Nemají snahu řešit "malé" věci

Reakce obchodu PegraStore.cz

??? něco nebylo v pořádku? Věřte, že nevím, jaký je malý problém. Naší snahou je učinit vše, aby byl zákazník spokojen, a to maximální míře. Proto nás mrzí, že nevíme, o co jedná. Samozřejmě vítáme konstruktivní kritiku a tím se ještě zlepšovat,
    Děkujeme za reakci.

zboží nedorazilo, eshop nekomunikuje, dospělo to až k mému zrušení objednávky v rámci reklamace. Ani řádek vysvětlení, omluvy. Určitě již nikdy více!!!

Reakce obchodu PegraStore.cz

Přeji hezký den. Nerad rozpřádám ničemu neprospívající debaty. Jelikož píšete ne zcela úplnou pravdu, ač nerad musím, Sám asi víte, jak je to dneska s dodavateli. Objednal jste si zboží, které nebylo v dostatečném množství skladem, což jsem Vám sdělil a Vám to více nedovolilo objednat. Přes ujištění dodavatele nám zboží nedodal s tím, že velkoobchod je pro jejích firmu ztrátový a končí s ním. Píšu to ve slušnější verzi. Ujistil mě, že Vám zboží zašlou sami, aby nebyli ztrátoví. Objednávku jsem jim předal a byl ujištěn, že je vše v pořádku. Platbu jsem jim ihned zaslal. Bohužel k tomu nedošlo za což se velmi omlouvám. Vám jsem peníze okamžitě po Vaši reakci zaslal zpět. Vím, že není příjemné si něco objednat a pak to nedostat. Omlouvám se za komplikace a věřte, že takový způsob obchodovaní není náš styl.
    S úctou www.pegrastore.cz

• Náplň tablety je děsivá v porovnání s tabletami z jiného obchodu. Nevím proč.

Koupila jsem si tablety Spi v klidu. Úžasná cena za velké množství tablet. Předtím jsem zakoupila dráž a jinde. Když porovnám kvalitu tablety odtud a předtím, nedá se to srovnat. Je to divné a děsivé. Tableta je naplněna zhruba z poloviny a i barva je liší. Tak nevím, kde se stala chyba. Jestli jsou tablety v pořádku?

Reakce obchodu PegraStore.cz

Tak to je nám velice líto. Bohužel krabičky nerozbalujeme, a tak nevidíme co je uvnitř. Bylo to poslední balení tak ani nemáme možnost porovnáni. Jen jsem kontaktoval pár klientu, kteří si produkt zakoupili a byl jsem ujištěn, že vše ok.

• Předražené zboží

Reakce obchodu PegraStore.cz

Přeji hezký den. Velmi si zakládáme na tom, aby námi nabízené zboží a produkty byly cenově co nejdostupnější. Můžu poprosit o jaké zboží se konkrétně jedná? Děkuji.
    Vážený zákazníku moc děkujeme za vaši recenzi. Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby a produkty.

Hodně věcí, které vidíte vy, my nevidíme. Váš názor nás tedy opravdu zajímá. Ceníme si nejen pochvaly, ale také upřímné kritiky a návrhů co můžeme udělat jinak, protože se chceme neustále zlepšovat, posouvat dopředu a přidávat do našeho produktového portfolia další inovativní novinky. Udělat tak opravdu maximum pro Vaši spokojenost.

Pokud si najdete ještě minutku času, budeme moc rádi za udělení hodnocení na Google.

Přejeme vám hezký den :)

Váš Pegrastore.cz

S přátelskými pozdravy,

+420773776490

wwww.pegrastore.cz

• Doručeno jiné zboží než jsem si objednal

Hlavně ne tento e shop na faktuře napsáno správné zboží ale v balíku jiné .
    Už nevěřím e shopu.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Moc nás mrzí, že jste nespokojený. Zřejmě došlo k záměně Vámi objednaného zboží denní za noční a obaly jsou totožné, Stačil jeden tel. vyřešili bychom to obratem...v tomto celkem hektickém období se to mohlo stát. Samozřejmě rádi chybu napravíme. Hezký den.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Po nekolika tydnech zadna odezva. Objednané zbozi nedorazilo.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Přeji hezký den. Moc nechápu, když jste objednávku zrušila..co dodat?

• rychlost dodání
    • místo objednaného produktu dodán jiný

Liliová mast dodána v pořádku,místo masti na hemoroidy dodána sírová mast na svrab.Na následný imail reakce žádná.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Velice se omlouváme za přehmat, který se zřejmě stal. Stačil jeden telefonát a vše by se vyřešilo k Vaší naprosté spokojenosti. S úctou Petr.

