Zmena oteviraci doby prodejny 31.12.. Pres jednoznacnou zadost, objednavky i moznosti prevzeti 31.12. obchod nahle oznamil uzavreni prodejny.

• Pozdni doddani zbozi, nedostatecna komunikace o vyexpedovani objednavky.

Asi relativne v poradku behem roku, ale nedoporucoval bych u Vas nakup pred Vanoci.

• možná cena zboží
    • dorazilo částečně jiné zboží než jsem si objednal.

Bez upozornění dodají jiné zboží i přesto, že je jasně vyobrazené na krabičce. Slíbená kompenzace také nebyla uskutečněna.

nikdy více

• obchod nabízí zboží, které nemá skladem

Byl to můj první nákup a zrušen ze strany obchodu. Objednala jsem si zboží, které měli na svých stránkách, ale nebylo skladem.

• POUŽÍVÁ ČESKOU POŠTU. DOPRAVCE MI ODMÍTL DÁT POTVRZENÍ O PLATBĚ. MUSEL JSEM O NĚ ŽÁDAT NA ČESKÉ POŠTĚ PÍSEMNĚ.

POKUD DOPRAVCE - ČESKÁ POŠTA - NEBUDE PLNIT SVÉ POVINNOSTI, MĚL BY SE VYMĚNIT.

• Zboží je již minimálně 14 dní objednáno a přestože došel email s žádostí o hodnocení, zpráva, že objednávka je hotová ještě nedorazila!

Má první zkusenost veskrze špatná, obchod po 14 dnes není schopen objednávku připravit.

• pohodlnost
    • 2x jsem byl informován o dodání zboží druhý den a poté jsem byl 2x informován že zboží nedojde!!!!!!!!

elektronický obchod je super, ale bohužel Česká pošta zase něco podělala a tím pokazila celkový dojem ....

Reakce obchodu ParfumStar.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost s Českou poštou, věřte, že děláme maximum, abychom zajistili pro naše zákazníky co nejvýhodnější doručovací služby..

• Nízka cena.
    • Špatná propagace, špatně viditelné místo odběru z ulice, nepříjemný personál.

Levné, ale budu zvažovat, jestli znova využít jejich služeb.

Obchod je super, super ceny jen asi lépe balit nebo neposílat poškozené zboží. Měl jsem urvaný odstřikovač. Naštěstí nejsem tak náruživý kupujíci a vcelku mi nevadí že při každém nástřiku jej musím nasadit.

• kvalita

špatná kvalita

Nejsem spokojena s kvalitou EDP, po půlhodině není ani známky, že byl použit.

• V nabídce obchodu jsou parfémy, které nemají

• Dostupnost, dobrá cena, super komunikace

• Na www. neodpovídá vyobrazení nabízeného zboží popisu. Je to zavádějící, absolutně nevyhovující, vyobrazení je tam jen, aby tam prý něco bylo. Navíc za výměnu a reklamaci mi bylo počítáno 418,- Kč místo 40,-Kč s odvoláním na to, že to způsobil počítač. Počítač nic nezpůsobí, způsobit to může jen lidský faktor, který nezná ceny a event. zadá chybný údaj počítači. Takže celkem s reklamací jsem čekala na denní krém na suchou pleť 14 dní. To považuji i prodejce za fiasko.

Nedoporučuji. Chybná vyobrazení k jinému popisu nechávají na www. dál a zákazníci jsou tak dezorientováni.

• nabízel vůni, kterou jinde neměli. bohužel nebyla skladem.
    • Obchod nabízí vůně a píše o nich, že je má skladem. Po objednání Aramis 900 mi druhý den bylo oznámeno, že byla těsně předemnou vyprodána. Objednal jsem ji z dceřiného obchodu Parfemy premier a naprosto stejný průběh. Zboží skladem, po objednání email, že těsně předemnou ji někdo objednal. Tento eshop NEDOPORUČUJI!

Moc nevěřit nápisu SKLADEM.

• dostupnost
    • delší dodací lhůta

cena

Objednal jsem si dva parfémy a po objednání zboží mi přišel email, že objednaný produkt byl bohužel v krátké době před mou objednávkou doprodán, ačkoli oba stále nabízejí a mají je skladem, ale jeden z nich za vyšší cenu. Mě však jako zákazníka nemusí zajímat, jaké mají na webu uvedené ceny a měli by zboží dodat za tyto ceny. Už zde nanakoupím, nemají mou důvěru.

• osobní vyzvednutí zpoplatněno 20kč.
    • což nechápu!

• nevím