• Neuvěřitelně dlouhá doba dodání a také pomalá reakce na objednávku, když přišly pokyny k platbě, už jsem zapomněla, že jsem si něco objednala

Z mého pohledu nejsem spokojena.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Dobrý den, v tomto případě jsme si pochybení vědomi. Objednala jste si kalhoty z října 2012 a jednalo se bohužel o poslední kousek, který jsme museli ve skladu dohledávat. Omlouváme se za zbytečné zpoždění, měli jsme samozřejmě volat, bohužel v tomto případě došlo k situaci, kdy ruka neví, co dělá noha a nějak jsme zde spoléhali jeden na druhého, že to udělá a teď je z toho zbytečný problém :) Jako omluvu nabízíme slevu ve výši 15% na eventuální další nákup. Kdybyste ji chtěla využít, odkažte se, prosím na tuto nepovedenou objednávku v poznámce.
    Za tým OCS přeji pěkný den,
    David Kudláček, jednatel.

• slušné ceny
    • nabízí zboží, které není skladem
    • pomalá a nedostatečná komunikace

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Dobrý den, objednával jste v neděli večer zboží, které měl delší dostupnost, to znamenalo, že jsme pro Vás zboží museli doobjednat. Ihned, jakmile nás dodavatel informoval, že zboží došlo, informovali jsme také Vás. Také jsme nabízeli, že po doskladnění u dodavatele Vás můžeme informovat, objednávku jste stornoval...

Za outdoor-cyklo-sport
    Tereza Kalužíková

• bazenék s nafukovacím dnem nemá naukovací dno, takový bazének jsem si mohla koupit v každém hračkářství v okolí a za poloviční peníze, bez dopravného a doběrečného. A to nemluvím o tom překvapení na dovolené, když jsem ho potřebovali .... Obchod nás normálně podvedl

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Dobrý den, toto nebyl v žádném případě záměr, pošlete prosím produkt k reklamaci, pošlete nascanovaný podací lístek s číslem účtu a my zboží u dodavatele vyměníme, v tomto případě se jednalo o chybu už na straně dodavatele, popisy produktů přebíráme od něj a pokud změní specifikaci, dojde k tomuto zmatku.

Velmi se omlouváme za tuto chybu a ihned ji napravíme.

outdoor-cyklo-sport

• Nic mi nedorazilo po 14 dnech takže vubec nedoporučuji nikomu , už nikdy nic neobjednávam přestenhle obchod !!!!!!

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

objednal jste u nás zboží, které bylo v době objednání označeno jako "nedostupné". E-mailem jsme zaslali alternativy, ale na e-mail jste nijak nezareagoval.

outdor-cyklo-sport

• Lehátko bylo objednáno a fakturováno v provedení delfín, přišlo s jiným, nepěkným vzorem. Vracet ho nebudu, bohužel dala bych další poštovné. Ale objednala jsem si u Vás poprvé a naposledy !!!
    • neserioznost

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí tato naše chyba, ale v tomto případě máte nárok zboží reklamovat.... Při oprávněné reklamaci jde poštovné samozřejmě na nás. Toto vyplývá ze zákona i našich obchodních podmínek. Vůbec se nebojte a zboží pošlete na naši adresu a nascanovaný podací lístek z pošty, společně s číslem účtu, pošlete na naši e-mailovou adresu [email protected] . Tato částka Vám bude navrácena a poté poštovné za vyměněný produkt hradíme my.

Ještě jednou se omlouvám za chybu

• dlouhá dodací lhůta

I když se píše, že doba dodání jsou 3 dny, čekám už na objednané zboží 10 dní.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

na našem e-shopu nikdy neuvádíme dobu dodání, ale dobu, za jak dlouho odesíláme zboží.

Objednala jste zboží, které mělo dobu odeslání 3 dny +1 až 2 dny potřebuje přepravce na doručení zboží, také byl prodloužený víkend a zásilka je již dávno vyexpedována, o čemž jste byla informována i telefonicky.

outdoor-cyklo-sport

Tato recenze nás velmi mrzí, protože všechny tyto termíny na našem e-shopu

• nabízí sice zajímavé zboží i ceny, ale nedodržují podmínky dodání a hlavně ani nekomunikují
    • nesolidnost

v dnešní době konkurence jiných obchodů -zklamaná

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

velmi nás mrzí tato Vaše zkušenost s námi, která vznikla chybou na naší straně a za kterou se velmi omlouváme. Druhý den po odeslání Vaší objednávky jsme Vás e-mailem informovali, že s Vaší objednávkou je problém a objevily se nesrovnalosti, tento e-mail je automatický a obecný, nejpozději na druhý den poté běžně kontaktuje některý z našich zaměstnanců zákazníka telefonicky, bohužel kolegové, kteří mají řešení těchto problematických objednávek na starosti, tuto Vaši opomenuli. Ještě jednou se velmi omlouvám, běžně se nám takováto nepříjemnost nestává.

