zboží sice dorazilo velmi rychle, ale u jednoho zboží nám byla dodána jiná varianta, na kterou jsme nebyli upozorněni.
    Pokud bych o skutečnosti, že požadované zboží není skladem a bude nám zaslána jiná varianta věděla, zboží bych neobjednala. Po telefonické hovoru mi bylo odměřeně sděleno, že je vše OK. :-)

• Přislíben termín dodání pátek 6.10.2023. Do dnešního dne nepřišlo zboží, ani žádná informace.

Reakce obchodu Papírenské zboží

děkujeme za Vaše hodnocení.

Pokud ale provedete platbu předem BEZ VARIABILNÍHO SYMBOLU a nedáte nám vědět, tak se bohužel dohledání a párování platby k objednávce zdrží.

www.papirenskezbozi.cz

Hlavní položka objednávky v doručeném balíčku chyběla. Místo toho obyčejná tužka, kterou jsem si neobjednala.

Objednal jsem pro tchýni čal Lipton clasic-bohužel došel od Liptonu čaj jiný.

• Nevím, nikdo se neozval, zboží zatím nikde

Reakce obchodu Papírenské zboží

u zboží byl předpokládaný termín dodání 4-5. dubna. Objednávka je dnes expodována a zítra bude u Vás.

PZH

• Zboží dorazilo rychle, ale úplně jiné.

• Při objednávce psali, že expedují druhý den. Po týdnu jsem volal, jak je na tom moje objednávka a "moc milá paní" mi řekla, že to nemají skladem. Na dotaz, kdy to budou cca odesílat "ochotně" řekla, že to snad tento týden naskladní.

objednala jsem si 3 krabičky, 2 byly v pořádku třetí měla špatný rozměr víka,raklamovala jsem to nejdřív chtěli poslat fotky, dobře poslala potom to museli dát k posouzení.Krabičky jsem potřebovala na víkend, bohužel po posouzení a poslání dorazilo víko až v úterý a ke všemu na dvou místech promáčklé,takže velké zklamání

• Nevím kde je moje zboží, nevím, kde to vázne.

• Zboží nedorazilo, žádné informace o stavu objednávky

zboží uvádí, že je na skladě, ale přitom zboží musí teprve ještě někde objednat. Dlouhá doba dodání...

Arogantní zdělení, že " Tužky nejsou a nebudou.", a zrušení objednávky, byť jsem měla objednáno ještě další zboží, mně přesvědčilo o nespolehlivosti a nevstřícnosti obchodu.

• velmi nekvalitní zboží

• velký výběr
    • dlouhá dodací doba

děkuji za Vaši recenzi.

Dlouhá dodací doba je způsobena tím, že si objednáte zboží, které není skladem.

PZH

Zatím jsem žádné zboží neobdržela ačkoli je to 7 dní od objednání a zaplacení. Věřím, že jej dostanu tento týden, jde o dárek k narozeninám vnuka.

Reakce obchodu Papírenské zboží

objednávku jsme nemohli poslat, protože jste si objednala zboží které není skladem. Byla jste o tom informována jak na stránkách, kde je u zboží napsané, že je nedostupné. A taky obrat mailem.

Vaše objednávka je zrušena a peníze vráceny zpět.

PZH

• Výborně upravený E-schop, ale neúměrně dlouhé dodací lhůty!!!

Objednal jsem zboží, které měli v nabídce a po několika dnech odepsali, že je již vyprodané. Možná by mohli kontrolovat co nabízí.

Jen špatné. 2 týdně po objednáni, ne dorazilo.

Reakce obchodu Papírenské zboží

děkujeme za Vaši velice přínosnou recenzi.

Zboží, které jste si objednal nebylo skladem. U položky je uvedeno na dotaz.
    Obratem po objednání jste byl upozorněn, že doba dodání bude cca měsíc a jestli počkáte, a nebo máme objednávku stornovat.

Nerozumím proto, jaké špatné zkušenosti s námi máte.

• Nízká cena
    • Zboží po 14 dnech nedorazilo

• Přišlo rychle
    • Plastové pouzdro bylo jen vhozene do větší krabice a nikde žádná vystylka ani kus novin jako to obcas obchody delavaj aby se pouzdro během dopravy nepoškodilo
    • Pouzdro přišlo znicene ,bylo praskly takže jsme dárek pro dceru neměli a manžel ho ve vzteku i vyhodil.Kvůli ceně dopravy se ani nevyplatilo ho reklamovat .