• Zboží zatím nedorazilo a obchod nekomunikuje. Platba byla placena kartou ihned.

• nepřišly 2 produkty z 10 objednaných
    • labreta do ucha, kterou jsem zde objednávala ma jinou velikost, než je udávána a nelze ji vrátit
    • absolutně nekomunikují na e-maily
    • naúčtovali si všechno i přestože zásilka nepřišla kompletní

Měla jsem zájem o piercing do ucha, tak jsem si tam nastavila „hlídacího psa", kdy mě na e-mailu upozornili, že už je produkt na skladě. Záhadným způsobem byl naskladněn již druhý den, tak jsem ho objednala, zaplatila a samozřejmě, že nepřišel...

• komunikace
    • doručení zboží

Ani po týdnu objednávka nebyla vyřízená, tak jsem jim psal mail a odpověď žádná... neodepisují ani v chatu, přestože tam mají napsané, že jsou online...

Obchod absolutně nereaguje, přestože jsem urgovala. Zboží nebylo doručeno, nejspíš jsem přišla o peníze, protože platba byla předem.

• obchod nebere telefon a na meily neodpovida, marně čekám na zboží

• Zásilka nedorazila, obchod nekomunikuje ani s Inspekcí puncovního úřadu !!

N e d o p o r u č u j i !

• Momentálně bez výhody :(
    • Nekomunikace!

V únoru jsem objednala náramek s rytinou... Dostala jsem info s obchodu, že rytina problém nebude... Po X týdnech nic... Bez reakce na mailiky a neberou tel. Pak nějaká paní napsala, že se omlouvají, ale daná paní není k dispozici co to má nastarosti...že bude od pondělí následující týden. Odepsala jsem, že ještě počkám... Opět X týdnů bez reakce na mailiky a tel. neberou... Už toho bylo dost a 3x jsem žádala o navrácení peněz... Je konec dubna a nikdo nic... Vyčkám do konce měsíce a trestní oznámení je již připravené... Nemají tu slušnost se ozvat a nějak to řešit... A to mě fakt mrzí. Takže platby předem nedoporučuji :(... Doplňují recenzi z dubna... Koruny byli vráceny(květen) .., ale ty nervy :)

Zaplaceno předem, dorazila 1/5 zboží, na reklamace nikdo nereaguje.

• Hromada různých doplňků a dárků různých druhů na jednom místě
    • Při výběru dárečku s možností rytiny není zřejmé, že se rytí objednává jako další položka z obchodu.
    • Trochu drahá služba rytí oproti jiným obchodům.

• Ochota, kvalita, rychlost

Zbozi jsem uhradila predem,ale bohuzel prislo az po planovane oslave,ikdyz bylo objednano vcas. Byla jsem nucena shanet v patek večer na posledni chvili nahradu.Obchod nezveda telefon,nereaguje na maily ohledne vraceni penez,takze nedoporucuji!!!

Reakce obchodu OriginálníDárečky.cz

děkujeme za Vaši recenzi. V objednávce jste udala požadované datum a v ten den bylo připraveno na výdejním místě. E-mail s žádostí o vrácení platby žádný doručen nebyl. Platba byla samozřejmě vrácena. Vše můžeme doložit.

Vaše Originální Dárečky.

• Široký sortiment, dobré ceny, rychlé jednání.
    • Po obdržení objednávky nebylo možné se dovolat

Viz výše

• Jenom na začátku byla komunikace a pak se neozvali
    • Mám u nich objednávku od 10.01.2020 a nepřišlo mi nic.

Chtěla jsem pouze vyrýt text do přívěsku na klíče. To bylo naposled, co semnou komunikoval. Od té doby nic. Ještě že jsem neplatil předem.

Reakce obchodu OriginálníDárečky.cz

pravděpodobně se jedná o omyl. Vámi provedenou objednávku neevidujeme.
    Prosíme o prověření, zda se nejednalo o nákup na jiném e-shopu.

Děkujeme.
    Originální Dárečky.

• nedodržujete dodání zakázek

Vážení, jelikož mi zboží do dnešního dne nedorazilo, nemůžu ohodnotit.
    Nedělejte si srandu ze mě, co by důchodce, a zboží mi okamžitě doručte
    nebo vraťte peníze. Kdybych si recenze na vás přečetl spíše, nic bych si u vás neobjednával. Je to smutné, že okrádáte zákazníky.
    S pozdravem Poruba Karel

Reakce obchodu OriginálníDárečky.cz

Vaše objednávka byla v den úhrady expedována a proto jsme ji považovali za vyřízenou. Omlouváme se, že nebyla zásilka doručena. Platbu za zboží, tj. 59 Kč + poštovné Vám byla s omluvou již před několika dny vrácena.

Vaše Originální Dárečky.

Bohužel musím zmínit že jsem byla zklamána objednala jsem st sáčky, leč nevyhovující žádala jsem si bavlněné v popisu nebylo zřejmé z jakého materiálu jsou a přišly mi sáčky které jsou spíš pro účely třeba na mýdlo či jiného charakteru já sháním malé látkové na bylinky či na voňavou dekorací a tyto sáčky nejsou vhodné.

Reakce obchodu OriginálníDárečky.cz

moc děkujeme za Vaši objednávku a následnou recenzi. Máte pravdu, materiál u daného produktu nebyl uveden, omlouváme se. Rádi Vám sáčky vyměníme za jiné nebo samozřejmě máte 14 dní na vrácení bez udání důvodu.

Vaše Originální Dárečky.

• tenhle obchod žádnou výhodu nemá
    • aboslutně všechny,tenhle e shop už by měl dávno krachnout

obchod velmi nedoporučuji , objednávka vytvořena 5.11.2019 , půlka zboží (šperkovnice) dorazila 17.12.2019 , půlka zboží (hodinky) vůbec , tento e-shop nereaguje na telefon,na sms, na mail,na online dotaz na jejich stránkách,prostě na nic asi zapojím svoji právničku protože já peníze netisknu doma, kdybych takhle podnikal já jsem už dávno v krachu

Doručili pouze část zboží, z toho jedna položka nefunkční, další chyběla. Nereagují ani na maily ani na chat, na telefon se nedá dovolat. Podvodníci.

• Nedodání zboží
    • Nespolehlivost
    • Žádná komunikace ze strany obchodu
    • Nevrácení peněz

Naprosto nedoporučuji, objednala jsem zboží 7. listopadu, samozřejmě jsem jej i zaplatila, do dnešního dne mi nepřišlo ani zboží, ani peníze zpět, na maily nereagují.

• Rychlé vyřízení a dodání objednávky

• bez problému