• Naprosto žádná komunikace,ani po telefonickém dotazu nedorazil potvrzovací mail,takže naprosto nedůvěryhodný schop.

Neobjednávat,nemá to cenu.

• 18.1. jsem zaplatila za zboží a do dnes nebylo doručeno ( vše mělo být skladem), obchod vůbec nekomunikuje ani přes email ani nezvedá nikdo telefon

vůbec nekomunikují

Pěkný materiál, ideálni velikost...

• pestrý výběr

delší dodací doba

Zásilka stále nedorazila, nemůžu se dovolat do obchodu a na email mi nikdo neodpovídá

Nekomunikuji. Ale zboží nakonec dodáno.

Zboží jsem ihned po objednání zaplatila a dosud nebylo odesláno. Na emaily nereagují a telefon nezvedají.

Zaplatila jsem , ale zboží mi nedodali.

• Rychlost a spolehlivost.

Nakupuji zde opakovaně a vždy max.spokojenost. Mohu jen doporučit!!!

• Nekomunikace obchodu
    • Nevíte zda zboží vůbec dorazí
    • Zboží stále nedorazilo
  • žádná

• Dne 5.10.2021 jsem objednala 5 ks děrovaných brýlí pro zlepšení zraku - kód objednávky 2021034575. Téhož dne jsem provedla úhradu převodem z účtu. Do dnešního dne jsem od vás neobdržela zboží ani žádnou informaci, v jakém stavu vyřizování je moje objednávka.

Nebylo mi dodáno vše, pončo chybělo

• nulová komunikace
    • zaplacené zboží ani po více jak měsíci nedorazilo

Vůbec nechápu ty kladné recenze! Obchod na 100% NEDOPORUČUJI!!!!!!! Dne 14. 7. 2021 jsem objednala zboží, ihned uhradila kartou. Dne 15. 7. 2021 mi přišla na mail informace ze zásilkovny, že očekávají dodání zboží obchodem. Dne 21. 7. 2021 mi přišly dva e-maily s tím, že mám ohodnotit nákup, proto jsem jim hned další den posílala dotaz na stav mé zaplacené objednávky. BEZ REAKCE!! Dne 2. 8. 2021 jsem posílala další dotaz ke stavu mé objednávky a přílohou posílala screen obrazovky - údaje z aplikace banky o odchozí platbě. BEZ REAKCE!! Od 16. 8. do 20. 8. 2021 jsem se snažila každý den dovolat, marně. TELEFONY NEZVEDAJÍ!!! Minimálně 8 pokusů o hovor každý den. Jendou telefon zvonil, další pokus - obsazovací tón, další pokus - volaný účastník je dočasně nedostupný, další hovor - obsazovací tón, pak to třeba 3x po sobě zvonilo.. a takhle to fungovalo každý den, kdy jsem se jim snažila dovolat!!! Znovu opakuji, že obchod za žádnou cenu NEDOPORUČUJI!! Kdyby alespoň napsali něco v tom smyslu, že se omlouvají, zboží není na skladě, nebo něco podobného.. případně informaci, kdy bude doručeno.. To by mi dříve přišlo zboží z aliexpressu!! Moje chyba je ta, že jsem si dříve nepřečetla recenze k tomuto obchodu.. Za mě prostě jedno velké NE!

• Vše špatně

Objednávka 23.4.21 a zaplaceno, 4.5.21 dotaz co se děje s objednávkou, 10.5. 21 byla odpověď, že nemohou dodat - vrátí peníze! Do 1.7.21 peníze nikde i přes několik písemných urgenci, takže asi tak

Zboží nedorazilo, přestože bylo ihned zaplaceno kartou. Nulová komunikace ze strany obchodu.

Rychlé dodání, kvalita odpovídá ceně, slušný sortiment.

Zaplatil jsem dopředu a nic nedorazilo, nekupujte u nich nic !!!!