• Vrátí peníze za poštovné při reklamaci.
    • Nabízí výrobky, které nejsou stejné jako na fotkách, tedy nemají všechny komponenty které by mít měly!

Nedoporučuji ho, protože jsem byla nucena reklamovat zboží, které nemělo tak jako na obrázku kapuci a přišlo mi zboží nové a naprosto totožné! Takže tento obchod věci, které vůbec nevypadají tak jako na fotografiích.

Reakce obchodu www.otto-shop.cz

Kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení, situaci prověříme a učiníme patřičné kroky k nápravě.
    Váš OTTO Team

• Sortiment je dobrý, ceny mnohdy přijatelné.
    • Neposílá objednané zboží kompletní. Tentokrát mi nedorazily tenisky, přestože skladem měly být za 3 týdny. Minule šaty.

Dá se nakupovat, ale pokud objednáte více věcí najednou, nedorazí. Vázne komunikace, pak nevíte, jestli vůbec někdy přijde a nebo máte zboží koupit někde jinde...

Reakce obchodu www.otto-shop.cz

Pokud je požadované zboží skladem, vyřídíme Vaši objednávku během 10-15 dnů. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání, a proto můžete obdržet objednané zboží postupně v několika zásilkách. Z výše uvedeného důvodu může dojít také k vyprodání zboží, v takovém případě prosím přijměte naši omluvu. Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem,

Váš OTTO Team

• můžete si vybrat v klidu doma

protože v našem městě a okolí si nevyberete,nemají větší velikosti
    zkušenosti s tímto obchodem mám výborn
    obchod doporučuji

• - pohodlnost a klid
    • - hezký sortiment
    • neinformovanost o zboží, které nedorazí

vše zodpovězeno viz.nahoře

• Slevove akce jsou sice krasne vyhlaseny,ale docetek az pod spoustou reklam,takze jsem zbozi objednala se slevovym kodem ale ten mi nebyl zapicten,protoze jsem prehledla,ze plati pouze nad nakup v 1600 a toto je uvedeno nevyraznym pismem az buhvi kde.Velke zklamani

obchod doporučuji, rychlé dodání zboží, odpovídalo fotkách v e-shopu

• modní zboží,
    • výborné kvality
    • jedná se o zboží za skvělé ceny

• Jsem ráda, že máte v nabídce více druhů a tvarů plavek. Bohužel, postrádám i větší velikosti.
    • Cena dopravy, žádná prodejna.

Dodání bylo velmi rychle. Zboží hezké, bohužel mi neseděla velikost, výměna nebyla možná, větší varianta nebyla.

• přehledné, rychlé
    • fotografie u fazon neodpovídají skutečnému zboží, velké zklamání

přehledné, rychlé

• RYCHLOST, KVALITA,VELKÁ NABÍDKA, VČASNÉ VRÁCENÍ PENĚZ.
    • NEVÍM O ŽÁDNÝCH

VŘELE TENTO OBCHOD DOPORUČUJI KAŽDÉMU

Naprostá katastrofa co se týče komunikace. Dopředu nevíte kdy zboží dorazí. Informační e-mail o termínu dodání přišel v době, kdy byla provedena neúspěšná dodávka. Při změně adresy dodání, kde byl uveden termín na druhý den se kurýr objevil ještě týž den. Komunikace jen elektronicky... velká slabina a myslím, že si tím dost škodíte.

• Kvalitní a krásné zboží.
    • Více by mi vyhovovalo doručení zásilky českou poštou.

• kvalita, cena, rychlost,

• Doorava....vyhovovala by mně Česká pošta....balík na poštu....jsem v práci a omezuje mne čekat někde na dodávkovou službu

• kvalitní zboží
    • velký výběr
    • není možný výběr doručovací společnosti, pouze GLS

V obchodě nakupuji pravidelně, kvalitní výrobky, rychlé dodání, bezproblémové případné vrácení. Doporučuji všem.

• Rychlost vyřízení objednávky, kvalitu zboží a dobrou komunikaci s obchodem.
    • Žádné jsem zatím nezjistila.

Je skvělý doporučuji.

• rychlé dodání a spolehlivost
    • nevím o žádných

spokojenost

Doporučuji, zboží vráceno z důvodu nevyhovujícího střihu.

• Kvalitni a originalni věci hlavně pro dámy a slečny, najdu vse co hledam, super.
    • Zbozi je drahé, hlavně ty hezčí a originální kousky,je pravda že když si to člověk může dovolit, nakoupí u vás všechno,jen škoda že si toho nemůzu vzit vic.

Jsem naprosto spokojená,vše dorazilo v pořádku, oblečeni synovi sedí. Nakupuji zde rada