• Poslali úplně jiné složení čaje, než uváděli na stránkách e-shopu...
    • Neodepsali na e-maily, aby vysvětlili záměnu složení, i přesto, ze slíbili po tel. hovoru

Reakce obchodu PegraStore.cz

Za což se velmi omlouváme. .Při aktualizaci eshopu došlo k chybě. Čaj odeslaný byl v pořádku dle složení, které má mít. Za opomenutí odeslat mail se ještě jednou omlouváme. Před svátky toho bylo opravdu hodně..,, ale odpovědět jsme měli.

• pH metr nefunguje.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Přeji hezký den.Dle čísla objednávky jste si zakoupila úplně něco jiného než Ph metr.Tak pls,kde je chybička?
    Děkuji.

Zboží přišlo rychle a v pořádku. S čím nejsem spokojená je to, že jste mi dodali jiný sirup, než jsem si objednala. Jiné balení již vzhledově, mírně odlišné složení a tím i jiná chuť a obsah místo 150 ml jen 120 ml, ovšem za cenu 150 ml sirupu.

• Nebylo to co jsem si objednala.

• Kde je zboží, kter jsem si objednal?

Reakce obchodu PegraStore.cz

Přeji hezký den.Zboží,které jste si objednal jsme bohužel nemohli vyexpedovat z důvodu poškození obalů.Přes nesčetné urgence u výrobce jsme neuspěli.Nyní už je vše v pořádku.Jen s náma nekomunikujete.
    S úctou.

I ordered 2 different products. One of them was not what I have ordered. They, obviously, changed my order without taking my permission. Thank you PegraStore for not respecting me.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Have a nice day.We are aware of this confusion.It was meant in good faith.The manufacturer did not supply us with this product.We have sent you almost the same product that if it does not suit you can send it back at our expense.Very sorry for the language The barrier caused this misunderstanding. Accept our apology. Thank you for your understanding.

Zbozi jsem objednala 30.3.2019. Dne 1.4.2019 bylo odeslano a dosud mi nic neprislo. Vcera jsem psala email a zadna reakce. Jsem zklamana.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Přeji hezký den.Ač nerad musím reagovat.Zboží bylo odesláno ihned po objednání.Bohužel bylo nám vráceno jako vratka. Čili nevyzvednuté zboží.A co se týče reakcí stačí se podívat na zmeškané hovory....Bohužel.Nechtěli jsme to řešit mailovou komunikací,ale domluvit se na novém odeslání.Ale ono je snazsší napsat recenzi..No i tak děkujeme.

• Zaslali mi zboží,na kterém bylo očividně odstraněno datum expirace.Obchod jsem kontaktovala...Sice se mi omluvili,že to nebylo úmyslné...a slíbili,že mi dané zboží zašlou znovu a v pořádku...Nic neposlali.

Dnes jsem si vyzvedla zásilku, kterou jsem měla na dobírku (schválně - myslela jsem, že to bude rychlejší doručení, než kdyby čekali na bankovní převod, zmýlila jsem se). Již před 4 dny mi přišlo, ať ohodnotím nákup a odkaz na zcela jiné produkty než jsem objednávala :-D Docela jsem se děsila, co tedy dorazí... Na faktuře datum splatnosti 31. 12. 2018 - to nevím, jak jsem měla dokázat...
    Navíc obchod poslal pouze část zásilky (naštěstí té, co jsem skutečně vytvořila). Je pravda, že o to byla dobírka snížena, ale nikdo nenapsal proč, jestli mám čekat další balíček, nemají na skladě...??? Žádné vysvětlení.

• Čekám na zboží v hodnotě 1300 kč 10 dní a pořád NIC! Lituji,že jsem si to neobjednala jinde. Nedoporučuji!

Nedoporučuji.Čekam 10 dní na zboží v hodnotě 1300 kč a pořád zboží nemám.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Velmi se omlouváme za zdržení.Jeden z naších dodavatelů měl výpadek ve výrobě tak jsme čekali na zboží. Již je vše v pořádku. Balíček byl odeslán.

• toto zboží jsem vůbec neobjednával, nemohu tedy cokoliv posuzovat.

to co jsem si objednal, absolutně selhalo, vyhozené peníze, produkt k ničemu

Reakce obchodu PegraStore.cz

Velice nás mrzí,že nejste spokojen. Nabízíme přírodní produkty a ty určitě na rozdíl od chemie nefunguji ihned. Můžeme nějak pomoci?
    www.pegrastore.cz