• Nabízeli poslední kus produktu a poté, co jsem ji objednala, volali, že už není. Nabídli mi místo toho jiný produkt, který jsem vyzkoušela a místo snížení cukru mi snížil tak tlak, že mi po něm bylo špatně.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Přejeme hezký den.Je nám upřímně líto,že Vám námi doporučený produkt způsobil problémy.Běžně je snášen velmi dobře a to je 1.negativní reakce.Patří k nejžádanějším produktům vůbec.Pokud můžeme rádi to napravíme.

• Zboží zbývá 1 měsíc do expirace. Vzledem k tomu,že mám 2 balení, tzn. cca na 60 dnů, vidím v tom problém.

Reakce obchodu PegraStore.cz

Velmi mě tato situace irituje.Od dodavatele odebíráme zboží cca rok a dle jeho vyjádření zřejmně došlo ke špatnému nalepení štítku.Byli jsme ujištěni,že produkt je 100% v pořádku.Ale naše chyba,že jsme to nekontrolovali.

• tablety LUTEINU by měly být na 4 měsíce a přitom je DAT. trvanlivosti do konce 04.2017. Dát dalších 100,- kč za poštovné rozhodně nemíním. Každopádně Váš obchod NEDOPORUČUJi !!!!

uvedeno výše

Reakce obchodu PegraStore.cz

Děkujeme i za kritickou recenzi.Zřejmě jsme přehlédli expiraci.Za což se omlouváme.Lutein se prodává velmi často a taky ho objednáváme,každý týden nový.Nepředpokládali jsme tedy zboží s tak krátkou expiraci.Naše chyba.Stačil telefonát a zboží jsme Vám vyměnili.Samozřejmě na naše náklady.

• Zatím neduvera