• Slečna na telefonu nemá přehled o velikostech zboží,konkr.netuší že nabízíte mikiny ve velikosti XS

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

u mikiny Wenona v barvě, kterou jste si vybrala, jsme skutečně neměli velikost XS, protože se jedná o výprodejové modely. Slečna na telefonu, nemůže mít přehled o 9500 produktech, proto vychází vždy z údajů, které jsou uvedeny v našem systému nebo systémů našich dodavatelů. Také víme, že slečna Vám nabízela alternativy, řekla Vám skutečné dostupnosti a že jste čekala na informaci od dcery, zda by zelenou, nabízenou alternativu, nechtěla, to vše naše velmi pečlivá operátorka zaznamenává, takže si stojíme za její prací.

Provedl jsem objednávku a přišel mi pouze potvrzovací mail s přijetím objednávky, od té doby (11 dnů) žádná další informace ani reakce na urgence.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Děkujeme za recenzi, jistě se problém rychle vyřešil.

• Všechno zboží, které jsem objednala v jeden den dorazilo, jen z obchodu outdoor-cyklo-sport.cz ne... Myslím si, že pokud je u zboží napsané, že je skladem neměl by být problém pro obchod mi zboží za 14 dní poslat. Nejsem spokojená a určitě u tohoto obchodu víckrát nakupovat nebudu.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Tento problém jsme si se zákaznicí osvětlili, u zboží nebylo uvedeno skladem, ale týden a není to 14 dní, ale 10. Takže jsme "přešvihli" o pouhé 3 dny, což připisujeme předvánočnímu shonu.

• Žádné
    • Nekonečně dlouhá dodací lhůta-tragédie.

Pevné nervy.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

dlouhé dodací lhůty přikládáme předvánočnímu shonu, pracujeme na zkracování těchto prodlev, občas jsme ovšem odkázání také na rychlost našich dodavatelů.
    Přesto se nám i před Vánocemi ve většině případů daří dodržet lhůty, které uvádíme u každého z produktů.

Každopádně děkujeme i za tuto reakci.

• Dodací termín
    • nikdo neinformal kdy zboží dorazí

ověřit si termín dodání

• dodání do 3 prac. dnů,,je to 11 dnů a zásilka zatím nedorazila

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Je nám líto tato Vaše zkušenost s naším e-shopem. Kontaktujte, prosím naše obchodní oddělení na [email protected], jistě se Váš problém objasní.