Za celý outdoor-cyklo-sport
    majitel/provozovatel

• žádná reakce na obědnavku

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Vaše zásilka již byla dávno expedována a zasílali jsme Vám všechny statusy, takže o to, jakým způsobem je vyřizována objednávka Vám bylo zasíláno e-mailem.

Děkujeme za recenzi a jsme s podzravem
    tým outdoor-cyklo-sport

• zboží, které jsem koupila nemělo ty parametry, které byly na vašich stránkách inzerovány. Batoh twist NEM8 v zádovém panelu bohaté příslušenství - to měl jeho předchůdce, který se bohužel jmenoval stejně a tak jsem si ho objednala. Bohužel jsem netušila, že nová generace batohů Loap má záda bez kapsy! Na vašich stránkách to ale bylo uvedeno. jsem z toho rozčarovaná a nevím, jestli zboží nevrátím.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Tato zákaznice si u nás nekoupila snowboardový batoh Twist, ale městský batoh Faint, což jsou dva zcela odlišné batohy. Patrně si zákaznice spletla e-shopy na kterých kupovala dva rozdílné batohy.

Zákaznici jsme na základě této refence zkontaktovali a vyjasnili si vzniklou situaci. Batoh, se kterým nebyla spokojena nakoupila na e-shopu zaměřeném na batohy. Batoh od nás ještě z pošty nepřevzala, ačkoli tam leží už týden.

• velmi nízké ceny
    • telefonická konzultace a rada při výběru zboží
    • extrémně dlouhá čekací doba na zboží, které je skladem
    • nepřehlednost o stavu objednávky

Obchod jsem vybral z důvodu nízkých cen. Druhý den mě potěšil telefonát ze strany prodejce, kde jsme konzultovali a nakonec vybrali správnou velikost bot. Avšak boty ani po 10 dnes od nákupu nedorazily, ač byly skladem. Za celou dobu nákupu mně přišel pouze jediný e-mail o tom, že byla přijata objednávka, takže přehled, jestli bylo zboží odesláno nebo nikoliv, byl nulový! Na můj dotaz, zda bylo zboží již expedováno, prodejce neodpověděl!

• Zaujaly mě příznivé ceny.
    • Dodací lhůta a komunikace.
    • Zákazník nemá přehled o tom, jestli je zboží, které si objednal, na cestě. Objednávku jsem provedla před deseti dny a přišel mi pouze jeden informativní e-mail, zboží nikoli.

Dlouhé dodací lhůty. E-shop přehledný. Dobré ceny. Na můj vkus nedbalá komunikace.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

jako zákazníkovi, u kterého jsme při vyřizování narazili na problém, u Vás konkrétně na nedostupnost zboží, jsme Vám zaslali e-mail, kterém jsme Vás o této slutečnosti informovali. Po zaslání tohoto e-mailu jsme se Vám pokoušeli dovolat, bohužel bez úspěchu.

Na Vaši žádost pak byla objednávka stornována.

Lenka Veselá

• Komunikace s prodejci
    • Slibovaná dodací lhůta je uvedena nepravdivě

Počítejte s dodací lhůtou více než třikrát delší, než u ostatních obchodů.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

za delší dobu expedice se omlouváme, expedovali jsme později o dva pracovní dny, oproti deklarované době expedice, 1-3dny. Další prodlení nastalo při přepravě Českou Poštou, kdy jste zvolila Doporučený balík, který nejekonomičtějším avšak nejpomalejším způsobem dopravy. Pro zákazníky, kteří na své zboží spěchají máme v nabídce další způsoby dopravy, které jsou o poznání rychlejší.

Ještě jednou se omlouváme za prodlení z naší strany a děkujeme za recenzi.

