• Nelze stornovat zbozi stylem, ktery je popsan v obecnych podminkach a ke kteremu se musite pri objednani zavazat. Vyzaduje se uvest cislo objednavky, ale to clovek nema sanci ke stornu pripojit, neb nelze nijak zjistit. Popis uveden je, ale vraci jen chybovou hlasku. Tvurce objednavkoveho systemu a weboveho rozhrani by za svou praci potreboval kopnopout do xichtu, minimalne opakovane!!! Jeste ty hlasky typu "nevyzvednete li si zbozi, budou Vam uctovany polozky za skladne, atd."

Stres, stres a stres. Je mi lito personalu ze v takovem svinci musi pracovat.

Reakce obchodu ParfumStar.cz

mrzí nás Vaše reakce, leč zřejmě jde o omyl, protože v našem eshopu dostanete číslo objednávky vždy SMS, storno lze udělat i bez čísla objednávky i přes email, chybové hlášky žádné nemáme, ani žádné hlášky o skladném, o tom jsme nikdy neslyšeli :)...takže svinec bude asi někde jinde :)))

• Cena.
    • Možnost vyzvednou parfém v Praze.
    • Zboží může a nemusí být - není tam jistota.
    • Inkasované peníze za zboží, co píšou, že je a pak najednou není, pošlou možná časem sami, možná až je o to hezky poprosíte, úplně moc nekomunikují.

Můj názor je ovlivněn faktem, že potom, co jsem zaplatil za zboží, napsali, že není - vyprodáno a peníze zpět neposlali, ač mají možnost platbu stornovat. Třeba jen nestíhali, OK, stane se, ale neposlali žádné další vyrozumění, ani omluvu, ani kdy mi peníze vrátí. Takže..... nedoporučuji :-) Jim jdu psát, třeba to je dobrý obchod, ale zatím jsem přišel o peníze a musel parfém koupit jinde, což není úplně OK.

• k objednávce za více ne 4000 Kč jsem nedostal
    • žádný slevu ani mini dáek - maký vzorek a pod.

pro příští nákup se vracím zpět k vaší konkurenci

• x
    • dle mého názoru jsem obdržel "pitralon" Azzaro nikoliv léta použídaný Azzaro Pour Homme(na žádost mohu zaslat foto mé originální krabičky včetně flakonu; kód 3351500980086); druhý produkt (Davidoff) byl v pořádku

raději bych nedoporučil

Jako důvod zrušení objednávky uvedli, že jsem zboží objednala zrovna ve chvíli, kdy se aktualizoval stav zboží na skladu a zboží už bylo vyprodané. Druhý den, ale zboží bylo stále nabízeno na stránkách. Zkusila jsem objednat znova a opět přišla naprosto stejná odpověď, že jsem se trefila na období aktualizace stavu zásob. Zřejmě plánovali zvýšení ceny a proto objednávku zrušili.

• Nízká cena vyvážená utrpením z mnoha nevyžádaných obchodních sdělení.
    • Nevyžádaná obchodní sdělení. Vzhledem k tomu, že jsem si u Vás objednala zboží a Vy na oplátku za to jste mi začali zasypávat obchodními sděleními, považuji to za nevděk a slibuji Vám, že už si u Vás neobjednám nikdy nic. Již několikrát jsem se odhlašovala od odběru takových sdělení, a i přesto je nadále obdržuji.

Vyhněte se obloukem, pakliže nechcete neustále mazat ze svého e-mailu nevyžádanou poštu, kor když existuje řada dalších obchodů, kde lze zboží objednat za srovnatelnou cenu. Avšak lze očekávat i u těchto obchodů otravné zasypávání vašeho e-mailu.

• možnost osobního vyzvednutí v centru Prahy
    • neochotný personál cokoliv řešit...řeknou...když se vám to nelíbí, tak si to neberte

dobře si zkontrolujte, co vám dodají
    já si objednal parfém, který má dvě verze (obě nabízí), objednal jsem si tu dražší, ale dodali tu levnější a přesvědčovali mě, že to je správně, nechtěli se se mnou o tom bvit, když nechci, ať si to neberu, tím je to pro ně vyřešené, nezájem o zákazníky !!!

