• Přes telefon komunikují.
    • Na emaily vůbec neodpovídají.

Na žebřík jsem čekal 2,5 měsíce. Prodejce uváděl , že je porouchaná linka na výrobu, ale stránkách eshopu měli stále termín dodání 2-3 týdny.

Reakce obchodu Otopné žebříky

Děkujeme za váš názor a omluvte prodlouženou dodací lhůtu, kterou nebylo možné ihned aktualizovat u všech výrobků, kterých se zpoždění týkalo a zůstala u nich standardní doba dodání. Je nám líto, že jste musel tak dlouho čekat na svůj žebřík. V tomto případě se jednalo o mimořádnou situaci, kdy se porouchala výrobní linka. Snažili jsme se co nejdříve problém vyřešit, ale bohužel jsme museli prodloužit dodací lhůtu, o které jsme Vás informovali hned, jak nám přišla tato informace z výroby.

Zboží zatím nedorazilo a obchod zatím nekomunikuje.

Reakce obchodu Otopné žebříky

Omlouváme se, řešili jsme s dodavatelem opožděnou výrobu již od léta 2021. Všechny zákazníky se snažíme co nejdříve informovat, ale čekali jsme na informace od výrobce. Stačilo se nám ozvat, pokud jste na objednávku spěchal a našli bychom alternativu.
    Máme ale dobrou zprávu, elektrické sušáky již dovážíme sami napřímo ze Švédska, aby se toto zdržení již neopakovalo.

• zbozi nebylo dodáno, obchod o nicem neinforomal, doslo pouze k automatickemu potvrzeni objednavky a pote bylo ticho

predem jsem se dotazal na dostupnost zbozi, ktera mi byla emailem potvrzena. Po objednavce doslo k jejimu automatickemu potvrzeni a pote k zadne dalsi informaci ani emailem ani telefonicky

Reakce obchodu Otopné žebříky

Bohužel jste objednal v době, kdy byla provozovna uzavřena z důvodu souběhu Velikonočních svátků a dovolené. Z tohoto důvodu nebylo možné reagovat a dle požadavku na dodání do 1 pracovního dne (po dovolené) nebylo možné zboží dodat.

• zboží nemělo elektrickou koncovku a je bez regulace. Pokud chci žebřík vypnout, musím ho vyndat z elektriky.

nejsem spokojen , nemám žádnou zmínku , jaká je záruka zboží

Reakce obchodu Otopné žebříky

Zboží je standardně dodáváno s koncovkou do zásuvky (VS1) na které je vypínač. Není li uvedeno jinak, záruka je na sušáky 2 roky. Na radiátory 5 let.

• Poslal mi pěkný zmetek.

Reakce obchodu Otopné žebříky

Náš obchod prodá ročně stovky radiátorů a v tomto množství se vyskytne promile reklamací (výrobní vady). Nabídli jsem řešení výměnou, po posouzení vady výrobcem.