Lenka Veselá

• obsáhlý sortiment
    • nedotaženost

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

mřížka, kterou jste si objednal pro Vás byla připravena a byla byla zarezervována, problém ale byl, že jste neuvedl způsob platby, nemohli jsme tedy objednávku správně fakturovat. 6.6. a 11.6. jsme se Vám pokoušeli dovolat, bohužel ani jednou se nám to nepodařilo, jak už Vám paní majitelka psala e-mailem. Objednávku jste stornoval sám e-mailem.

Děkujeme za recenzi

Tým outdoor-cyklo-sport

• nevím, byl to prvý, kde jsem našel to so potřebuji
    • - komunikace
    • zvolena platba převodem, a na faktuře není zmínka o v.s. po zaoplazení čekám, a....stále nic (to že za v.s. jsem použil č.f. jsem ráčil sdělit obratem)

Je velmi netaktické, poté co obchod dostane zaplaceno a dělá mrtvého brouka, poslat dotazník na průzkum spokojenosti.
    Richard Hába

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Děkujeme za recenzi. Problém se zákazníkem byl vyřešen a zboží mu bylo odesláno. Za chybu se omlouváme touto cestou ještě jednou.

Já rozhodně nedoporučuji. Po té co už uplynuly dva dny aniž by byl změněný stav objednávky jsem napsala mail - žádná odpověď, pak další mail a opět žádná odpověď. Pak už mi došla trpělivost a napsala jsem mail o stornování objednávky, nato mi odpověděli, že objednávka už byla stornovaná před týdnem, protože kalhoty nemají. Źádný mail o této informaci mi nepřišel, ani stav objednávky v internetovém obchodu se nezměnil. Nechápu jak někdo může potvrdit objednávku na zboží, které nemá. Proto já bych tento obchod rozhodně nedoporučila.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Dobrý den, jak jsme zákaznici již říkali, E-maily od ní nám nechodily, až jeden, kdy objednávku stornovala, do té doby jsme jí psali my dva e-maily, jeden s tím, že zboží není skladem ani u dodavatele, zda jínebude vadit delší doba dodání, bez reakce a potom že zboží bohužel nebude a budemem muset objednávku stornovat.

• Spousta věcí, nízké ceny.
    • Špatné informace o věcích, resp. málo.

Hlavním důvodem byla cena..

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

z historie Vaší objednávky: objednáno zboží 2.4., které mělo uvedenou dobu expedice 1-4 dny. Vyexpedováno 4.2.

Objednal jste si přepravu doporučený balík, který k Vám může jít dva dny i týden, protože nikde není garantována Českou Poštou doba dodání. Pokud jste na zboží spěchal, měl jste na výběr ještě další tři způsoby dopravy.
    Špatné informace? Rádi bychom Vás poprosili o přesnější deitaily k produktu o který se jednalo. V jste si objednal podpěry pod kliky, které popis mají přímo od výrobce.
    Jinak velmi děkujeme za recenzi a názor.
    Tým outdoor-cyklo-sport

• Zdlouhavá doba od objednání při komunikaci a obdržení zboží

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

doba dodání by nebyla zdlouhavá, kdyby platba za Vaši objednávku nepřišla až v pátek 6.4., expedovali jsme hned jak to bylo možné, tedy v pondělí 9.4.

• komunikace

Obchod se mi zdá nepřehledný, zvolila jsem nákup pro nejnižší cenu. První problém byl při registraci, která byla aktivní až na druhý pokus a druhý den, následně mi bylo zděleno, že objednávka je přijata. Potvrzení objenávky nebylo učiněno ( vzhledem k tomu, že v mailu o přijetí objenávky je viditelné upozornění, že kupní smlouva vzniká po přijetí potvzení objednávky od prodejce)bylo mi zděleno, o dva dny později vyexpodování objednaného zboží. Zboží bylo dodáno bez poškození, minus dávám ovšem za neseřízení kola, což jsem předpokládala u takového obchodu. Na dotaz mi již nebylo odpovězeno.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

děkujeme za recenzi, ovšem ráda bych uvedla na pravou míru některé informace, které zde uvádíte.

Problém s registrací nemáme jak vyřešit, denně se nám zaregistruje kolem třiceti zákazníků a přibližně jen jednou týdně řešíme nějakou potíž s registrací. Tudíž mohlo jít o překlep, nebo nějaké neporozumění si Vašeho internetového prohlížeče s naším systémem, i to se může samozřejmě stát.

K potvrzení objednávky došlo 27.3.12 ve 14:02 a náš systém o tom zasílá automatický e-mail, patrně se cestou někde zatoulal.

