Obchod objednávku stornoval, aniž by mne kdokoliv informoval. Když jsem po týdnu od objednání telefonicky kontaktovala obchod, abych věděla, jestli mám na objednávku stále čekat, slečna mi dost mdlým hlasem vysvětlila, že ji kolega stornoval ještě ten den, protože položka není skladem. U této položky je mimochodem na stránkách stále uvedeno “Skladem” a je k objednání.

Reakce obchodu Parfemy-Premier.cz

Vaše objednávka byla stornována, protože nešlo vyhovět Vašemu požadavku dodání kusů navíc zdarma.

• Klamání zakázníku.

Místo ojednaného gelu jsem obdržel jiný.Telefonicky mě bylo sděleno,že je to jine balení.Není to ovšem pravda,jak jsem zjistil na jiném e-shopu.

Ale je to pravda :)

• Opravdu rychlé dodání
    • Nekvalitní vůně

Objednala sem BB magic woman a BB woman. Používám je již dlouho a to co mi přišlo rozhodně není to na co jsem zvyklá. Nechala sem zlákat nízkou cenou a teď mě to mrzí. Vůně po krátké době straci na intenzitě a poté vyvoní. Ovšem doručení bylo opravdu rychlé. Poučila jsem se a teď už vím že parfém jedině v kamenem obchodě.

Reakce obchodu Parfemy-Premier.cz

problém bude v tom, že Vámi zakoupený parfém BB se vyrábí jako novinka, není tedy možné, abyste na něj byla zvyklá, asi jste si popletla názvy vůní.

Pominu zbytečně nepříjemnou paní ve výdejně - prý "musíte mít lístek" bez dalšího vysvětlení v okamžiku, kdy jsme byli na prodejně/výdejně sami. Zboží dodáno bez problémů, proti tomu nic, ale i když jsem nesouhlasil v rámci objednávky se zasíláním obchodních sdělení, jsem nyní bombardován několika spamy za den, a to i ze sesterských obchodů. Na žádost o zastavení spamování nikdo nereagoval - asi budu muset poslat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Za mě těžko uvěřitelný přístup, nerozumím, jak si mohou myslet, že mi takto prodají více zboží.

• Velmi těžká vůně pro určitou osobu není pro každého ne pro mladé

T

Po zaplacení dopředu po několika dnech telefonicky oznámeno, že zboží je za dvojnásobek ceny. I když zboží měli, za cenu z jejich stránek nedodali a peníze zpět zatím nedošly.

Rychle vyrizeni objednavky, ale hned pri vyzvednuti zbozi (osobne) jsem musela objednavku zrusit - byl dodan jiny odstin korektoru nez byl objednan. Vydejni misto ok - pani poradila s odstoupenim od smlouvy.

Zakoupený výrobek kupuji už cca 3 roky, od různých prodejců, vždy byl naprosto stejný, tentokrát je jiný (Juvena SPECIALIST Miracle Boost Essence), obal, krabička je stejná jako vždy, víko láhve už působí, že není ze stejného materiálu. Nicméně co je nejdůležitejší, tak produkt má jinou barvu, vůni i konzistenci :-( Psala jsem do obchodu, zda jsou si jistí dodavatelem, že myslím si, že jedná se o padělek a jak tedy pokračovat, ale že výrobek není stejný.... přišla mi odpověď, že dodavatelem jsou si jistí, a že možná výrobce pozměnil složení výrobku :-( .... nepozměnil... takovou divnou nažloutlou vodu by už neprodal... a ... upřímně, asi moje chyba, ale mělo by napovědět, že výrobek byl výrazně levnější. Budu zkoumat kam se obrátit s tímto padělkem ať se nenapálí další zákazníci..... a nevím zda toto děla Parfemy-Premier záměrně, nebo byli napálení také.... ale nechce se mí nést náklady za chyby někoho jiného....

Objednal jsem si u prodejce 3 kusy parfémů.Prodejce mi objednávku potvrdil a k mému překvapení mi byl prodejcem poslán VÝDEJNÍ DOKLAD 1632063 na kterém jsem zjistil,že mi posílají pouze 2 kusy parfému.O nedodržení objednávky se ani neobtěžovali mě informovat a požadovat můj souhlas.Pro nedodržení podmínek jsem zásilku nepřevzal.
    Parfémy-premier.cz již nikdy více.

Miloši,

zakoupil jste u nás parfém Playboy za 141 Kč, pokud jste chtěl či potřeboval koupit více kusů, kontaktujte nás prosím :)

• prodává staré vyvoněné testry z roku 2017

parfémová voda slabě voní, vůně nevýrazná, rychle vyprchá, datum výroby 2017, dva roky staré

Místo parfemu, který na obrazku, mně poslali novou remodelovanou verze , která je mnohem horší, nikdy bych ji nekoupila, nečekala jsem takový podvod.

Zboží,konkrétně Edt Plyboy,dorazilo rozbité,nebylo ani originálně zabalené,jak jsem zvyklá od jiných e shopů,že krabička je zabalená v celofánovém obalu.Tudíž zboží je nepoužitelné a na dotaz na potencionální výměnu obchod reagoval jen odesláním odkazu obchodních podmínek.Takže tady už nákup nikdy více.

• really rude staff work in the pick-up place

horrible experience. i placed 2 orders and picked up in florenc. When the cashier asked for payment I replied please tell me the amount in English. Then i made the first payment. Then she prepared the second order, she said all in Czech again. I asked her to speak in English. She replied: you have all information in your email, your message, check it and pay. We charge you the same as it shows in that. I asked her if it is so difficult for you that just tell me the amount in English? She didn't answer. She did it on purpose. What is wrong with your employee there? ???????????????????????
    I never see someone is so rude and stupid at a service station.

• Parfém byl nekvalitní, reklamace nebyla uznána.

Parfém měl jiné vlastnosti než originál (jiná vůně, slabá výdrž) . Obchod reklamaci neuznal.

Velmi rychlé dodání, rychle vyřízená reklamace, jen zboží nebylo odpovídající ( parfém vůbec nevoněl, byl cítit jen zápach alkoholu, z vůně samotné vůbec nic)

• Dodali jiné zboží než objednané

• Nízké ceny dosažené jiným balením.
    • Neodborná a neochotná obsluha.

Uděláte si sami názor po prvním nákupu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nedorazil mi dárek k nákupu
  • Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.