeme za Vaši recenzi obchodu, přesto se musíme ohradit tomuto negativnímu hodnocení. Vaše objednávka byla stornovaná z důvodu vyprodání prostěradel o čemž jste byla informovaná následující den po objednání. Z tohoto důvodu Vám nemohlo dorazit žádné zboží. Děkujeme za pochpení
    peknepovleceni.cz

• nabízejí zboží, které nemají
    • nekomunikace
    • dodací lhůta

před 11 dny jsem objednala zboží, které mi dosud nedorazilo. Když jsem se s obchodem spojila, tak mi bylo řečeno, že jednu z věcí, které jsem objednala vlastně vůbec neměli. Kdyby mi někdo alespoň zavolal, abych vydržela, tak s tím nemám problém, ale vše bylo obratem uhrazeno a balíček stále nemám a ticho po pěšině. Chápu, že je před Vánoci, ale komunikace vázne.

Dobrý den paní Kláro,
    děkuji za Vaši recenzi . Pokusím se reagovat na všechny negativa které zde zazněly. Píšete že před 11 dny jste objednala zboží které nedorazilo. Pokud se podívám na trasování balíčku byl k vám doručen před třemi dny a převzala ho paní Sunohová a není chyba u nás ani u dopravce ale u zákazníka . Informace o odeslání balíčku i s odkazem k jeho sledování vám byl zaslana 1.12 tudíž 7 dní od objednávky. Co se týče doby dodání pokud si vyberete osušku která má dostupnost pět dní musíte před vánoci očekávat že opravdu to zboží bude u nás dostupné opravdu po 5ti pracovních dnech a pokud k tomu připočtete víkendy můžete očekávat doručení až k 10ti dnům. Pokud dodržíme deklarovanou dobu nevím proč bychom měli zákazníky obtěžovat telefonováním.