Jsme rádi, že kolo dorazilo bez poškození, ale co se týká seřízení kola, kolo před expedicí standartně neseřizujeme. Za prvé jsme pouze internetový obchod, ne prodejna či servis a za druhé, měla jste možnost při dokončování objednávky zaškrtnout políčko, že si přejete nechat kolo seřídit servisem, s nímž jsme partnery, tato služba je ale zpoplatněna. Nejnižší cenu na internetu u těchto kol máme právě proto, že jsme opravdu jen internetový obchod. (A to nemluvím o tom, že jako registrovaný zákazník u nás získala slevu další). Jak vyplývá ze článečku, který najdete v patičce našeho e-shopu "Nejčastější otázky", jsme schopni poradit s výběrem vhodného cykloservisu, protože ani od autorizovaného prodejce kol po internetu nikdy nedostanete 100% seřízené kolo. Jediná kola, která se snažíme seřídit vždy a na naše náklady a pro zákazníka tak připravit, jsou kola značky Marin Bikes, na které se zaměřujeme primárně, zde se ale bavíme o kolech střední a vyšší cenové kategorie.
    Ať hledám jak hledám, žádný dotaz jsem od Vás nenašla ani e-mail, zpráva na ICQ... Pokud nějaký máte, doporučuji obrátit se na nás telefonicky, rádi Vám vyhovíme a poradíme.

Za tým outdoor-cyklo-sport

Tereza Kalužíková

• Zavádějící informace o skladové dostupnosti
    • Velmi nepříjemná komunikace

Nedoporučuji. Velmi dlouhá dodací lhůta, ač bylo zboží uvedeno skladem. Po odeslání platby žádná zpráva, až na žádost o hodnocení na Heurece. Ta došla,aniž by však bylo zboží dodáno. Předražené poštovné.

Vážená paní,

v prvé řadě bych chtěla říct, že hodnocení Heureky nezasíláme my, ale Heureka, pouze s naší hlavičkou. Dále bych také chtěla říct, že i po telefonu, jsem Vám vyjmenovala celkem 3 změny statusu Vaší objednávky - tzn. 3 maily, které Vám byly zaslány. Toť ke komunikaci mailem. Co se týče dostupnosti, nikdy neuvádíme dobu, kdy budou produkty doručeny, ale pouze dobu, kdy budou expedovány. Vybrala jste si produkt, který má u nás dlouhodobě dobu expedice 1 týden a nikdy tomu nebylo jinak, protože tyto brýle nikdy neskladníme a jak je jasné z našich obchodních podmínek, se kterými odesláním objednávky souhlasíte, doba expedice se počítá od připsání platby. Vaše brýle byly vyexpedovány 1.3. (tedy přesně 7 dní po připsání platby), za to, že ještě 6.3. nebyly doručeny, nemůžeme my jako e-shop, ale Česká Pošta. S tím, je ale třeba počítat, protože jste si vybrala produkt Doporučený balík, který je nejekonomičtějším způsobem přepravy u České Pošty a my vždy účtujeme striktně podle jejich platného ceníku, takže poznámka o předraženém poštovném je také zcestná.
    Pokud jste chtěla rychlejší přepravu, nabízíme od prosince další 3 způsoby doručení do 24hodin od chvíle podání zásilky, které jste mohla zvolit.

Za celý e-shop Tereza Kalužíková

• Nechápu, co paní dělá na info lince, když nemá přehled o stavu skladu!
    • Nepřipadá mi v pořádku, když 14 dní po objednávce mi přijde email, že výrobce daný produkt sám nemá na skladě!

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, přesto bychom chtěli uvést na pravou míru některá fakta.

Paní na telefonu vždy přesně zná stav NAŠEHO skladu a proto Vám mailem psala (telefonní číslo jste uvedla nesprávné, jinak by Vám volala), že skladem Vámi objednávaná křesadla bohužel nejsou a že je pro Vás doobjedná. Za stav skladu našich dodavatelů my ručit nemůžeme a ihned po tom, co jsme dostali informaci od dodavatele, že se čeká na výrobu ve Švédsku, jsme Vás informovali, omluvili se a peníze, které jste poslala, zaslali zpět. Celé toto trvalo méně než 14 dní a o tomto časovém prodlení jste byla dopředu informována telefonicky, po úpravě telefonického kontaktu.

Přesto ještě jednou děkujeme za recenzi a prostor na objasnění celé záležitosti.