• Zboží nedorazilo ani za týden

Zadna odpoved kdy zbozi dorazi

• Objednala jsem darek,zaplatila,zboží nedorazilo.Obchod nekomunikuje,nezvedá telefony,neodpovidá na emaily.Recenze z roku 2022 stejné.Žádná komunikace ze zákazníkem.Zboží nedodáno.

• zboží jsem zatím nedostal i když je 22.2.2023 objednáno a zaplaceno. Jsem slušně řečeno nespokojen. Tel: 739363656

Zboží stále nedorazilo, objednáno 19. 12. 2022, zaploceno bylo obratem, ale žádná komunikace, telefony nezvedají...

Nevím proč mám už potřetí hodnotit firmu, která zboží nedodá. Neobjednávejte, protože stejně nic nedostanete,

Na konci listopadu jsem objednala a zaplatila zboží, které bylo uvedeno skladem - jako vánoční dárek. Do dnešního dne nic nedorazilo. Pouze tento dotazník spokojenosti. Komunikace ze strany obchodu není žádná. Je to pro mě velké zklamání i poučení pro příště!

• Nemám odpověď z chatu na webu
    • neodepsali mi na sms zprávy
    • bez reakce na emailové urgence
    • můj telefon a telefon dcery zablokovali, třetí kontakt vyzvání

V případě stejné zkušenosti kontaktujte dceru na email [email protected]

• žádná není
    • nepotvrzují objednávky, nereagují na maily ani neberou telefony, naprostý nezájem

Obchod nekomunikuje a po 6 dnech ticho po pěšině. S tímto přístupem se dnes na e schopech už většinou nesetkávám. Jsem nespokojená.

• Nikdo se mnou nekomunikuje a zboží mi nedorazilo. Budu dále řešit.

• Podvodný e-shop

Podvod. NIC NEKUPOVAT!

• ne potvrzuje vaší objednávku
    • nereaguje jak na e- mail ta na telrfoní číslo co je v shopu.
    • necha si zaplatit a pak nic ne doručuje
  • Obchod neodpovídá na emaily,dovolat se není možné, informace o stavu objednávky po 2 týdnech žádné, pošlou dotazník k ohodnocení nákupu a zboží nikde.

• zboží vůbec nepřišlo
    • obchod nereaguje na maily
    • strhly se jen peníze, ani mi neposlali mail ohledně stavu objednávky
    • podvodný eshop, nahlásila jsem na čoi, jsou to akorát zloději

podvodný zlodějský eshop, který strhne peníze a zboží neuvidíte

Nespokojenost

• Zboží řádně zaplaceno bohužel nedorazilo na email nereaguji ☹️ telefón zvoní nikdo nezvedá ☹️

• Eshop absolutně nereaguje
    • Peníze poslány, zboží v nedohlednu
    • Nedošlo mi potvrzení objednávky
    • Žádné potvrzení platby
    • Rozhodně nedoporučuji! Za své peníze nic nezískáte.

Předáno vyšším orgánům k šetření.

• Zboží nedorazilo,vůbec žádná reakce obchodu nedoporucuji

• Měsíc po nákupu zboží nedorazilo, telefon nikdo nezvedá a e-mail se vrací z důvodu přeplněné schránky.