Příště bych tento obchod nejspíš nepoužila. Dodání po 11 dnech od objednávky je příliš dlouho s ohledem na to, že zboží má být skladem. Navíc u dětských osušek není nikde uvedeno, že osuška je pouze jednostranná, což děti asi moc bavit nebude. Připadá mi to jako klamání zákazníka.

• Povlečení se mi líbilo
    • Nabízejí i zboží které už je vyprodáno

Nakoupila jsem o víkendu,objednávka byla přijata a potvrzena, ale druhý den mi poslali SMS,že zboží už nemají ať si vyberu něco jiného.U této firmy už nakupovat nebudu.Chápu,že o víkendu komunikuje počítač,ale v jiných int. obchodech evidují i počet kusů co mají na skladě,když dojde-zmizí z nabídky.Zde to bohužel nefunguje.
    Takže po mé zkušenosti spíše nedoporučuji!

• nedodává zboží rychle, je týden po zaplacení a nic

• Nákup z pohodlí domova
    • Nemohu si na zboží sáhnout, podle obrázku se nedá určit kvalita látky.

Zboží neodpovídalo objednávce, dostala jsem něco jiného, po telefonátu na firmu mi byla přislíbena výměna, tak čekám.

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení i když nedoporučující. Bohužel se stalo to že místo přehozu který jste si objednala bylo sáhnuto do regálu vedle a byl odeslán jiný produkt.
    Jsme všichni jen lidé a chybovat je lidské i když se snažíme aby těch chybiček bylo minimum. Po informaci od vás jsme zajistily na naše náklady svoz od vás a doručení zboží správného. Myslím že si uplně nedoporučující hodnocení nezasloužíme nicméně je to na uvážení poškozeného zákazníka.

• Komunikácia
    • Nedodržania dodacej lehoty

Dobrý výber tovaru
    Trochu vyššie ceny
    Nedodržanie dodacej lehoty
    Chýba komunikácia v prípade nedodržania lehoty
    Po prvom nákupe zatiaľ neodporúčam

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Objednávala jste francouzské povlečení kde byla uvedena dostupnost 5 pracovních dní. To znamená pokud se podivám na vaši objednávku, objednala jste 10.12., 5 pracovních dní dostupnost znamená 17.12 u nás dostupné k odeslání k vám. Odesílaly jsme 18.12 vámi zvolenou dopravou. Nevidím z naší strany jakékoliv pochybení

• Pisana dostupnost 5 dni, ale zatial mi tovar nebol doruceny( objednavka 7.12, dnes je 18.12).

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Děkuji za vaši recenzi nicméně pokud objednáte 7.12. a je psaná dostupnost produktu 5 pracovních dní což znamená že bude u nás dostupný cca 14.12. a zvolíte si jako dopravu zásilkovnu u které píšeme že odesíláme v uterý a ve čtvrtek musíte počítat že odeslání k 17.1. je v pořádku

• milne info na web strankach.zbozi prislo v jinych rozmerech nez inzerovano!!!
    • polstar meri 40x60 a ne 45x60!!!

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Velmi se omlouváme. Pokud se rozhodnete vrátit hradíme Vám samozřejmě všechny náklady s tím spojené

• Nekomunikuje, zboží stále nemám!!!!!

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Dobrý den nevím kde se stala chyba ale mám zde poznámku že 5.2. (4.2. večer jste objednala) Vám byla objednávka potvrzena. Vysvětloval bych si to tím že jste zadala špatně emailovou adresu ale to by ani nedorazil tento email který je automaticky generován heurékou 10 dní od objednávky. Šlo o zboží u kterého je pětidenní dostupnost na webu jsme měli uvedeno že jsme od 7.2. do 14.2. na dovolené, Předpokládal jsem tedy že není třeba nějak více zákazníky obtěžovat emaily. Zboží má zítra přijít z výroby (dodávku jsme samozřejmě korigovaly až k datu kdy budeme doma) a ve čtvrtek se bude podávat na zásilkovnu a oni budou doručovat na vámi zvolenou pobočku. Případně můžeme zítra zaslat firmou PPL nebo poštou aby jste měla do konce týdne doma. Rozdíl v ceně dopravy samozřejmě uhradíme my i když necítím že by na naší straně vzniklo jakékoliv pochybení

• velký výběr
    • dobré ceny
    • Dlouhá dodací doba - dostupnost zboží byla pět dní, doprava měla trvat také pět dní (zasláno přes zásilkovnu), očekávala jsem tedy, že dodání bude trvat 10-12 dní, nicméně na zboží jsem čekala 24 dní, což považuji za velký nedostatek.

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Bohužel není co dodat, máte pravdu. Nicméně vaše objednávka proběhla 24.11. a u produktu bylo v popise uvedeno že bude naskladněn 8.12., uznávám ale že nebyla změněna dostupnost produktu z pěti dnů. K naskladnění došlo ve finále až 12.12. a zásilku jsme odesílaly na zásilkovnu 14.12. Snažily jsme se zákazníky upozornit na případné zdržení bohužel v tomto termínu to bylo časově již velmi obtížné a je možné že se tomu u vás nestalo. I tak děkuji za recenzi a přeji přijemné svátky.

• velký výběr zboží
    • přehlednost
    • zatím jsem zboží neobdržela

zatím nevím

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Zboží je již na cestě k vám. Bohužel vánoční shon nám prodlužuje dodací doby. Omlouvám se

Zboží jsem musela urgovat, neboť uvíznulo na cestě. Teprve po dohledání obchodem je prý na cestě a dnes bude k vyzvednutí v Zásilkovně.

Reakce obchodu Pěkné povlečení

Dobrý den, dlouho jsem přemýšlel zda mám reagovat na vaši recenzi či nikoliv. Cca před měsícem jme se rozhodli přidat levnější dopravu pro zákazníky a to i přesto že s tím máme mnoho práce navíc. Zásilkovna kterou vozíme k nim na podací místo a vozíme ji dvakrát týdně a také to tak prezentujeme je spíše určena pro zákazníky kteří tolik na zboží nespěchají. Ty kteří spěchají volí cca o 30Kč dražší PPl (kterou mimochodem aby byly zákazníci spokojeni i trochu dotujeme) a mají zboží do tří pracovních dnů doma. Naopak jsme reagovaly na váš dotaz a ochotně jsme vyhledaly problém se zásilkou který byl na vámi zvolené zásilkovně. Je mi líto že z nějakého důvodu nedoporučujete náš obchod ostatním zákazníkům já si nejsem vědom, že bychom udělaly něco špatně, nefér nebo dodaly nekvalitní zboží. Naopak jsme nad rámec řešily problémy se zásilkou.

• přehledné stránky
    • na stránkách uvedeno "skladem" ale zboží není
    • dlouhá dodací lhůta
    • i u potvrzeného zboží na telefonický dotaz sděleno, že se čeká na část zásilky, která není na skladě

velký výběr sortimentu, ale vybrané zboží jsem musela změnit, protože nebylo skladem
    dlouhá dodací lhůta
    obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Pěkné povlečení

děkujeme za vaši recenzi. Co se týče zboží které nebylo skladem, skladem byl ale pouze poslední kus o čemž jste byla obratem informována a jako omluva Vám byla poskytnuta sleva na nový výběr. Jinak se samozřejmě omlouváme za dodací lhůtu, někdy nejde a zvlášť v tomto předvánočním čase všechno tak jak bychom si sami představovali