Obchod komunikuje a informuje o změnách objednávky v dostatečné míře.

• Přes telefon komunikují.
    • Na emaily vůbec neodpovídají.

Na žebřík jsem čekal 2,5 měsíce. Prodejce uváděl , že je porouchaná linka na výrobu, ale stránkách eshopu měli stále termín dodání 2-3 týdny.

Reakce obchodu Otopné žebříky

Děkujeme za váš názor a omluvte prodlouženou dodací lhůtu, kterou nebylo možné ihned aktualizovat u všech výrobků, kterých se zpoždění týkalo a zůstala u nich standardní doba dodání. Je nám líto, že jste musel tak dlouho čekat na svůj žebřík. V tomto případě se jednalo o mimořádnou situaci, kdy se porouchala výrobní linka. Snažili jsme se co nejdříve problém vyřešit, ale bohužel jsme museli prodloužit dodací lhůtu, o které jsme Vás informovali hned, jak nám přišla tato informace z výroby.

Zkušenosti s obchodem dobré, ale zboží nekvalitní, radiátor tekl, již dvakrát vyměněn. NEKVALITNÍ VÝROBEK.

Reakce obchodu Otopné žebříky

Děkujeme za váš názor. Je nám líto, že jste se setkal s tímto problémem. Snažíme se vybírat pouze ověřené a kvalitní výrobce (jako je ISAN), ale u tohoto typu se vyskytla výrobní vada, kterou jsme bohužel nemohli ovlivnit. Proto jsme Vám radiátor dvakrát vyměnili.
    Věříme, že nový radiátor bude bez problémů fungovat. Pokud byste však měl s novým radiátorem jakékoliv potíže, neváhejte nás opět kontaktovat.

Zboží zatím nedorazilo a obchod zatím nekomunikuje.

Reakce obchodu Otopné žebříky

Omlouváme se, řešili jsme s dodavatelem opožděnou výrobu již od léta 2021. Všechny zákazníky se snažíme co nejdříve informovat, ale čekali jsme na informace od výrobce. Stačilo se nám ozvat, pokud jste na objednávku spěchal a našli bychom alternativu.
    Máme ale dobrou zprávu, elektrické sušáky již dovážíme sami napřímo ze Švédska, aby se toto zdržení již neopakovalo.

Skvěla spolupráce, milí o ochotný personál

Děkujeme Vám za recenzi.

Vřelý přístup a rychlá komunikace/dodání

Reakce obchodu Otopné žebříky

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• komunikace
    • musel jsem objednat jiný typ sušáku, co jsem chtěl neměli

děkujeme za Vaše hodnocení.

• Dobrý výběr,orientace v nabídce snadná,dodaní rychlé.

Reakce obchodu Otopné žebříky

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu.

• vstřícnost a ochota prodejce (vše řešeno po telefonu)
    • rychlé zajištění zboží u výrobce a naskladnění na prodejnu
    • skvělé ceny

Reakce obchodu Otopné žebříky

moc Vám děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste byl se vším u nás plně spokojen.

• Váží si zákazníka, byť jde o malou objednávku
    • Ochotný a vstřícný personál
    • Rozumné ceny
    • Termín dodání pro ně není prázdné slovo
    • Výborný sortiment, alternativy pro daný typ zboží

Skvělé! Doporučuji na 100%. Profesionálové se vstřícným jednáním a ochotou. Sice první zkušenost, ale věřím, že drží svůj standard velmi vysoko.

Reakce obchodu Otopné žebříky

děkujeme Vám za detailní hodnocení našeho eshopu. Těší nás, že jste byl spokojen s naší nabídkou i službami.

• Praha
    • prezentují se jinak než reagují

zkuste to

Reakce obchodu Otopné žebříky

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Bohužel netušíme, v čem konkrétně se prezentujeme jinak než ve skutečnosti. Všem zákazníkům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

• přehlednost, dobrá cena, variabilní výběr

komunikace, vstřícnost, informovanost

Reakce obchodu Otopné žebříky

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

• Rychlé objednání a dodání zboží, které nebylo skladem.

Reakce obchodu Otopné žebříky

moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu.

• přehled a kvalitní sortiment
    • nevim

přehled kvalitních výrobků

Reakce obchodu Otopné žebříky

děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, v našem eshopu i koupelnovém studiu nabízíme pouze kvalitní a ověřené značky.

• Výborná domluva

děkujeme za Vaše hodnocení.

• Osobni jednani, odborna rada a pomoc
    • Nema

Doporucuji

Reakce obchodu Otopné žebříky

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Ano, vždy se snažíme zákazníkům poradit.

• doprava zdarma
    • slevy
    • rychlost dodání
    • poradí a pomohou s výběrem a příslušenstvím

Moc si vážím Vaší pomoci s výběrem zboží a oceńuji dopravu zdarma i možnost vyzvednutí v prodejně. Děkuji za bleskové doručení, žebřík už máme nainstalovaný a je super. Rozhodně doporučuji!

Reakce obchodu Otopné žebříky

děkujeme za Vaše detailní hodnocení. Jsme rádi, že jste byl/a u nás plně spokojen/á.

• zbozi nebylo dodáno, obchod o nicem neinforomal, doslo pouze k automatickemu potvrzeni objednavky a pote bylo ticho

predem jsem se dotazal na dostupnost zbozi, ktera mi byla emailem potvrzena. Po objednavce doslo k jejimu automatickemu potvrzeni a pote k zadne dalsi informaci ani emailem ani telefonicky

Reakce obchodu Otopné žebříky

Bohužel jste objednal v době, kdy byla provozovna uzavřena z důvodu souběhu Velikonočních svátků a dovolené. Z tohoto důvodu nebylo možné reagovat a dle požadavku na dodání do 1 pracovního dne (po dovolené) nebylo možné zboží dodat.

• Široká nabídka, odborná pomoc s výběrem komponent přes e-mail a po telefonu. Zboží dorazilo v pořádku a rychle.

Doporučuji. ;-)

Reakce obchodu Otopné žebříky

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Rádi jsme byli nápomocni s výběrem :)

• Široká nabídka, odborná pomoc s výběrem komponent přes e-mail a po telefonu. Zboží dorazilo rychle a bez problémů.
    • Pobočka pouze v Praze.

Celkově jsem spokojen, škoda, že nejsou vzorové prodejny i mimo Prahu.