• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• Při objednávce zboží označeno jako "skladem" a uveden výslovný datum dodání o dva dny vyšší, než bylo datum objednávky. Při telefonickém dotazu o tři dny později mi bylo sděleno, že "skladem" znamená sklad dodavatele, u kterého to teprve po objednávce zákazníka objednávají, pak to musí přijít od dodavatele k nim, kde to přeexpedují zákazníkovi = další z řady e-shopových podvodníčků, co "loví" zákazníky na vylhanou rychlou dodávku.

jinde lze nakoupit s nevylhaným termínem dodání a dokonce i levněji. Není jediný důvod nakupovat zde.

• nedošlo mi vše co jsem si objednal
    • řekli mi po dvou tydnech, že zboží prijde až za 4 tydný a to jsem si musela zavolat, abych to zjistila

• Žádná
    • Dlouhá dodací doba

• přehledný web a příznivé ceny
    • Komunikace a délka doručení - zboží jsem objednávala v e-shopu 18. 10. s tím, že u produktů byla informační doba dodání 23. 10. Dnes 29. 10. stále nemám žádné zprávy o zásilce (platila jsem on-line a potvrzení objednávky mi přišlo 18. 10. mezi spamy...). E-mailem jsem objednávku zrušila s prosbou o vrácení platby.

Dorazilo jiné zboží než jsem objednal. Bylo nesprávně zařazeno v e-shopu. Po žádosti o řešení žádná odezva, jen tichým duchem opravili e-shop.

• Výrobek byl jsem přijat po týdnu a půl. Při objednávce bylo napsáno tři dny.

• zvedají telefon až na několikátý pokus
    • když jsem se konečně dovolala abych reklamovala zboží, odkázali mě na emai, na který stejně neodepisují
    • nedostatečný popis produktů

Zbozi jsem objednavala 9.7., po opakovanem telefonovani a lhostejnosti Vasi pracovnice jsem zjistila, ze mi zapomnela zbozi objednat toho 9.7., aby u me v praci pred nasi svatbou bylo 11.7.! Takze zbozi objednala AZ 11.7. a kdybychom si ho nevyzvedli z PPL depa 13.7., tak bychom ho nemeli ani na svatbe a prislo by nam az v pondeli 16.7. Zarizovala to Lenka Maradová.

Rada bych na Lenku Maradovou dala dost negativní feedback - byla laxní, pomala a evidentne neschopna. Kdybychom si pro ty sklenicky nedojeli sami, nemeli jsme je na svatbu a ja ji o to zadala zcela jasne. Nejenom, ze nedokazala uspokojit potreby klienta, ale jeste k tomu se zachovala lhostejne. Pokud by takovy clovek pracoval u me ve firme, vyhodila bych ho na hodinu. Jelikoz takovi zamestnanci si nejen nevazi svoji prace, ale jeste k tomu vam zklamou zakazniky a zakaznici vas nedoporuci ba pomluvi a v zivote uz nic neobjednaji.

S pozdravem,
    KB

• Objednali jsme čístící chemii pro běžný provoz domácnosti. Naprostá většina z této chemie byla cca 2 měsíce před expirací. Mělo nám to vydržet roky, objednali jsme toho hodně. Upozornění na blížící se expiraci nebylo. Vyšlo to velmi velmi draho.
    • Několik balení chemikálií a další drobnosti byly volně loženy ve velké slabé krabici. Bez výplně a označení neklopit.

Nikdo se neozval, nic nebylo doručeno....

Objednávala jsem 20.2., dnes je 6.3. a zboží stále nedorazilo. Žádné upozornění, žádná zpráva, nic...

• Zboží přišlo poškozené

• Rychlé dodání.
    • Přišlo mi objednané zboží, ovšem strojek v jiné barvě a také jiný druh náplní bez žádného vysvětlení, stačil by email nebo dopis přidaný k balení!

Příznivé ceny mě nepřemluví k opětovnému nákupu.

• Nabídka zboží na vašich stránkách je platná a při objednání zboží jste obratem volali,že zboží není.Takže velké zklamání.

Skandální je cena za kterou jsem zboží (kávu) bohužel svou neopatrností zaplatila. Nicméně by mě nenapadlo, že za gramáž 500g bych mohla zaplatit takřka stejnou cenu jako u jiných obchodníků za 1000g, tudíž jsem si prostě gramáž nekontrolovala. Vybrala jsem na Heuréce - kde ceny byly u obchodníků srovnatelné, maximálně rozdílné o pár korun. Pouze tento obchod však nabízel poloviční gramáž! Pro mě naprosto tristní zkušenost a nikdy víc si tady proto nic nekoupím.

• Nikdo nedá vědět jak dlouho se bude čekat.

Tímto ruším objednávku.

Reakce obchodu Papírenské zboží

bohužel jste si objednal zboží, které nebylo skladem a momentálně ani výrobce nám neuměl říct, kdy bude zboží vyrobené.

Na mou objednávku dodnes nepřišla žádná reakce.
    Dobře,že jsem neplatila bankovním převodem.