Dobrý den pane Šípek,
    bohužel se stala situace, kdy jste personál výdejního místa zaměnil za personál obchodu, sice není hezké, pokud Vám personál výdejního místa řekl, že si zboží nemáte brát, pokud jej nechcete, ale bohužel tento personál o objednávce či zakoupeném zboží nemá žádné informace, vždy je třeba kontaktovat přímo náš obchod. Co se týče Vaší objednávky, zboží bylo dodáno přímo dle Vámi zaslané objednávky, pravdou je, že daný parfém změnil v letošním roce krabičku, mrzí nás, pokud jste nedostal to, co jste si přál.
    ParfumStar.cz

• Pomala komunikace se zakaznikem, na uvedeny kontakt se neda dovolat, reakce na muj email byla za vice nez 24h a byla uplne mimo toho, co jsem psala...

Zlepsit komunikaci se zakaznikem!!!

Dorazil mi tester parfemu, i kdyz original, bez jakehokoliv upozorneni !!
    Považuji za podlost prodávajícího

Dobrý den paní Aneto Madarasová,
    objednala jste si u nás tester Versace Man Eau Fraiche v ceně 655 Kč, pokud nejste se zbožím jakkoliv spokojena, prosím uplatněte možnost jeho vrácení v zákonné lhůtě, mrzí nás, pokud nejste s nákupem spokojena, nicméně objednávka proběhla zcela dle Vámi zadaných požadavků, byla Vám řádně potvrzena do mailu a na příslušném daňovém dokladu, který byl zaslán spolu s výrobkem.
    ParfumStar.cz

• neshledal jsem žádné
    • nepružný
    • vrácení peněz je třeba urgovat i mnoho dní od zaslání platebních údajů

nedoporučuji

Přibližně týden po objednávce mi bylo sděleno, že je již zboží vyprodáno.

Reakce obchodu ParfumStar.cz

že je zboží doprodáno jsme Vás informovali emailem v 9.42h, objednávku jste nám zaslala v 9h, tedy do necelé hodiny jsme podali zprávu, nicméně situace, kdy je zboží doprodáno se bohužel právě ve vašem případě stala, za uvedené se omlouváme, tato situace je ovšem velice výjimečná s ohledem na on line propojení skladu s internetovými stránkami.
    Parfumstar.cz

Obchod dodal nekompletní objednávku, aniž by mne informoval (místo 3ks zboží přišel jen jeden bez vlivu na cenu za dopravu - tím se stal nákup nevýhodným oproti dalším obchodům!).

Dobrý den paní Gajdůšková,
    vaše objednávka byla vyřízena přesně dle toho, jak byla zadána, veškeré objednávky vyřizujeme pouze a jen kompletní, zřejmě jste při objednávání nezadala správně počet kusů.

ParfumStar s.r.o.

• Tento internetový obchod určitě nedoporučuji. Objednala jsem si u nich masku na vlasy a čekám už více jak 14dní a maska nikde.

• Zadne jsem nezjistil...
    • Zadna zpetna vazba, zadna komunikace...

Pokud chcete sve zbozi dostat vcas, objednejte jinde!

• prodává testery

nepodporujte a nenakupujte u nich

Velice špatná komunikace a lži. Nedoporučuji!!!

• Velký výběr zboží.
    • Zřejmě nabízí i zboží po době použitelnosti.
    • Testry jsou uváděny jako plnohodnotný produkt
    • klasicky baleného parfému ( v mém případě to rozhodně neplatilo).

Tester parfému měl viditelně zkažený obsah
    ( výrazná změna barvy) a byl určitě po době použitelnosti. Hodnota tohoto testeru nebyla proto žádná. Jsem velmi zklamaná. Možná jsem jen měla smůlu.

• rychlé vyřízení objednávky
    • objednala jsem si sice parfem ve formě testru,ale se zbožím jsem byla nespokojená,protože lahvička ,resp. víčko bylo dost poničené,temer odloupaná barva!!!

• Zboží bylo uvedeno jako skladem v e-shopu. Chtěl jsem si druhý den objednávku vyzvednout a bylo mi sděleno, že musím počkat 3 dny.
    • Nepravdivé uvedení skladové dostupnosti

• Skladem na prodejně neznamená skladem na prodejně zboží nemají skladem